طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

آیا می توانم کارت ویزیت شما را داشته باشم؟ این یکی از بهترین جمله هایی است که می توانید از مشتری های خود بشنوید. طراحی کارت ویزیت یا business card از همین جا اهمیت پیدا می کند. این تنها یک کارت ساده نیست بلکه بیزینس و کسب و کار شما را در چند ثانیه معرفی می کند. برای همین تاثیرگذاری و ماندگاری هنری آن بسیار اهمیت دارد. اما چگونه می توان طراحی کارت ویزیت خلاقانه انجام داد؟ به هر اندازه که کسب و کار شما گسترده تر و تخصصی تر باشد، به طراحی حرفه ای کارت ویزیت بیشتر نیاز خواهید داشت. با ما در دپارتمان پارماتیک همراه باشید تا هر آنچه در مورد طراحی آنلاین کارت ویزیت نیاز است بدانید را به شما بگوییم.

ویژگی کارت ویزیت های پارماتیک

کارت ویزیت شمای کسب و کار

شمای کسب و کار

کارت ویزیت یک تابلو و شمای همراه از یک
کسب و کار است که دقت در طراحی آن
بسیار مهم است

سفارش کارت ویزیت خوب

طراحی زیبا

زیبایی کارت ویزیت باید به اندازه ای باشد که
هر مخاطبی را مبهوت طراحی خود کند

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

تاثیرگذاری سریع روی مخاطب

کارت ویزیت باید در سریعترین زمان شمایی
از کسب و کارتان و اطلاعات ارتباطی آن را به
مخاطب برساند

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت کارتی است که اطلاعات یک کسب و کار را در مورد یک شرکت یا یک فرد می دهد. لازم به ذکر است که این کارت ها لزوما برای کسب و کار ها نبوده و برای معرفی شخصی و شغلی یک یا چند شخص نیز می توان استفاده کرد. پس نیازی نیست که حتما فروشنده یا صاحب شرکت باشید. اگر به طور شخصی خدمات یا آموزشی را ارائه می دهید، به فکر طراحی کارت ویزیت خود باشید.

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

چند راه برای اینکه هرچه زودتر کارت ویزیت خود را داشته باشید، پیش روی شما قرار دارد. اول اینکه از قالب های آماده و محیط های رایگان طراحی کارت ویزیت استفاده کنید و با جایگزین کردن اطلاعات خود در کسری از ثانیه به یک کارت ویزیت مناسب و به صرفه دسترسی پیدا کنید. دوم اینکه می توانید به مراکز خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت مراجعه کنید و با صرف هزینه های بیشتر، آنچه می خواهید را سفارش دهید. در حالت سوم نیز می توانید از خدمات طراحی آنلاین کارت ویزیت بهره ببرید و با پرداخت هزینه های بسیار مناسب، کارت ویزیت تخصصی و طراحی شده را تحویل بگیرید. مزیت های روش سوم این است که در کنار صرف هزینه های کمتر، در زمان کوتاه تر و به صورت پشتیبانی های پس از تحویل نیز می توانید با طراحان در ارتباط باشید. این دقیقا همان کیفیت و رضایتی است که طراحان ما در پارماتیک به دنبال آن هستند.
برای همین بهترین راه این است که نمونه کارها را در اول کار ببینید و آنها را با کسب و کار خود تطبیق دهید. در کنار اینها از ایده های موجود در آنها استفاده کنید. ما تعدادی از ایده ها و کارت های طراحی شده را برای شما به نمایش گذاشته ایم. کارت هایی که به کسب و کار جان میدهند و آن را در ی منطقه به گردش درمی آورند.

اهمیت و تاثیرگذاری کارت ویزیت بر کسب و کار شما

به عقیده کارشناسان گرافیک ما، کارت ویزیت یک تابلو و شمای همراه از یک کسب و کار است. یک کارت ویزیت جذاب و زیبا می تواند تاثیر عمیقی بر مشتریان یا افراد مختلف جامعه داشته باشد. حتما بسیاری از افراد را دیده اید که چندین کارت ویزیت را همراه خود دارند. اگر شما دلیل این کار را از آنها جویا شوید به احتمال زیاد به علت زیبایی آن کارت ها این کار را انجام می دهند. به گونه ای دیگر می توان گفت که این جذابیت و زیبایی کارت است که روی آن فرد تاثیر گذاشته است و این نیز ناخودآگاه باعث می شود تا فرد به برند صاحب آن کارت دید مثبتی داشته باشد. در ضمن طراحی کارت ویزیت برای یک شرکت یا یک کار شخصی از ارکان اصلی برای رسمیت بخشی به آن ها است. آری همه ی اینها را فقط این کارت ویزیت کوچک انجام می دهد.

 • اعتباربخشی به کسب و کارهای مختلف
 • ماندگاری در زمان طولانی
 • معرف کسب و کار شما در هرجا که مشتری می رود
 • جذب مشتری های جدید
 • تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار
 • ماندن در حافظه کوتاه مدت افراد

انواع کارت ویزیت

تقسیم بندی های متفاوتی را می توان برای طراحی کارت ویزیت در نظر گرفت. از نظر جنس و متریال، اندازه و ابعاد کارت و البته از نظر کاربرد و نوع کسب و کار نیز انواع کارت ویزیت ها را دسته بندی می کنند. بسته به نوع حرفه و بسته به سلیقه خود شما می توانید از جنس ها و اندازه های مختلف استفاده کنید. تفاوت این متریال ها در قیمت، کیفیت و ضخامت کارت است.

دسته بندی انواع کارت ویزیت بر اساس جنس

طراحی کارت ویزیت یک قسمت ماجرا و چاپ آن بر روی متریال های مختلف بحث دیگری است. البته این دو مرحله بی ربط به هم نیستند. از جمله جنس های مختلف کارت ویزیت می توان به کارت ویزیت لمینت برجسته اشاره کرد. این کارت ها را موضعی استخوانی نیز می نامند. دور این نوع کارت گرد است و جنس آن حالت صاف و شیکی دارد. از طرفی کارت های لمینت نیز طرفداران خاص خود را دارند. این نوع کارت ها استحکام بیشتری دارند و ماندگاری آنها نیز بالطبع بیشتر خواهد بود. از جمله انواع کارت های لمینت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارت ویزیت لمینت برجسته
 • کارت ویزیت لمینت مربعی
 • کارت ویزیت لمینت طلاکوب
 • کارت ویزیت لمینت مات
 • کارت ویزیت لمینت براق
 • کارت ویزیت لمینت مات موج
 • کارت ویزیت لمینت نقره کوب

در کنار اینها می توانید طراحی کارت ویزیت خود را بر روی سلفون موضعی نیز چاپ کنید. در این نوع کارت ویزیت طرح را بر روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ می کنند و سپس روکشی از سلفون را بر روی آن پرس می کنند. کارت ویزیت آهنربایی یا مگنت نیز دیگر انتخاب پیش روی شماست. این کارت ها امکان ماندن بر روی سطوح را دارند که در دید باشند. بیشتر برای تاکسی تلفنی ها، رستوران ها و پیک ها به کار می روند. کارت ویزیت سوسماری، کارت ویزیت گلاسه روکش UV، کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت شیشه ای و نیمه مات نیز از دیگر گزینه های پیش روی شما هستند. همانطور که دیدید تنوع زیادی در انتخاب جنس کارت ویزیت وجود دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در پارماتیک تماس بگیرید.

دسته بندی براساس اندازه کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت در متداول ترین حالت در ابعاد 55 در 84 میلیمتر انجام می شود. برای همین حالت پیش فرض صفحه طراحی کارت ویزیت را اکثرا روی 697 در 1038 پیکسل قرار می دهند. اما در کنار اینها می توانید مقداری خلاقیت به خرج دهید و از اندازه های مربعی یا شکل های دیگر از جمله کارت ویزیت دایره ای، هشت ضلعی و … نیز به فراخور کسب و کار بیزینس خود استفاده کنید.

دسته بندی انواع کارت ویزیت بر حسب نوع کسب و کار

آیا شما فروشنده هستید؟ آیا کسب و کار شما در حوزه خدمات است یا آموزش؟ آیا یک شرکت بزرگ هستید یا به صورت تکی و خودجوش در حل فعالیت هستید؟ تمام این موارد نیز در طراحی کارت ویزیت تاثیرگذار خواهد بود. از جمله دسته بندی برای کسب و کارهای مختلف می توان به طراحی کارت ویزیت معماری، طراحی کارت ویزیت شخصی، طراحی کارت ویزیت آموزشگاهی، طراحی کارت ویزیت خدماتی، طراحی کارت ویزیت فروشگاهی، طراحی کارت ویزیت تجاری و … اشاره کرد.
شما به دنبال کدام نوع طراحی کارت ویزیت حرفه ای هستید؟

ویژگی خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت پارماتیک

خدمات مختلف طراحی و چاپ کارت ویزیت را می توانید در وبسایت پارماتیک دنبال کنید. امروزه سفارش های آنلاین بسیار در تسریع بخشی و کیفیت دهی به کسب و کارهای مختلف، موفق عمل کرده است. چرا که شما وقت زیادی برای مراجعه حضوری صرف نمی کنید، از هزینه های اضافی رفت و آمد نیز خودداری خواهید کرد. در کنار اینها به طور مرتب و موثر با طراح کارت ویزیت در ارتباط خواهید بود. نمونه های مختلف را می توانید بررسی کنید و طرح خود را سفارش دهید. اینجا دو سوال اساسی برای کارفرمایان مختلف مطرح است. یکی اینکه کارت ویزیت باید چه اطلاعاتی به مشتری بدهد و دوم اینکه چگونه باید کارت ویزیت را در میان این همه تنوعی که دارد، انتخاب کرد؟

کارت ویزیت شامل چه اطلاعاتی می شود؟

اصلا نباید ساده از کنار این مساله رد شوید. طراحی کارت ویزیت شما هر چقدر هم که شیک و دیزاین شده باشد، اما اطلاعات مفید و مناسب را به مشتری هایتان ندهد کمکی به کسب و کار خود نکرده اید. برای همین در کنار طراحی حرفه ای کارت ویزیت به حجم مناسب و خلاصه شده از اطلاعات در داخل کارت ویزیت دقت داشته باشید. در وارد کردن اطلاعات به داخل کارت ویزیت این را به یاد داشته باشید که شما باید مهمترین آنها را انتخاب کنید. هرچه کارت ویزیت شما ساده تر و خالی تر باشد، بیشتر به چشم می آید. اطلاعات وارد شده در طراحی کارت ویزیت باید شامل موارد زیر باشد:

 • نام برند و یا شرکت شما
 • لوگو و علامت (چنانچه دارید)
 • خلاصه ای بسیار مفید از کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید
 • آدرس شرکت یا محل کارتان
 • شماره تلفن برای تماس
 • آدرس دقیق برای مراجعه حضوری

اینها اطلاعات ضروری در یک کارت ویزیت حرفه ای هستند. حال شما می توانید در کنار اینها، نام و نام خانوادگی خود، آدرس ایمیل و یا … را نیز وارد کنید. اما باید حواستان باشد که اطلاعات غیرضروری باعث به حاشیه رفتن اطلاعات ضروری نشوند. برای همین طراحان ما در پارماتیک متناسب با سلیقه و نیازمندی شما کار طراحی کارت ویزیت را آغاز می کنند.

کارت ویزیت خود را چگونه انتخاب کنم؟

یکی از مهمترین مرحله ها، مرحله انتخاب نهایی شما است. اگر نوع کارت ویزیت خود را به درستی انتخاب نکنید، در کوتاه مدت مجبور به تغییر یا تعویض آن خواهید شد. برای همین به نکات مهم در هنگام سفارش و طراحی کارت ویزیت دقت داشته باشید. قدم های زیر را در هنگام انتخاب کارت ویزیت در نظر داشته باشید:

 • آیا کارت ویزیت من با حرفه ای که دارم همخوانی دارد؟
 • آیا کسی که به من مراجعه نکرده و من را نمی شناسد، می تواند نوع خدمات من را تشخیص دهد؟
 • آیا افراد به راحتی می توانند با من ارتباط بگیرند و آدرس من را پیدا کنند؟
 • آیا کارت ویزیت من نگاه مشتری ها را به خود جذب می کند؟
 • آیا با دیگر طراحی کارت ویزیت ها تفاوت خاصی دارد؟
 • تا چه اندازه طراح کارت ویزیت پشتیبانی بعد از تحویل دارد؟
 • آیا جنس و متریال کارت ویزیت من ماندگاری دارد، یعنی امکان دارد سال بعد نیز همانطور سالم و شیک به نظر برسد؟

مهمترین نکات در طراحی کارت ویزیت

ویژگی های یک کارت ویزیت موفق چیست؟ اگر بخواهیم بخش های مختلف کارت ویزیت را به دو بخش تقسیم کنیم شامل فضای پر و فضای خالی خواهد بود. فضای خالی در نشان دادن فضای پر نقش بسیار پر رنگی دارد. این همان دغدغه و نقطه عطف کار طراحان حرفه ای کارت ویزیت است. پس از داشتن کارت ویزیت شلوغ به شدت اجتناب کنید. اگر بخواهیم نکات مهم در طراحی کارت ویزیت را به طور خلاصه مطرح کنیم، موارد زیر را در بر خواهد گرفت:

 • یک منطقه و محدوده مشخص برای اطلاعات حروفی داشته باشید. حداقل سه میلیمتر نوشته های شما باید از لبه فاصله داشته باشد. گوشه ها مهم هستند، شاید پخ دادن آنها به زیبایی طراحی کارت ویزیت بیفزاید.
 • به این فکر کنید که اگر به هر دلیل گوشه های کارت ویزیت شما پاره شد یا نصف شد، باز اطلاعات مهم را حفظ کرده باشید.
 • انتخاب رنگ پس زمینه و پیش زمینه بسیار مهم است. این را طراح کارت ویزیت حرفه ای به خوبی می تواند برای شما حل کند. از انتخاب رنگ هایی که چشم را می زنند و یا به هم بی ارتباط هستند، خودداری کنید. در این راستا می توانید از رنگ های خنثی، رنگ های مکمل و یا به صورت دو رنگ کار کنید. اگر لوگویی دارید، رنگ های لوگوی شما می تواند در طراحی کارت ویزیت نیز به کار بروند.
 • فونت نوشته ها و اطلاعات داخل کارت ویزیت را چک کنید. از فونت های خوانا و اندازه های مناسب استفاده کنید. مشتریت ها وقت زیادی برای حدس زدن آنچه شما نوشته اند، صرف نخواهند کرد.
 • مرحله مهم دیگری که باید حتما به آن توجه داشته باشید، مرحله چاپ و مونتاژ کارت ویزیت است. بهترین طرح ها اگر با چاپ نامناسب و بی کیفیت مواجه شوند، سَقَط خواهند شد. البته با توجه به ابعاد کوچک کارت ویزیت امکان پایین آمدن کیفیت وجود ندارد. اما نوع کاغذ و متریالی که چاپ روی آن صورت می گیرد مهم است.
  بهتر است که فرمت ذخیره شده یا همان فایل طراحی کارت ویزیت خود را داشته باشید تا به راحتی بتوانید ویرایش ها واصلاحات و تغییرات لازم را در آن ایجاد کنید.

نیاز به مشاوره در مورد طراحی کارت ویزیت خود دارید ؟؟

همین حالا با شماره ۰۹۰۵۹۲۷۳۲۶۴ تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی لازم را به رایگان به شما دهیم .

تعرفه طراحی کارت ویزیت

پس از اتمام طراحی کارت ویزیت توسط طراحان پارماتیک اکنون نوبت به چاپ آن می رسد. در چاپ کارت ویزیت از انواع مواد و امکانات در چاپ آن استفاده می شود که بسته به سختی کار قیمت های مختلفی برای آن ارائه می شود. به عنوان مثال کارت ویزیت سلفون مات و یا براق، کارت ویزیت با برش ها و قالب های خاص، کارت ویزیت گلاسه یووی یا کتان و یا سوسماری، کارت ویزیت لمینت مات یا براق یا برجسته، کارت ویزیت طلاکوب، کارت ویزیت مخملی یا چرمی و… از انواع چاپ موجود برای یک کارت ویزیت است که جذابیت آن را چند برابر افزایش می دهد.
قطعا بر حسب انتخاب و نوع سفارش شما نیز تعرفه ها متفاوت خواهد بود. برای همین ما در پارماتیک لیست تعرفه ها را به همراه توضیحات هر کدام جداسازی کرده ایم. پس شما راحت تر می توانید تصمیم بگیرید. در صورت درخواست شما مبنی بر چاپ طرح مورد نظر لیست قیمت ها و انواع چاپی کارت ویزیت به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا شما بتوانید بهترین انتخاب را برای شمای همراه کسب و کار خود داشته باشید.

قیمت چاپ کارت ویزیت

با توجه به اهمیت تاثیرگذاری کارت ویزیت که در بالا به آن اشاره کردیم و موارد دیگری که جلوتر به آنها اشاره خواهیم کرد، تاثیرگذاری این شمای همراه بر کسی پوشیده نبوده و نیست. به همین دلیل شرکت های مختلف بسته به خدمات و کاری که ارائه می دهند ، قیمت گذاری مختلفی بر روی بسته های خدماتی مختلف خود انجام می دهند. اما تفاوت پارماتیک با سایرین این است که ما به صرفه ترین و اقتصادی ترین پلن ها را برای قیمت گذاری به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به بهترین چیزی که در نظر دارید برسید. لازم به ذکر است که تیم گرافیک پارماتیک همواره استاندارد مخصوص خود را برای طراحی کارت ویزیت حرفه ای دارد و همیشه سعی نموده بهترین کار خود را برای عرضه به مشتریان خود ارائه دهد. در زیر جدول قیمت گذاری و تعرفه های طراحی کارت ویزیت پارماتیک را در یک نگاه می توانید مشاهده کنید:

کارت ویزیت سلفون مات

چاپ کارت ویزیت سلفون مات

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 10 روزه 5 روزه 2 روزه
یکــرو (تومان) 87.000 92.000 99.000
دورو (تومان) 94.500 97.000 104.000
 • سفارش های دو روزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل دو روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از دو روزه ها)
 • امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

| سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

تیراژ 10 روزه 6 روزه 2 روزه
۱۰۰۰ عدد 113.000 121.000 129.500
۵۰۰ عدد 105.000 112.500 ***
 • سفارش های دو روزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل دو روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از دو روزه ها)

چاپ کارت ویزیت سلفون مات موضعی دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ ۱6 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 157.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ 16 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 254.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 10 روزه 5 روزه 2 روزه
یکــرو (تومان) 87.000 92.000 99.000
دورو (تومان) 94.500 97.000 104.000
 • سفارش های دو روزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل دو روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از دو روزه ها)
 • امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

| سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

تیراژ 10 روزه 6 روزه 2 روزه
۱۰۰۰ عدد 113.000 121.000 129.500
۵۰۰ عدد 105.000 112.500 ***
 • سفارش های دو روزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل دو روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از دو روزه ها)

چاپ کارت ویزیت سلفون مات موضعی دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ ۱6 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 157.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ 16 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 254.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

کارت ویزیت سلفون براق

چاپ کارت ویزیت سلفون براق

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 10 روزه 5 روزه دو روزه
یکــرو (تومان) 87.000 92.000 99.000
دورو (تومان) 94.000 97.000 104.000
 • سفارش های یکروزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از یکروزه ها)
 • امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

| سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

تیراژ 10 روزه 6 روزه دو روزه
۱۰۰۰ عدد 113.000 120.000 128.000
۵۰۰ عدد 105.000 112.000 ***
 • سفارش های یکروزه ( شنبه تا چهارشنبه ) : ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۰ و تحویل روز بعد ساعت۱۲
 • زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد (به غیر از یکروزه ها)

کارت ویزیت گلاسه یووی | کتان | سوسماری

چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 10 روزه 5 روزه
یکــرو (تومان) 88.000 93.000
دورو (تومان) 95.000 99.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد. امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت کتان امباس

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 10 روزه 6 روزه
یکــرو (تومان) 97.000 102.000
دورو (تومان) 101.000 106.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد. امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت چرمی دورصاف

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود
چاپ کارت ویزیت چرمی دورگرد | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش حدود ۵ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ سایز 18روزه
دورو (تومان) ۸.۵×۴.۸ – دورصاف 119.000
دورو (تومان) ۹×۶ – دورگرد 129.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد. امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت سوسماری

دورصاف | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدود ۳ میل کوچک تر می شود

نوع و زمان چاپ 13 روزه
یکــرو (تومان) 105.000
دورو (تومان) 112.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد. امکان چاپ این جنس در سایزهای بزرگتر هم وجود دارد.

کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات

چاپ کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات

دورگرد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

تیراژ 11 روزه 6 روزه دو روزه
۱۰۰۰ عدد 183.000 | 258.000 191.000 | 266.000 199.000 | 274.000
۵۰۰ عدد 144.000 | 188.000 152.000 | 196.000 ***

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات طرح موج (دو گوشه گرد)

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ 14 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 183.000 | 258.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات ویزیتی دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدودا ۸.۲×۴.۲

نوع و زمان چاپ 11 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 134.000 | 233.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات مربع دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۵.۵×۵.۵ | سایز بعد از برش ۵×۵

نوع و زمان چاپ ۱۲ روزه
یکــرو | دورو (تومان) 140.000 | 197.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق | لمینت مات طلاکوب دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ ۱۷ روزه
یکــرو | دورو (تومان) 307.000 | 403.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

کارت ویزیت لمینت برجسته

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته

دورگرد | ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ 11 روزه 7 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 174.000 182.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۸.۵×۴.۸ | سایز بعد از برش حدودا ۸.۲×۴.۲

نوع و زمان چاپ 11 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 160.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته مربع دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۵.۷ | سایز بعد از برش ۵.۵×۵.۲

نوع و زمان چاپ 11 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 138.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۹ | سایز بعد از برش ۵.۵×۸.۵

نوع و زمان چاپ 16 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 279.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته مربع طلاکوب دورگرد

| ۱۰۰۰ عدد | سایز فایل ۶×۵.۷ | سایز بعد از برش ۵.۵×۵.۲

نوع و زمان چاپ 16 روزه
یکــرو | دورو (تومان) 211.000

زمان ها بر اساس روزهای کاری و زمان چاپ بوده و تحویل آن صبح روز بعد می باشد.

سفارش طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت

شما هر کسب و کاری را که شروع کنید، به طراحی کارت ویزیت نیاز خواهید داشت. شاید در اوایل کسب و کارهای نوپا این نیاز کمرنگ تر باشد، اما برای شرکت ها و بیزنس های بزرگ، نمی توان اصلا بدون کارت ویزیت جلو رفت. برای همین شرکت های بزرگ به طراحی کارت ویزیت به عنوان بخشی از هویت حرفه ای خود نگاه می کنند. ما در پارماتیک توانسته ایم با کیفیت بخشی به خدمات طراحی کارت ویزیت و معرفی تعرفه های مناسب، اعتماد کسب و کارهای مختلف را جلب کنیم. برای همین اگر شما نیز به دنبال برداشتن گام جدیدی در حرفه ای شده هستید، حتما از نمونه کارهای ما دیدن کنید. در کنار اینها از مشاوره های رایگان و تخصصی ما نیز بهره ببرید. ما به دنبال رونق دادن به تبلیغات کسب و کار شما هستیم.

1- طراحی کارت ویزیت چند روزه انجام می شود؟

زمان طراحی کارت ویزیت اختصاصی 3 تا 4 روز و زمان طراحی کارت ویزیت های از قبل آماده 2 روز می باشد.

2- آیا همراه با طراحی کارت ویزیت، خدمات چاپ آن نیز ارائه می شود؟

بله – بعد از طراحی و تایید آن توسط شما، تیراژ و جنس کارت ویزیت توسط کارفرما انتخاب شده و سپس فرایند چاپ کارت ویزیت شروع می شود.

3- چگونه سفارش طراحی خود را ثبت کنم؟

برای ثبت طراحی کارت ویزیت، کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم جهت طراحی یک کارت ویزیت زیبا و خاص را برای شما داشته باشند.

4- چرا کارت ویزیت باید اختصاصی طراحی شود؟

در جایی که بیشتر مردم هر روز با کارت های یکسان روبرو هستند، شما می توانید با خلق یک کارت متفاوت، کسب و کار خودتان را بهتر نشان دهید.