پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای پارماتیک | ما به دنبال خلق اثری متفاوت برای برند شما هستیم.

شرکت طراحی لوگو پارماتیک، خلاق، متعهد، با تجربه و مورد تایید کارفرمایان قبلی می باشد؛
هدف ما ایجاد تغییری مثبت در کسب و کار شماست. برای ایجاد برندی متمایز، نیازمند
افراد حرفه ای می باشید. با ما، حس خاص بودن را به برندتان هدیه دهید.

خدمات طراحی لوگو

مشاوره طراحی لوگو

طراحی لوگو، بخشی از فرایند برندینگ شرکت‌ها و مجموعه‌ها می باشد.بیش از 70 درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها انجام می شود. برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای است. شاید شرکت های معدودی در ایران وجود داشته باشند که به صورت حرفه ای تمامی خدمات برندینگ را انجام می دهند. از همین رو، شرکت پارماتیک که در زمینه برندینگ فعالیت حرفه ای دارد، می تواند خدمات زیر را به عنوان سایر خدمات ساخت لوگو حرفه ای، به شما عزیزان ارائه دهد:

 • ثبت لوگو
 • ثبت شرکت
 • ثبت برند
 • طراحی سایت
 • طراحی ست اداری
 • طراحی بروشور
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی جلد کتاب

نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو پارمانیک

طراحی لوگو devine

لوگو زیباتو

طراحی لوگو سن ست

طراحی لوگو HARROW

طراحی لوگو لوینا

طراحی لوگو ترتر

ساخت لوگو ماین سان

طراحی لوگو نایار

طراحی لوگو shahiba

لوگو ROI

طراحی لوگو میراب

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو به عوامل مختلفی از جمله حرفه‌ای بودن آژانس تبلیغاتی، نمونه کارها، تعداد اتودها، زمان لازم برای طراحی، بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد کسب و کار و … بستگی دارد. گاها مشاهده می‌شود برخی از افراد صرفا کار با نرم افزار کرده و هیچ ایده و تفکری پشت لوگوی یک کسب و کار ندارند، همین موضوع باعث لطمه بسیار جدی به آینده کسب و کارها وارد خواهد کرد. برای مشاهده قیمت طراحی لوگو پارماتیک روی دکمه زیر کلیک کنید.

تعرفه طراحی لوگو پارماتیک

 

ضرورت طراحی لوگو

شرکت‌های بزرگ همگی می دانند ساخت لوگو حرفه ای برای کسب و کارها، از اهمیت بالایی برخوردار است. یک لوگوی مناسب باعث خواهد شد تا در ذهن مخاطب خود بمانید و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را بخاطر بسپارد. با طراحی لوگو، برای سازمان و کسب و کار خود، یک هویت جدید ایجاد می کنید. هویتی که باعث درخشش بیشتر کسب و کار شما خواهد شد. در ادامه می توانید برخی از مزایای طراحی لوگو اختصاصی را مشاهده کنید:

 • داشتن هویت سازمانی
 • ارزشمند کردن برند تجاری
 • قابلیت ثبت لوگو
 • رقابت در بازار جهانی
 • تاثیر مثبت بر روی برندینگ
 • متمایز شدن از رقبا
 • حس اعتماد سازی بیشتر برای مخاطب
 • استفاده در تبلیغات

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی کلید خاص، متفاوت و قدرتمند بودن برند شماست

افرادی که سفارش طراحی لوگو خود را به پارماتیک می سپارند باید این نکته را بدانند که تمامی لوگوهایی که آژانس برندینگ پارماتیک طراحی می کند، کاملا خاص و اختصاصی است. لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه برند شما را در بین سایر برند‌ها پر رنگ تر می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو، هرچه خاص‌تر، برند شما با هویت و منسجم تر!

طراحی لوگو اختصاصی، باعث خواهد شد تا از رقیبان خود در حوزه برندینگ، جلوتر و پیشتاز باشید. لوگوهای اختصاصی پارماتیک همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را انجام دهید.

طراحی لوگو اختصاصی چه مزیت هایی دارد ؟

یکی از اصول اولیه طراحی لوگو خاص بودن آن است. به طوری که لوگو در میان سایر برند های همرده و غیر هم رده به صورت متمایز دیده شود. پس ابتدایی ترین و اصلی ترین مزیت طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای ایجاد تمایز ارزشمند برای شما در میان سایر رقبا است.

هرچه این لوگو حرفه ای تر طراحی شود رابطه مستقیمی با دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما خواهد داشت.

دومین مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اگر لوگو شما به اصطلاح کپی یا ایده گرفته از سایر لوگو ها بخصوص لوگوی برند های همرده باشد، آن لوگو منفی ترین تبلیغی خواهد بود که می توانید داشته باشید. در نتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

طراحی لوگو اختصاصی پارماتیک

مزیت دیگر طراحی آرم اختصاصی، داشتن قابلیت ثبت لوگو شرکت است. فرآیند ثبت لوگو یک فرآیند تخصصی است و از آنجایی که تیم برندینگ پارماتیک بر روی این مسئله و تمامی قوانین مادی و حقوقی آن آگاه است، بهترین لوگوی اختصاصی و قابل ثبت را برای برند شما طراحی خواهد کرد.

اولین و مهمترین دلیل رد یک لوگو در جریان ثبت لوگو، کپی بودن اثر، از سایر لوگو های موجود در آن است. در نتیجه نقش یک لوگو اختصاصی نمود بیشتری در این حالت پیدا می کند.

انواع طراحی لوگو

همانطور که در بخش تعرفه ها نیز مشاهده کردید، ۳ نوع لوگو برای طراحی وجود دارد که در زیر به معرفی آنها می پردازیم. لازم به ذکر است که سبک های طراحی لوگو انواع بسیاری دارد که خارج از بحث این مقاله است.

لوگو تایپ

این نوع لوگو با کنار هم چیدن حروف تشکیل می شود. برای سفارش لوگو به صورت تایپوگرافی، طراح باید به خوبی به مسئله آناتومی حروف و بحث پیوستگی در طراحی، مسلط باشد تا با یک هارمونی درست و منسجم بتواند لوگو را طراحی کند. لوگوتایپ‌ها همواره زیبایی های بصری جذابی را تولید می کنند.

بعضی از افراد نیز، لوگوتایپ‌ها را با عنوان “طراحی لوگو اسم” می شناسند.

لوگو تصویری

این لوگو به وسیله اشکال، آیکون ها، طرح ها و رنگ های مختلف طراحی می شود که یک نماد بصری را برای آن کسب و کار خلق می کند. طراحی این نوع لوگو آن هم به صورت ساده و با مفهوم، کار مشکلی در بین طراحان است. در تصویری نیز از تایپ های ساده برای اسم شرکت نیز می توان استفاده کرد.

لوگو تلفیقی

این لوگو همانطور که از اسمش نیز پیداست، از تلفیق تایپوگرافی و تصویرگری تولید می شود. لوگویی به مراتب سخت تر و وقت گیرتر از سایر لوگو‌ها است. زیرا مباحث مختلف لوگوتایپ و لوگو تصویری را شامل می شود که این دو بخش به صورت جداگانه باید به گونه ای طراحی شوند که هماهنگی محکمی بین آنها وجود داشته باشد.

طراحی لوگو اسم

یکی از اصطلاحاتی که مردم به هنگام سفارش لوگوی خود از طراح می خواهند، طراحی لوگو اسم برند یا نام خودشان می باشد. به همین دلیل طراحان با طراحی لوگو اسم فارسی بسیار مواجه می شوند. در حقیقت طراحی لوگوی اسم را تایپوگرافی می نامیم. این نوع لوگو به صورت نوشتاری طراحی می شود.

اما دلیل علاقه به این نوع سبک از لوگوها چیست و چرا در ایران بسیار پرطرفدار است؟

به خوبی می دانیم که سلیقه های افراد متفاوت از هم می باشد، از همین رو، هر فرد از طرح هایی با توجه با علایق خود خوشش می آید. در کشور ما و به دلیل شرایط محیطی، بسیاری از افراد و شرکت‌ها، تمایل دارند که نام آنها با یک فونت اختصاصی طراحی شود تا وجهه ای متمایز و زیبا برای خود داشته باشد.

در حقیقت، طراحی لوگو اسم برای ایرانیان بسیار جذاب و مورد پسند می باشد و حتی گاها دیده می شود که این نوع سبک از طراحی، بیشتر از سایر طرح های ارائه شده مورد تایید قرار می گیرد.

البته باید این موضوع رو نیز خاطر نشان کرد که طراحی لوگو اسم، واقعا یکی از زیباترین نوع لوگوهایی می باشد که در ایران استفاده می شود. این موضوع به قدری اهمیت پیدا کرده است که گاها مشاهده می کنیم، بازیگرهای خارجی نیز با حروف و اسم فارسی، متن هایی را بر روی بدن خود تتو می کنند و این بخاطر همان زیبایی حروف فارسی است که به آن اشاره کردیم.

برای سفارش طراحی لوگو فارسی و انگلیسی، می توانید با مشاوران پارماتیک تماس گرفته و راهنمایی های لازم در جهت ثبت سفارش و ساخت لوگو حرفه ای داشته باشید.

سفارش طراحی لوگو

اگر به دنبال سفارش طراحی لوگو حرفه ای می باشید، پارماتیک می تواند بهترین گزینه برای انجام و طراحی یک لوگوی حرفه ای برای کسب و کار شما باشد. بیش از 95 درصد افرادی که سفارش طراحی لوگو خود را به ما سپرده اند، در سر انجام کار، از لوگویی که برای آنها طراحی کرده ایم راضی و خشنود بوده اند.

شما به عنوان صاحب کسب و کار، سفارش طراحی لوگوی خود را، تنها باید به شرکت هایی بسپارید که از قبل نمونه های بسیار زیادی در طراحی لوگو داشته اند. این موضوع بخاطر این است که این شرکت‌ها، توانایی انجام و به اتمام رساندن سفارش لوگوی شما را به عالی ترین حالت داشته باشند.

برای ثبت سفارش طراحی لوگو پارماتیک، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

09337634545

سفارش طراحی لوگو با فتوشاپ

زمانی که مجموعه شما تصمیم به سفارش لوگوی جدید خود می کند، فرقی ندارد که لوگوی جدید شما با چه نرم افزارهایی طراحی شود، چیزی که در این روند باید مورد ارزیابی قرار گیرد، این مورد است که لوگوی طراحی شده برای برند شما، موارد مهمی که در زیر آورده شده است را داشته باشد و طراح لوگو این موارد را به صورت کامل رعایت کرده باشد.

طراحان لوگو که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند به خوبی می دانند که یکی از نرم افزارهای طراحی لوگو، فتوشاپ است؛ فتوشاپ نقش به سزایی را در روند طراحی لوگو ایفا می کند.

طراحی لوگو | سفارش طراحی لوگو حرفه ای

یک طراح لوگو، برای خلق یک لوگوی حرفه ای باید بر نرم افزار فتوشاپ تسلط کافی داشته باشد تا بتواند اتودهای طراحی شده را به خوبی در فتوشاپ یا ایلوستریتور پیاده سازی نماید. هرچند نرم افزارهای دیگری نیز برای این کار وجود دارد.

اگر شما نیز قصد دارید، سفارش طراحی حرفه ای لوگوی شما با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انجام شود باید ملاک هایی که در طراحی لگوی خود می خواهید بکار ببرید رعایت کنید. گاها دیده می شود یک طراح لوگو، طرح کشیده شده بر روی کاغذ را نمی تواند آنگونه که باید در نرم افزار فتوشاپ درست اصلاح کند و همین باعث می شود آرم و نشانه ما زیبایی مورد نظر را نداشته باشد.

پس دقت کنید سفارش ساخت لوگوی خود را تنها به افراد حرفه ای آشنا با فتوشاپ بسپارید.بهتر است به جای سفارش طراحی لوگو با فتوشاپ، طراحی لوگو با نرم افزارهایی نظیر ایلاستریتور و کرول را انتخاب کنید. شرکت طراحی لوگو پارماتیک، بیشتر سفارش هایش را با این نرم افزارها انجام می دهد.

نکات مهم در ساخت لوگو حرفه ای

برخی نکات نیز درمورد ساخت لوگو حرفه ای وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست. برای دانستن این نکات و یا اصلا سفارش طراحی لوگو به سایت های انگلیسی می توانید کلمه logo design را در گوگل جستجو کنید و سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مشاهده نمایید.

اگر هم وقتی برای اینکار ندارید، می توانید نکات مربوط به سفارش ساخت لوگو حرفه ای را در ادامه بخوانید:

 • لوگو باید خاص باشدقطعا هرکسی که به دنبال یک لوگو برای کسب و کار خود است، لوگویی خاص را برای آن می خواهد. اصلا وجه تمایز لوگو به خاص بودنش است. وقتی یک کسب و کار قصد تغییر لوگو خودرا دارد، قطعا به این نتیجه رسیده است که لوگوی قبلی دیگر آن تاثیرگذاری سابق را روی مخاطب ندارد و به دنبال یک لوگو خاص و بامفهوم است. بدین ترتیب لوگویی که طراحی می کنید باید تک و خاص باشد.
 • طراح آرم، باید معنا و مفهوم را برساندهدف لوگو این است که یک مفهومی را به مخاطب ارائه دهد. لوگو باید بیانگر شغل، خدمت، هویت و ارزش های یک مجموعه باشد. به همین دلیل است که پشت هر لوگویی یک معنا یا مفهومی پنهان است. به همین دلیل لوگو‌هایی که صرفا به عنوان یک شکل طراحی می شوند و معنا و مفهومی ندارند، از هیچ ارزشی برخوردار نیستند.
 • نشان تجاری باید به ساده ترین حالت طراحی شودهمانطور که قبلا نیز گفتیم لوگوی شما باید به ساده ترین شکل طراحی شود. زیرا با ساده بودن لوگو، مفهوم با یک نگاه و در سریعترین زمان به مخاطب القا می شود و مخاطب با آن احساس راحتی دارد.
 • طراحی لوگو باید خلاقانه صورت بپذیردلوگو هرچقدر خلاقانه‌تر باشد، به همان قدر جذاب و تاثیرگذارتر است. یک راه برای افزایش خلاقیت، نگاه کردن است. دقت کنید که لوگوهای مختلف را نبینید بلکه آنها را نگاه کنید.

خدمات شرکت طراحی لوگو پارماتیک

شرکت پاماتیک به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران و با داشتن نمونه های متعدد ساخت لوگو حرفه ای، می تواند باعث دیده شدن هر چه بیشتر برند تجاری شما شود.

ما در پارماتیک، تمامی سفارش های طراحی لوگو را در ابتدا بررسی می کنیم و نیاز مخاطب را به خوبی از داشتن یک لوگوی حرفه ای متوجه می شویم.

فرم ها و سوالات مربوط به روند طراحی لوگو برای مشتری ارسال می شود و با توجه به پاسخ های کارفرما، شروع طراحی و ساخت یک لوگوی حرفه ای و متمایز آغاز می شود.

ما سه لوگو را برای کارفرما آماده می کنیم که به ترتیب زیر می باشد.

 1. طراحی لوگوی اول با توجه به پاسخ سوالاتی است که کارفرما در فرم های ارسالی برای ما فرستاده است.
 2. ساخت لوگوی دوم با توجه به بررسی بازار هدف، برندینگ مجموعه، بررسی مخاطبان، بررسی شرایط کلی برند، اهداف بلند مدت و … می باشد.
 3. در طراحی لوگوی سوم نیز، دو شرایط قبلی در نظر گرفته شده و در نهایت، لوگویی متناسب با شرایط 1 و 2 تحویل کارفرما می شود.

ما تمامی اصول را در سفارش طراحی لوگو در نظر می گیریم تا کارفرما، رضایت حداکثری را از کار ما داشته باشد و از آنجایی که لوگوی طراحی شده به صورت کاملا اختصاصی و انحصاری طراحی می‌شود، می توان لوگوها را، به ساده ترین حالت به ثبت رساند.

طراحی لوگو در تهرانطراح لوگو در تهران | شرکت طراحی لوگو در تهران

تهران به عنوان بزرگترین قطب کسب و کار کشور، همواره در حال پیشرفت می باشد. از همین رو تعداد کسب و کارها نیز بیش از پیش شده است. این کسب و کارها نیازمند یک لوگوی مناسب برای برند خود می باشند و از همین رو شرکت ها به دنبال یک طراح لوگو در تهران می باشند که بتواند به صورت کاملا حرفه ای نیاز آنها را برطرف نماید.

اما سوال اینجاست که آیا برای سفارش لوگو حتما نیازمند یک طراح لوگو در تهران می باشید یا می توانید پروژه خود را به فردی خارج از تهران نیز برون سپاری کنید؟ مسلما هدف از سفارش یک لوگو برای برندها این است که آن برند بتواند در این بخش سربلند باشد، بنابراین بجای اینکه تمرکز شما این باشد که یک شرکت و یا یک طراح لوگو در تهران برای کار سفارش لوگو خود پیدا کنید، عملی نادرست محسوب می شود.

شما برای پیشرفت کار خود باید به دنبال حرفه ای ترین افراد در سرتاسر ایران باشید. مسلما افراد حرفه ای که از سایر شهرها می توانند این کار را برای شما به انجام رسانند با قیمت مناسب تری نسبت به طراح های لوگوی تهران کار را به شما تحویل خواهند داد.

از بابت اعتماد سازی نیز، پارماتیک در روند سفارش ساخت لوگوی خود به این صورت عمل می کند که اعتمادسازی به صورت کامل جلب و سپس اقدام به پرداخت هزینه ها شود.

پارماتیک در اقدامی مناسب دفتر تهران خود را نیز برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال بهترین طراح لوگو در بوده اند راه اندازی کرده است تا بتوانید با خیالی آسوده از خدمات گرافیکی پارماتیک بهره مند شوید.

طراحی لوگو در تهران و برای کسب و کارهای جدید، یکی از ملزومات مهم در بازار رقابت می باشد.

همچنین اگر نمی خواهید به صورت مستقیم سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید می توانید با ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 روند طراحی لوگو با تیم پارماتیک

طراحی لوگو سایت
طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو حقوقی
طراحی لوگو حسابداری
طراحی لوگو دکوراسیون

طراحی لوگو اسم
طراحی لوگو اختصاصی
طراحی لوگو تجاری
طراحی لوگو املاک
طراحی لوگو صنعتی

سوالات متداول

شما عزیزان می توانید با کارشناسان مجموعه پارماتیک ماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره دهند و شما را در مورد لوگویی که مد نظرتان است راهنمایی کنند همچنین می توانید با شماره 09059273264 تماس بگیرید.

بله – لوگوی طراحی شده توسط پارماتیک قابل ثبت بوده و چون لوگوها به صورت کاملا اختصاصی برای برند و مجموعه شما طراحی می شوند امکان ثبت برای تمامی لوگوها وجود دارد. همچنین ما تا آخر مسیر که بتوانید لوگوی خود را ثبت کنید همراه شما هستیم تا در صورت هرگونه ویرایش و تغییری آن را برای شما انجام دهیم پس شما عزیزان می توانید با خیال آسوده لوگوی خود را ثبت کنید.

در ابتدا 3 اتود برای شما طراحی می شود – اولین اتود با توجه به خواسته های کارفرما و سلیقه ای که دارد طراحی می شود. دومین اتود با توجه به بررسی مخاطبان ، بازارهدف ، سن مخاطب ، جنس مخاطب ، رقبا و … که توسط کارشناسان ما به صورت کامل بررسی شده اند طراحی می شود. سومین اتود هم ترکیبی از موارد اول و دوم است. یعنی هم خواسته های کارفرما و هم بررسی کارشناسان ما در آن دخیل بوده اند. در هر سه اتود اصول روانشناسی مخاطب و رنگ استفاده می شود و لوگوها قابلیت تبدیل به برند شدن را خواهند داشت.

5 طراح لوگو در ابتدا کار طراحی را انجام می دهند و بعد از آن 3 نفر از تیم خلاقیت پارماتیک آنهارا بررسی می کنند. در مجموع 8 فرد حرفه ای بر روی هر پروژه زمان می گذارند. تیم طراحی لوگو با توجه به معیارهایی که در ابتدای مسیر مشخص شده است 5 لوگو را طراحی می کنند و بعد از آن لوگوها توسط تیم خلاقیت پارماتیک از ابعاد گوناگون بررسی می شوند تا مطمئن شویم لوگوی طراحی شده قابلیت ثبت ، رقابت ، برندینگ ، تاثیر بر ذهن مخاطب و … را در داخل خود داشته باشد و بتواند تصویری خاص از برند شما باشد.

برای ما همیشه رضایت مشتری در اولویت کارمان بوده است ، جلب رضایت 95 درصدی مشتریان خود نشان دهنده این موضوع است ، بهترین بودن زمانی اتفاق می افتد که خدمات عالی ارائه شود و توانسته ایم به این امر دست یابیم. ما همواره کوشیده ایم تا بتوانیم یک کسب و کار را به بالاترین جایگاه خود برسانیم و کارفرمایان قبلی نیز این موضوع را به خوبی دریافته اند. ما همواره در کنار شما خواهیم بود تا به آنچه مستحق شماست دست یابید. رضایت شما همواره بالاترین افتخار و دست آورد برای مجموعه پارماتیک بوده است.

در واقع طراحی لوگو کاملا سلیقه ای می باشد و نمی توان یکی را برتر از آن یکی دانست. زمانی که یک لوگو طراحی میشود با توجه به معیارهای کسب و کار شما لوگو طراحی می شود. برای واضخ تر شدن این موضوع که کدام لوگو مناسب کار شماست با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با بررسی دقیق حوزه فعالیت شما بهترین راهنمایی های لازم را به شما عزیزان داشته باشند.

با توجه به ابعاد کسب و کار شما ، بازه ای 7 تا 14 روزه برای طراحی یک لوگو در نظر گرفته می شود که با بررسی مخاطبان ، ارزش های برند ، بررسی تیم خلاقیت ، تحلیل رقبا و … همراه می شود. در این مدت ما همواره در کنار شما هستیم تا بتوانیم درک درستی از برند و مجموعه شما داشته باشیم. بعد از اینکه کسب و کار شما به خوبی برای ما مشخص شد ابتدا ما بازار هدف شما را بررسی می کنیم و پس از تحقیق در این حوزه طراحان ما شروع به طراحی لوگوی شرکت شما خواهند کرد.

4.9/5 - (260 امتیاز)