پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو شخصی

هدف ما خلقی اثری زیبا برای برندسازی شخصی و رشد پرستیژ شماست

اکثر مدیران و حتی سایر افراد مخصوصا فعالان در بخش بیزینس برای رشد برند شخصی و افزایش پرستیژ کاری و شخصیتی شان، خود نیازمند طراحی لوگو شخصی میبینند. علاوه بر پرسونال برندینگ، طراحی لوگو شخصی حرفه ای توسط پارماتیک اعتبار بیشتری به اسم و رسم شما خواهد داد که این موجب اعتماد بیشتر مخاطبان، شرکا و همکارانتان نسبت به شما خواهد بود.

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

مزیت داشتن طراحی لوگو شخصی برای هر فرد

لوگوی شخصی چیزی نیست که هر کسی بتواند آن را داشته باشد. معمولا افرادی که دارای لوگو شخصی و آن هم به صورت حرفه ای می باشند، افرادی خاص، متمایز با پرستیژ کاری فوق العاده و معمولاً دارای شرکتها، املاک، برندها و… هستند.

اما اگر شما هیچ یک از اینها را ندارید جای هیچ نگرانی نیست یک لوگوی شخصی به شما اعتبار و ارزش می بخشد.

از لحاظ روانشناسی ثابت شده است که کسانی که دارای لوگوهای شخصی هستند، مردم عادی یا افراد به صورت کلی با یک نگاه دیگر به شما نگاه خواهند کرد. به عبارتی دیگر آنها شما را یک فرد قدرتمند و دارای اختیارات بالا می‌دانند.

طراحی لوگو شخصی حرفه ای می‌تواند به شما هویت خاصی را ببخشد و یا معرف هویت شما باشد. هویتی که نشان می دهد شما چه جایگاهی دارید، قصد دارید با مخاطبتان چگونه برخورد کنید و مخاطبانتان قرار است که از شما چگونه یاد کنند؟

لوگوهای شخصی نیز قابلیت ثبت دارند و اگر شما یک لوگوی مناسب داشته باشید ما می توانیم کار ثبت لوگوی شخصی شما را بر عهده بگیریم.
مزیت داشتن طراحی لوگو شخصی

چرا داشتن لوگو شخصی حرفه ای اهمیت زیادی دارد؟

فرقی ندارد که شما صاحب یک کسب و کار بزرگ و کوچک باشید. یا اینکه دارای یک وبسایت باشید و یا در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید. هر کسی که بخواهد اعتبار شما را بسنجد و ببیند که شما از یک طراحی لوگو حرفه ای آن هم برای شخص خودتان بهره می برید، نظر اورا  را جذب خواهید کرد.

این موضوع زمانی مهم می‌شود که شما دارای محصولاتی هستید و قصد فروش آن محصولات را از طریق این شبکه های مجازی یا از طریق وب‌سایت برای خود دارید. اینجا همانجایی است که لوگوی شخصی شما مهمترین نقش را در ایجاد اعتماد برای دیگران خواهد داشت.

امروزه و بیشتر شدن اخبار و دغدغه های ذهنی مردم، طرح های گرافیکی بسیار ساده تر از هر چیز دیگری در ذهن مردم نقش اونم به خاطر همین موضوع است که داشتن یک لوگوی حرفه‌ای شخصی می‌تواند به شما این کمک را بکند بیشتر در ذهن مردم نقش ببندید و بیشتر از شما خرید کنم این موضوع باعث فروش بیشتر شما نیز خواهد شد.
چرا داشتن لوگو شخصی اهمیت دارد

نکاتی که باید در سفارش طراحی لوگو شخصی باید در نظر بگیرید

آنچه در طراحی لوگوی شخصی مهم است این موضوع است که چقدر خلاقیت در لوگوی شما به کار رفته است. طراحی لوگوی شخصی آنقدری اهمیت دارد که اگر به صورت حرفه ای برای شما طراحی نشود ممکن است که قافله را از دست بدهید و میدان را به رقبا بسپارید.

معمولا بیشتر افراد در طراحی لوگوی شخصی، بیشتر طراحی لوگو نوشتاری مد نظرشان است تا اینکه لوگو آنها به صورت تصویری طراحی شود. یعنی بیشتر افراد تمایل دارند لوگوی آنها به شکل نوشتاری و با عنوان اسم و یا فامیل آنها طراحی شود. پس بسته به کاربردی که از لوگوی شخصی خود در نظر دارید، در سفارش طراحی لوگو خود، نوع لوگو را نیز تعیین کنید.

رنگ بندی که برای لوگو شخصی استفاده می شود نشانگر نوعی شخصیت شماست. معمولاً نشانه رنگ های طلایی و مشکی نشان قدرت را به دیگران القا می کند. رنگ قرمز نشان از شادابی و نشاط بوده و رنگ آبی نیز در مقابل آن حس آرامش را به مخاطبان القا می کند. در نتیجه انتخاب رنگ مناسب در طراحی لوگو شخصی بسیار حائز اهمیت است.

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو تجاری

سفارش طراحی لوگو سایت

سفارش طراحی لوگو رستوران