پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو شرکت

طراحی لوگو شرکتی برای شکل گرفتن برندی زیبا ضروری است

تمامی شرکت ها نیاز دارند تا یک لوگوی مناسب و در شان خود و کارشان داشته باشند . سفارش طراحی لوگوی شرکتی از برای آن است که بتوانید وجهه کاری خود را مناسب تر به مخاطب نشان دهید.

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو برای شرکت ها

تمامی شرکت در هر زمینه ای که فعالیت می کنند باید خود را به گونه ای در ذهن مخاطبان یادآوری کنند ، یکی از راه هایی که شرکت ها می تواند این کار را به بهترین حالت خود انجام دهند این است که تبلیغات خود را به سمت بصری سوق دهند. به عبارتی طبق گفته روانشناسان تصاویر بیشتر از هر شعار تبلیغاتی در ذهن مخاطبان نقش می بندد. پس ، از گفته و تحقیقات روانشناسان می توان به این نتیجه رسید که تصاویر بهتر می توانند در ذهن مخاطب نقش ببندند.

از همین رو است که پیشنهاد سفارش طراحی لوگو شرکتی به شما داده می شود. چرا که اگر شما یک لوگوی مناسب داده باشید که همکاران و رقبای شما بتوانند آن را به خوبی بشناسند به راحتی می توانید با تبلیغات درست خیلی سریع به محبوبیت برسید.

رنگ استفاده شده در طراحی لوگوی شرکت ها

اما شاید بهتر باشد این سوال را از خد بپرسیم که در روند طراحی لوگوی یک شرکت بهتر است از چه رنگ هایی استفاده شود؟ در جواب این سوال می توانیم بگوییم رنگ مشخصی برای شرکت ها مشخص نشده است ، در واقع لوگوی هر شرکت باید با توجه به هویت بصری آن مجموعه طراحی و تحویل داده شود. ممکن است رنگ سازمانی شرکتی سبز و سفید باشد و شرکت دیگر از رنگ های مشکی و طلایی برای خود استفاده کرده است.

پس هیچکس نمی تواند برای لوگوی شرکت های مختلف از یک الگو استفاده کند و باید مواردی مورد بررسی قرارگیرد تا بتوانیم جواب درست به این سوال را بدهیم.

خدمات دیگر برای شرکت ها

به غیر از طراحی لوگو برای شرکت شما ، تیم پارماتیک خدماتی همچون طراحی سایت ، طراحی استراتژی بکسب و کار ، طراحی هویت بصری ، ساخت تیزر و موشن گرافیک و … را می تواند برای شما انجام دهد. در واقع هدف ما این است بتوانیم خدمات فوق العاده ای را برای تمامی کاربرانمان در قالب یک پکیج کامل ارائه دهیم

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو تجاری

سفارش طراحی لوگو سایت

سفارش طراحی لوگو رستوران