پارماتیک
پارماتیک

طراحی سایت در رشت

کسب و کار خود را از همان ابتدا حرفه ای آغاز نمایید

? بزرگترین شرکت طراحی سایت در رشت ?
لایق بهترین ها در بهترین شهر ایران هستید. انجام خدمات طراحی و سئو سایت در رشت توسط بهترین ها در این زمینه

رشت به عنوان یکی از بزرگترین و در حال توسعه ترین شهرهای ایران امروزه پیشرفت زیادی را در زمینه استارتاپ ها و واحدهای صنفی جدید داشته است. طراحی سایت در رشت به دلیل افزایش چشمگیر استارتاپ ها در شهر رشد بسیار بیش از پیش شده است. هر استارتاپی که امروزه راه اندازی می شود نیاز به یک وبسایت حرفه ای و کارآمد دارد. تیم ما برای استارتاپ ها و تمامی شرکت ها خدمات طراحی وب سایت در رشت را ارائه می دهد.

همچنین برای رشد وبسایت استارتاپ ها خدمات سئو سایت در رشت را نیز در نظر گرفته ایم تا در کنار یک وبسایت زیبا و عالی بتوانید به راحتی جذب مشتری نیز داشته باشید.

دیزاین اختصاصی


دیزاین اختصاصی همراه با کد نویسی توسط مجرب ترین افراد متخصص در این زمینه ، حرفه بودن صفت ماست

زیبا در طراحی


زیبایی وبسایت یکی از مهم ترین فاکتور های شروع کسب و کار اینترنتی می باشد. با ما زیباترین وبسایت ها را خواهید داشت

رعایت UI و UX


رعایت الگو های UI و UX با جدیدترین تحقیقات بدست آمده از روانشناسی چشم و احساسات انسان ها

پشتیبانی قدرتمند


بعد از اتمام پروسه طراحی سایت پشتیبانی پارماتیک قطع نمی شود و تا آخر مسیر همراه شما خواهیم بود

قیمت طراحی سایت در رشت

ورزشی

شروع از

6000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

بازرگانی

شروع از

7000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شرکتی

شروع از

8000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

فروشگاهی

شروع از

9000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شاید یکی از موفقیت های مجموعه ما آشنایی با تیم حرفه ای و متخصص پارماتیک بود. متخصصانی که در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی در این مجموعه حضور داشتند، با تجربه و حوصله بسیار بالا بهترین خدمات خود را برای ما ارائه دادند که همین امر باعث شد تا ما این مجموعه را در سایر سرمایه گذاری های خود نیز شریک و مشاور خود قرار دهیم.

سمیعی – مدیر بازاریابی خرید املاک

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی برای ما بسیار سخت و ریسک پذیر بود. از طرفی هم آنرا تنها راه برای جذب مشتری از سرتاسر ایران می دانستیم. کار با تیم متخصص پارماتیک نه تنها خیال ما را از ریسک پذیری این زمینه بسیار راحت کرد بلکه روز به روز به تعداد مشتریان و بازدیدکنندگان خدمات ما افزوده می شود.

مهدی فتحی – موسس دپارتمان آرتان بورس تاپ

پروژه های بسیار زیادی را در نظر داشتیم اما به سختی تیمی پیدا می شد که شامل متخصصان در زمینه های مختلف باشد تا کارها را به صورت یکپارچه انجام دهد. از طریق یکی از آشنایان با مجموعه پارماتیک آشنا شدیم. کار کردن با این مجموعه قوی برایمان بسیار رضایت بخش و لذت بخش بود. از همین جا نیز طبق همیشه مراتب قدردانی را نسبت به پارماتیک به جا می آوریم.

شریفات – مدیرعامل هلدینگ جینگوبینگو

حضور مجموعه آذر آلتین در جامعه جهانی یک نقص و کاستی داشت. گوگل به مجموعه ما کمک کرد تا تیم پارماتیک را پیدا کرده و به کمک افراد متخصص حاضر در آنجا این نقص را به بهترین شکل ترمیم کنیم. در نهایت نیز یک سایت بسیار زیبا و دارای پرستیژ کاری بالا تحویل ما شد که بسیار بسیار مورد رضایت ما بود.

آذری – مدیرعامل کارخانه آذر آلتین تبریز

رها کردن یک شغل دولتی و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین به هیچ وجه راحت نیست. به همین دلیل دنبال یک تیم همراه و متخصص قوی بودیم و چه کسی بهتر از آژانس همشهریمان. هم صحبت شدن با مدیران و متخصصان پارماتیک بدون شک یکی از عوامل پیشرفت و افزایش فروش ما بوده و هست. کسب و کار بازرگانی اسپوتا همواره مدیون پارماتیک خواهد بود.

اعتباری – موسس شرکت بازرگانی اسپوتا

رقابت با رقیبان قدر در زمینه کاری ما بسیار سخت بوده و هست بنابراین سرمایه گذاری روی کسب و کار اینترنتی و به همراه آن همکاری با یک تیم طراحی و سئو قوی از ملزوماتی بود که به آن احتیاج داشتیم. همکاری با تیم پارماتیک نه تنها یک سایت حرفه ای و اصولی را به ما هدیه داد بلکه باعث شد تا حجم بیشتری از بازار را در اختیار بگیری. بخاطر خدمات دلسوزانه و حرفه ای شما بسیار متشکریم.

عباس پور – مدیر بازاریابی جوجه کش

برای فروش راحت و بدون دغدغه محصولات خودم به یک وبسایت احتیاج داشتم که آژانس پارماتیک به بهترین صورت این کار را برای من انجام داد. از آنها بسیار متشکرم که پروژه من را به صورت حرفه ای و سر وقت تحویل دادند.

مریم قربان پور – نویسنده

آیا می خواهید وبسایتی در شهر رشت راه اندازی کنید و درآمد بالایی از آن بدست بیاورید؟

با طراحی سایت حرفه ای رشت علاوه بر این که از رقیبان خود جلو می زنید، خواهید توانست که به نقاط مختلف کشور نیز خدمت رسانی کنید.

با طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی برای خود یا کسب و کار خود یا حتی برای مشاغل سنتی و صنعتی خود در رشت شهر همیشه بیدار می توانید درآمد بالایی را تجربه کنید و ما سعی داریم شما را در رسیدن به این هدف والا یاری دهیم.

با طراحی سایت برای کسب و کار خود در شهر رشت می توانید بدون واسطه محصولات خود را به فروش بگذارید پس توصیه می کنیم همین الان اقدام فرمایید تا بازار را از چنگ رقیبان در بیاورید.

طراحی سایت در رشت

شرکت طراحی سایت در رشت

فرآیند طراحی سایت در رشت باید به گونه ای حرفه ای به سرانجام برسد که بتوانید در کمترین زمان ممکن به اهداف و سود خود از طراحی برسید پس این کار را باید اصولی و توسط شرکت های مطرح طراحی سایت در رشت انجام بدهید.

طراحی یک وبسایت بسیار جذاب ممکن است مخاطبین فراوانی داشته باشد اما به فروش ختم نمی شود، چون کاربر فقط برای تماشای آن خواهد آمد ولی باید تا حدودی جذاب باشد که علاوه بر تامین نیاز های کاربر، خسته کننده نیز نباشد.

اگر قصد طراحی سایت اختصاصی در شهر رشت را دارید باید گفت که شرکت پارماتیک به نحو احسن برایتان این کار را انجام خواهد داد و شما فقط نظاره گر مراحل زیر خواهید بود:

 • پیش از طراحی وب سایت، قالب سایت متشکل از طراحی UI و طراحی UX برای شما در نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور طراحی می گردند.
 • پس از مشاهده و تایید طرح اولیه از جانب شما شروع به افزودن المان های موردنیاز شما بر روی سایت و کدنویسی های دیگر می گردد.
 • در نهایت با یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس برای شما قالبی اختصاصی طراحی می گردد که با توجه به داشتن قابلیت های بالا و قدرتمند بودن CMS وردپرس دیگر نیاز به استفاده از سیستم های پیچیده تر مثل جوملا و دروپال احساس نخواهد شد.

بهینه سازی وبسایت شما برای گوگل زیر نظر کادر مجرب و با سابقه در زمینه سئو نیز به بهترین شکل انجام می شود فقط کافی است یک شرکت طراحی سایت خوب در رشت برای خود انتخاب کید و از آن برای چیدن استراتژی های تولید محتوا و بهبود سئو مشاور بگیرید.

اگر سرمایه کافی برای شروع یک کسب و کار نوپا با طراحی سایت در رشت دارید ولی ایده ای در اول کار ندارید، راه اندازی سایت فروشگاهی رشت می تواند بسیار پر سود باشد زیرا علاوه بر این که شهر های شمالی منابع و محصولات مختلفی برای فروش دارند متقاضیان فراوانی نیز از سرتاسر نقاط ایران دارند.

با این تفاسیر بی شک شرکت پارماتیک یکی از شرکت های مطرح در حوزه طراحی سایت در رشت به حساب می آید و چون پروژه های متعدد و موفقی را از اقصی نقاط کشور به سرانجام رسانده ایم می توانیم این ادعا را داشته باشیم.

طراحی سایت ریسپانسیو در رشت

یکی از نکات مهم که سایت ها باید رعایت کنند نمایش درست وبسایت بر روی دستگاه های مختلف است، به این روش که در فرآیند طراحی سایت رشت هم باید به آن توجه کرد طراحی ریسپانسیو می گویند.

طراحی ریسپانسیو وب (RWD) رویکردی بسیار مهم برای طراحی وب است که هر طراح سایت رشت نیز باید آن را رعایت کند تا کاربری را از دست ندهد.

طراحی سایت ریسپانسیو بدین شکل انجام می شود که:

ریسپانسیو کردن صفحات سایت و تصاویر استفاده شده در آن صفحه از وبسایت بر اساس سیستم گرید بندی (Fluid grid) است، یعنی اندازه عناصر صفحه به جای واحدهایی مانند پیکسل در واحدهای نسبی مانند درصد باید باشد.

یکی از بهترین سیستم های گرید بندی (ردیف بندی سایت) تقسیم کردن صفحه به 12 قسمت می باشد که فریمورک بوتسترپ یکی از بهترین فریمورک های سی اس اس ریسپانسیو می باشد و در طراحی سایت در رشت باید از آن استفاده کرد.

پر واضح است که کاربران سایت شما از دستگاه های مختلف مانند موبایل، تبلت و رایانه های شخصی با سایزهای مختلفی برای پیداکردنتان استفاده خواهند کرد پس وبسایت شما باید به این دسته از کاربران نیز به درستی نمایش داده شود.

طراحی سایت ورزشی در رشت

ورزشکاران، تیم های ورزشی، فروشندگان محصولات ورزشی مانند پوشاک و لوازم ورزشی همگی بهتر است یک وبسایت داشته باشند زیرا ورزشکاران با این کار می توانند با هواداران خود و علاقه مندان تعامل داشته باشند در عین حال اگر محصولی نیز بفروشند، تعداد بیشتری مشتری نسبت به بازارهای سنتی مشابه خواهند داشت.

طراحی سایت ورزشی در رشت می تواند ارتباط بازیکنان ساکن شهر رشت را با هواداران خود راحت تر کند علاوه بر آن هواداران نیز می توانند از آخرین اخبار در مورد تیم ها و نحوه عملکرد آن ها در وبلاگ های این وبسایت ها باخبر شوند.

ما علاقه مندیم تا از ورزشکاران و تیم های ورزشی رشت حمایت کنیم پس در نظر گرفتیم خدمات زیر را برای این عزیزان ارائه دهیم:

 • طراحی سایت ورزشی با کیفیت و کاملا حرفه ای.
 • مشاوره و پشتیبانی های تخصصی در جهت افزایش ترافیک وبسایت.
 • پس از شناخت مخاطبین هدف شما یعنی روانشناسی مخاطبین شما آن ها را به مشتری پرو پا قرص وبسایتتان تبدیل می کنیم.
 • و در کل به هرچه بهتر دیده شدن و حتی معروفیت بیشتر ورزشکاران و تیم های ورزشی کمک می کنیم.

 

سئو سایت در رشت و اهمیت آن

اهمیت نمایش داده شدن وبسایت برای کاربران گوشی های موبایل و سایر دستگاه ها برایتان مستعجل شد ولی باید این نکته را نیز بیفزاییم که فقط طراحی یک وبسایت ریسپانسیو در رشت نیست که می تواند وضعیت فروش و بازدهی بالای سایت را تضمین کند، بلکه باید پس از انجام فرآیند طراحی سایت به بهینه کردن نتیجه جستجوی وبسایت در گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو نیز اهمیت داده شود.

موتور جستجوی گوگل نیز خود به صورت کاملا مستقیم درباره تاثیر بالای ریسپانسیو کردن سایت ها اشاره کرده است پس اگر می خواهید در نتایج بهتری از گوگل دیده شوید توصیه میکنیم که به این نکته توجه کنید.

هرچه در صفحات نتایج، رتبه بالاتری داشته باشید ، کلیک و ترافیک بیشتری برای سایت خود جذب می کنید و در نهایت در صورت رعایت صحیح نکات مربوط به تجربه کاربری مشتریان شما به خریداران همیشگی و مکرر تبدیل خواهند شوند.

مفهوم سئو

SEO روش گوگل و دیگر search engine ها برای تعیین میزان شایستگی سایتها برای قرار گرفتن در رتبه بالایی از نتیجه جستجو می باشد.

بدون جستجوگرهایی مدرن مثل گوگل، دستکاری در نتایج جستجو بسیار ساده می باشد به گونه ای که درآن حالت، سایت های با بیشترین پیوندها یا بیشترین صفحات همگی در رتبه 1 قرار می گرفتند.

سئو مهم است زیرا نتایج جستجو را منصفانه نگه می دارد و امکان دستکاری و دخالت در نتایج را تا حدود بسیاری کاهش می دهد.

اما باید گفت که باز هم ربات است و در زبان فارسی به حد زیادی پیشرفت نکرده است و یک سری حفره ها و منافذی برای کسب جایگاه بهتر دارد که می توان از آن ها در جهت بهینه سازی سایت در رشت استفاده کرد.

البته وبسایتی که برای کاربر و با هدف جذب رضایت کاربر طراحی شود از نظر گوگل همیشه جایگاه بالاتری دارد و اگر وبسایت شما این معیارها را رعایت کند ، شانس بهتری برای نمایش در نتایج، خواهید داشت.

چرا باید به راه اندازی سایت و سئو سایت در رشت اهمیت داد ؟

مرکز استان گیلان سومین شهر گردشگر پذیر ایران است و تنها شهری است که به همراه 18شهر دیگر جهان در زمینه خوراک‌شناسی در یونسکو ثبت شده است همچنین باید اشاره کنیم که شهر رشت را به عنوان شهر همیشه بیدار می شناسند.

از مزایای راه اندازی سایت در رشت برای کسب و کارهای سنتی و مشاغل کوچک باید بگوییم که با ناپایدارتر شدن وضعیت اقتصادی کشورها و توسعه روزافزون تجارت الکترونیک طراحی سایت حرفه ای می تواند برای کسب و کار ها مزایای بیشتری داشته باشد.

براین اساس طبق مراحلی که برای طراحی سایت ها باید پیش برد می توانید عمل نمایید با این تفاوت که این بار به طراحی سایت در رشت و منطبق با فرهنگ و رسوم گیلکی های عزیز انجام می شود.

مراحل ابتدایی طراحی سایت

انتخاب نام دامنه برای آدرس الکترونیکی باید قبل از طراحی سایت به صورت کاملا اصولی انجام شود یعنی نامی ساده برای تلفظ کردن که علاوه بر گیلکی های عزیز مخاطبین سراسری نیز آن را بخاطر بسپارند و همچنین برای سئو سایت شما نیز هدفمند انتخاب شود.

انتخاب سرور و هاستینگ نیز باید به طور حرفه ای و بر اساس میزان حجم موردنیاز با قیمت مناسب انجام شود تا سرعت و امنیت موردنیاز وبسایت شما را تامین کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این که ” هاست چیست ” می توانید این مقاله را نیز بخوانید.

در آخر باید سایت با cms قدرتمند در جهت مدیریت هر چه بهتر محتواهای شما برنامه نویسی و نسبت به مخاطبین هدفتان سفارشی سازی شود.

موقعیت مناسب برای شروع کسب و کار اینترنتی در رشت

فروشگاه اینترنتی با طراحی سایت در رشت

پیش از توضیح مزایای یک کسب و کاراینترنتی در شهر رشت، باید یادآوری کنیم که شانس تبدیل شدن کاربر به مشتری از طریق اینترنت بسیار بیشتر از مشاهده کردن ویترین های جذاب مغازه ها است.

علاوه بر آن خیلی بهتر از ما می دانید که داشتن سایت چه میزان در بالا رفتن کلاس کاری و درآمد یک کسب وکار حتی کوچک، تاثیر گذار است.

با توجه به موقعیت جغرافیایی رشت و وجود صنایع دستی و سوغاتی های مختلف مانند کلوچه، برنج، چای و بسیاری دیگر از مرکبات و مواد خوراکی موجود در این شهر و سایر شهرهای شمالی ایران، بهتر است به فکر تجارت الکترونیکی در این ناحیه باشید پس، اولین قدم طراحی سایت می باشد.

در آخر اگر از قیمت ها و تعرفه های مربوط به طراحی سایت در رشت که بگذریم هزینه سئو سایت در گوگل برای رشت عملا بسیار ناچیز تر از تبلیغات گوگل می باشد زیرا بدون تبلیغات ادوردز گوگل که با دلار است می توان از طریق سئو، ترافیک هدفمند به سایت خود ارسال کرد.

راه اندازی وبسایت بر اساس فاکتورهای مختلفی انجام می شود که یکی از مهمترین آنها تخصص و توانایی لازم برای این کار است و یکی از جملاتی که ما همواره به آن اعتقاد داریم این است که فقط وب سایت طراحی نمی کنیم بلکه سایت هایی می سازیم که می فروشند و صاحب سایت را به درآمد می رسانند.

مجموعه برندینگ و مارکتینگ پارماتیک علاوه بر این که پشتیبانی ها و مشاوره هایی حرفه ای برای طراحی سایت در رشت انجام می دهد، می تواند کسب و کار شما را به یک برندتجاری مشهور و به یاد ماندنی تبدیل کند، پس بی تردید گزینه مناسبی برای طراحی وبسایت در رشت خواهد بود.

برای سفارش طراحی سایت در رشت همین حالا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

021-2842-2678 |  021-2842-2650 | 021-2842-1578