پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو پزشکی

طراحی حرفه ای یک لوگوی پزشکی می تواند وجه تمایزی بین شما و سایر پزشکان باشد.

به احتمال زیاد شما نیز درک کرده اید که داشتن یک لوگوی زیبا برای تبلیغات چقدر می تواند تاثیرگذار باشد. طراحی لوگو پزشکی برای پزشکان می تواند باعث جلب توجه بیماران در همان نگاه اول شود و شما را انتخاب نمایند. برای مطب خود یک لوگوی حرفه ای و در شان خود را سفارش دهید

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو پزشکان

همه ی پزشکان برای اینکه در نگاه بیماران دیده شوند ، تابلوهایی را بر ساختمان پزشکان نصب می کنند ، حال سوال اینجاست که در یک ساختمان پزشکان چه تعداد پزشک و به همان طبع تابلوهای پزشکی وجود دارد؟

زمانی که بیماران می خواهند به این تابلوها نگاه کنند ، تابلویی در نگاه اول نظرشان را جلب می کند که طراحی ظاهری زیباتری داشته باشد ، این طراحی ظاهری شامل یک لوگوی پزشکی ، زیبایی کار شده بر روی تابلو ، رنگ ها و … می باشد.

برای مثال اگر شما پزشک اطفال و کودکان می باشید باید لوگوی شما متناسب با کودتان طراحی شود و این مفهوم را کاملا به مخاطب برساند که شما پزشکی هستید که برای اطفال فعالیت می کنید.

همچنین اگر شما جراح مغز و اعصاب باشید لوگوی شما نیز باید متناسب با نوع فعالیت شما طراحی شود

طراحی لوگو پزشکی | سفارش طراحی لوگو پزشکان

پزشکان از جایگاه اجتماعی مناسبی در جامعه برخوردارند و به طبع باید لوگویی که برای آنها طراحی می شود بتواند منعکس کننده این شخصیت اجتماعی باشد. با نگاه به تصویر بالا درک می کنیم که رنگها ، اشکال هندسی ، تفکر پشت طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که حوزه فعالیت شما را به خوبی شرح دهد تا بیماران بتوانند به راحتی تشخیص دهند که حوزه فعالیت شما چیست

نمونه طراحی لوگو های پزشکان

سفارش طراحی لوگو پزشکانلوگوهای بالا نشان دهنده این است که شما در شته پزشکی فعالیت می کنید. لوگوی سمت راست نشان دهنده سلامتی و تندرستی است که یک پزشک می تواند به شما هدیه دهد. رنگ قرمز استفاده شده در این لوگو نشان دهنده خون است.

معمولا در طراحی لوگوهای پزشکی دیده می شود که از رنگ های قرمز ، سبز و آبی بیشتر از باقی رنگ ها استفاده می شود. این امر به آن دلیل است که رنگ قرمز نشان دهنده خون و رنگ های آبی و سبز به معنی آرامش و تسکین دهندگی می باشند. لذا بیشتر طراحان برای اینکه بخواهند لوگوی پزشکی طراحی نمایند باید این موضوع را در نظر داشته باشند.

طراحی لوگو دندانپزشکان

کلینیک های دندان پزشکی یکی از مهم ترین جاهیی هستند که افراد یه آنجا مراجعه می کنند ، یک کلینک دندانپزشکی زیبا باید یک لوگوی متناسب با کار خود داشته باشد تا به زیبایی کلینیک خود بیفزاید. طراحان ما برای اینکه مفهوم دندان پزشکی را به مخاطبان خود نمایش دهند معمولا سعی می کنند شکل دندان را به حالت های مختلف استفاده نمایند تا بیماران به محض دیدن لوگو و تابلوی شما متوجه این باشند که شما یک دندان پزشک می باشید.

طراحی لوگو دندانپزشکی | طراحی لوگو کلینیکلوگوهایی که مشاهده می کنید لوگوهایی هستند که در طراحی آن سعی شده است تا از شکل وشمایل دندان استفاده شود تا در همان نگاه اول حوزه فعالیت شمارا مشخص کند.

سفارش طراحی لوگو پزشکی

سفارش طراحی لوگو مهندسی

سفارش طراحی لوگو شرکت

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو املاک

سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو رستوران