پارماتیک
پارماتیک

سفارش موشن گرافیک

نگاه مخاطبان به وجهه‌ی بصری کسب و کار شماست، کسب و کار خود را خلاقانه تر به نمایش گذارید.

سفارش یک موشن گرافیک حرفه ای باعث خواهد شد تا حال هوای تبلیغات کسب و کارتان یک هوای تازه تر به خود بگیرد و با قدرتی بیشتر به کار خود ادامه دهد. ما به تبلیغات شما جانی دوباره خواهیم بخشید.

تعرفه و هزینه ساخت موشن گرافیک

مقایسه بازار مدرن با بازار سنتی

گوینده حرفه ای آقا و خانم برای موشن گرافیک

اتاق فکر موشن گرافیک

برندسازی بیشتر با ساخت موشن گرافیک

استفاده از روان شناسی افراد در ساخت موشن گرافیک

تعرفه و قیمت سفارش موشن گرافیک

کلاس اقتصادی

2.700.000 تومان تا 1 دقیقه
 • استفاده از پروژه های آماده
 • استفاده از موزیک های آماده
 • کاراکترهای آماده
 • محیط های از قبل آماده شده
 • سناریو اختصاصی
 • استفاده از روانشانسی رنگها

کلاس A

4.800.000 تومان تا 1 دقیقه
 • تولید پروژه ی اختصاصی
 • استفاده از موزیک های اماده
 • طراحی کاراکتر های اختصاصی
 • محیط های از قبل اماده شده
 • سناریو اختصاصی
 • استفاده از روانشناسی رنگ ها

کلاس حرفه ای A

14.000.000 تومان تا 1 دقیقه
 • تمامی موارد کلاس A
 • استفاده از اصول روانشناسی افراد
 • تولید موزیک اختصاصی
 • وایرال بودن ویدئو
 • اتاق فکر
 • گوینده حرفه ای

کلاس حرفه ای A+

$1599To 1 Min
 • تمامی موارد کلاس حرفه ایA
 • سناریوی حرفه ای ،نوسنده کاملا متخصص
 • اتاق فکر متشکل از متخصص های این زمینه
 • گوینده حرفه ای
 • طراحی توسط گرافیست های خارجی
 • برسی تخصصی مخاطبان و بازار هدف

روند ساخت موشن گرافیک با تیم پارماتیک

روند سفارش موشن گرافیک پارماتیک

سفارش موشن گرافیک

استفاده از روان شناسی افراد

هنگامی که می خواهیم یک موشن گرافیک حرفه تولید کنیم یکی از نکاتی که باید در نظر بگیریم این موضوع است که جامعه ی هدف ما چه نوع مخاطبانی را در بر گرفته است. این موضوع به قدری در ساخت موشن گرافیک اهمیت دارد که در صورت عدم تشخیص درست این موضوع پروژه موشن گرافیک احتمالا بیهوده پیش برود و هیچ بازدهی نداشته باشد.

بخاطر این موضوع است که همیشه باید قبل از سفارش موشن گرافیک با شرکت طراحی موشن گرافیک خود این هماهنگی ها را انجام دهید تا شرایط با توجه به خواسته شما پیش برود.

زمانی که شما پروژه ساخت موشن گرافیک خود را به پارماتیک بسپارید ما با استفاده از نکاتی که در این سالها و با استفاده از چندصد پروژه بدست آورده ایم مخاطبان شما را رصد کرده و اصول روانشناسی را در پرژه شما اعمال می کنیم.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه نکات روانشناسی ، در سفارش طراحی موشن گرافیک شما وارد می شود؟

در جواب این سوال باید بگوییم انسان ها ویژگی های متفاوتی دارند و ما این تفاوت ها و سلایق را به خوبی می شناسیم و از جایی که باید، وارد عمل شده و در ویدیو موشن گرافیک ساخته شده برای شما ، احساسات آنها را درگیر کرده و با استفاده از همین متدها مخاطب را جذب موشن گرافی برند شما خواهیم کرد.

استفاده از روان شناسی رنگ

دیگر فاکتور مهمی که در زمینه ساخت و طراحی موشن گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است استفاده از رنگ های مناسب میباشد . شاید در مرحله اول برای مخاطب یا حتی خود شما این مسئله بی اهمیت بنظر برسد و یا از اهمیت کمی برخوردار باشد  ولی باید در نظر داشت رنگ و روانشناسی آن باعث به وجود آوردن یک پیش زمینه در ذهن مخاطبانتان میشود که با تکرار و تکرار موشن گرافیک و برند شما همیشه در ذهن مشتریانتان خواهد بود.
مثال مناسبی که در رابطه با این موضوع میتوان به آن اشاره کرد شرکت ارتباطاتی ایرانسل است. وقتی نام ایرانسل را میشنوید چه چیزی ابتدا در ذهن شما شکل میگیرد؟

مسلما رنگ زرد ، از این نوع مثال ها در شرکت ها و برند های بزرگ به وفور یافت میشود . پس تاثیر رنگ را به هیچ عنوان دست کم نگیرید . یک تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ساخت موشن گرافیک یا هر نوع تبلیغ دیگر باید بتواند با شناسایی مخاطب هدف که در بالا به آن اشاره کردیم رنگهایی را انتخاب کند که تاثیر مثبت و پر نشاطی را به مخاطب خود القا کند. رنگ‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و در سفارش طراحی موشن گرافی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

ساخت موشن گرافیک و تاثیر آن بر برندینگ

هرکسی که در دنیای کسب و کار است به خوبی نقش و تاثیر برندسازی کسب و کار را به خوبی می داند. زمانی که کسب و کار شما تبدیل به یک برند شاخص در زمینه کاری خود شود ، درآمد شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

اما در این بین نمی توان از نقش یک موشن گرافیک حرفه ای برای کسب و کارها به راحتی گذشت. طراحی یک موشن گرافیک حرفه ای می تواند ذهن مخاطبان را بیش از پیش به سمت شما هدایت کند و به رشد برند شما کمک شایانی کرده باشد.

هنگامی که شما قصد دارید سفارش موشن گرافیک شرکت و یا برند شخصی خودتان را بدهید حتما باید به برندسازی کسب و کارتان با استفاده از موشن گرافی ساخته شده نیز فکر کرده باشید و شرکتی که می خواهد برای شما موشن گرافی طراحی کند باید اصول برندینگ را به خوبی درک کرده باشد.

اتاق فکر موشن گرافیک

خب خب خب ، می دانید فرق یک موشن گرافیک عالی با یک موشن گرافیک معمولی چیست؟ برای بعضی ممکن است کاراکتر اختصاصی وجه تمایز باشد برای بعضی نه ، برای بعضی محیط های خیلی خوب گرافیکی و برای بعضی دیگر نه…

اما همه چیز از تفکر است که آغاز می شود. اما یعنی چه؟ تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بعضی از تبلیغات بیشتر از سایرین دیده می شوند؟ درست است ، پشت آن تبلیغات تفکر بسیاری بوده است. سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی این روزها توسط برندهای کوچک و بزرگ انجام می‌شود و آن‌ها می‌دانند که این موشن گرافیک چطور می‌تواند کاربران را درگیر کند.

زمانی که شما قصد دارید سفارش ساخت موشن گرافیک خود را بدهید باید به این نکته توجه کنید که آیا موشن گرافیک ساخته شده برای شما با تفکری نوین ساخته شده است یا صرفا یک محیط انیمیشنی کوتاه است؟

این مسئله به قدری در ساخت و تهیه یک موشن گرافیک جذاب اهمیت دارد که می تواند باعث شود رشد شرکت شما به عالی ترین حالت خود برسد. پس قبل از سفارش موشن گرافیک برای خود حتما توجه کنید موشن گرافیک شما با تفکر و اندیشه ای درست و در راستای پیشرفت کار شما طراحی و تولید شده باشد.

منبع: Biteable

استفاده از گوینده حرفه ای در ساخت موشن گرافیک

استفاده از گوینده در ساخت موشن گرافی

زمانی که در ساخت یک موشن گرافیک حرفه ای هدفمان تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطبان است ، می توانیم از یک گوینده حرفه ای استفاده کنیم. موشن گرافیکی که با یک گوینده حرفه ای تولید و طراحی شده باشد به طبع می تواند اثربخشی بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. صدای باکیفیت در طراحی موشن گرافی حس شنوایی مخاطب را درگیر می‌کند.

ما در پلن هایی که برای شما آماده کرده ایم این امکان را نیز قرارداده ایم که در صورت نیاز به گوینده و صداگذار حرفه ای بتوانید آن را انتخاب نمایید. انتخاب گوینده ( اقا یا خانم ) برعهده ی خودتان است و می توانید نسبت به نوع سفارشی که داده اید از یکی از این دونوع را استفاده کنید.

باید در نظر داشته باشید که حتما هنگام سفارش موشن گرافیک خود به این موضوع توجه کنید ، چرا که سناریو موشن گرافیک شما بر این حسب ساخته خواهد شد.

امروزه می توان تاثیر گوینده را در تبلیغات و افزایش بازده آن به طور کامل حس کرد . در عصر امروز گویندگی تبدیل به حرفی ای شده است که تنها صدای مناسب و خوب ملاکی برای گوینده بودن نیست بلکه یک گوینده حرفه ای باید دارای دانش و تخصص لازم باشد تا در مواقعی که لازم باشد با تغییر تن صدای خود شنونده ویا بیننده را جذب کند ومانع از خسته کننده بودن تبلیغ شود.

در تبلیغاتی که به صورت صوتی و تصویری تولید می شوند گوینده از عوامل مهم و تاثیر گزار در افزایش بازده آن است که نسبت به نیاز و معیار های تبلیغ میتواند گوینده مذکر و یا مونث باشد . استفاده از یک گوینده حرفه ای در تولید موشن گرافیک تبلیغاتی ، تبلیغ شما را جذاب تر میسازد .

خدمات ساخت موشن گرافیک پارماتیک

قبل از هر اقدام اندیشه باید کرد

مسلما شما نیز هدفتان از اینکه بخواهید سفارش موشن گرافیک بدهید این است که بازخورد مثبتی را در کسب و کار خودتان مشاهده کنید ، ما نیز به خوبی به این موضوع واقف هستیم و اینجاییم تا به شما در این مسیر یاری رسانیم.

قبل از اینکه تیم ما هرگونه اقدامی را مبنی بر ساخت موشن گرافیک انجام دهد ، اتاق فکری تشکیل خواهد شد که در آن به بررسی کامل کسب و کار شما و حوزه فعالیت شما خواهیم پرداخت. ما در این جلسات به چگونه موفق شدن هرچه بیشتر موشن گرافیک سفارش داده شده ی شما می پردازیم و بررسی کاملی بر رقبا و بازار هدف و از جمله مخاطبان هدف شما خواهیم داشت.

در این قسمت با بررسی هدف شما از ساخت موشن گرافیک به این موضوع خواهیم رسید که آیا هدف ما فروش بالاتر ، برند سازی ، شناخته تر شدن و یا چیزهای دیگر است.

پس از اینکه این مسائل به وضوح برای ما مشخص شدند ما را یک قدم در ساخت موشن گرافیک شما ،

به پیش می اندازند.

اما قدم بعدی پس از این بررسی ها چیست؟

در قدم بعد تیم خلاقیت ما به بررسی بهترین سناریو ممکن برای موشن گرافیک شما می پردازد. در این بخش سه فرد خلاق از مجموعه ی ما هریک یک سناریو داستانی با توجه به توضیحات بخش اول برای شما آماده و مهیا می سازد.

در نهایت با توجه به نکات اشاره شده در بخش اول سه سناریو جذاب برای شما ارسال خواهد شد.

پس از ارسال سناریوها و بررسی های شما ، در نهایت یک سناریو از سمت شما پذیرفته و در نهایت سناریو انتخابی به طراحان مجموعه تحویل داده می شود.

در این بخش طراحان گرافیک ما با استفاده از متدهایی همچون روانشناسی رنگ ها ، انتخاب تصاویر مناسب متناسب با حوزه و بازار هدف و همچنین با نگاه ویژه به مخاطبان شما ، موشن گرافیک شما را طراحی خواهند کرد.

با توجه به اینکه حجم تبلیغات امروزی بسیار بیشتر از قبل شده است مخاطبان دیگر تمایل قبلی را برای مشاهده تبلیغات سنتی ندارند و به دلیل مشغله زیاد فکری آنگونه که باید به آن توجه نمی کنند. در نتیجه تبیلغات سنتی ارزش خود را نسبت به گذشته از دست داده است. اما در این بین شما می توانید با کمی خلاقیت و ایجاد تمایز بین خود و رقبایتان ، به راحتی از تبلیغات خود بیشترین بازده و سود دهی را بگیرید.

یکی از مهم ترین نوع تبلیغات که در این سالها تاثیر بسیار زیادی را بر روی مخاطبان گذاشته است موشن گرافیک ( motion graphics )می باشد. موشن گرافیک ها به دلیل زیبایی بصری و کوتاه بودن می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین مفهوم را به مخاطبان انتقال دهند و از آنجا که تصویر در ذهن مخاطب ماندگاری بیشتری دارد در نتیجه تبلیغات شما پربازده تر خواهد بود

سفارش ساخت موشن گرافیک

 

طراحی با توجه به ارزش های برند شما

بتبلیغات در کسب کار شما  بایستی باتوجه به ارزش های برند شما باشد . وقتی کسب کار شما در زمینه فروش محصولات اینترنتی است بایستی تبلیغی که در رابطه با این موضوع میکنید حس اعتماد را در ذهن مخاطبانتان قرار دهد ، باید در ذهن مشتریانتان به عنوان یک برند معتبر چه در زمینه کیفیت محصول و چه در دیگر زمینه ها ثبت شوید .
اعتبار شاید بالاترین سرمایه هر کسب کاری است که به عنوان یکی از مهم ترین ارزش های یک کسب کار هم به شمار می رود پس هر تبلیغی که در هر زمینه ای انتخاب میکنید باید به برند شما اعتبار بخشد ، ارزش های آن را به مخاطبانتان القا کند و کسب کارتان را به بزرگی و اعتباری که دارد حتی بیشتر و بهتر به مخطبانتان بشناساند . اگر توجه کرده باشید تبلیغات قسمت پوشاک همیشه حس شیک و جذاب بودن را به مخاطبان خود القا می کند همان طور که یکی از ارزش های این نوع کسب و کار شیک و جذاب بودن در این زمینه است.

اتاق فکر

برای تولید یک تبلیغ حرفه ای متناسب با معیار های روز دنیا احتیاج به بحث و فکر روی تبلیغ است .بدون شک بحث روی یک تبلیغ توسط چندین متخصص و شنیدن نظرات هرکدام و تفکر در رابطه با این موضوع و رفع ایرادات نظرات و استفاده از ایده های هرکدام باعت تولید یک اثر متفاوت و منحصر به فرد میشود . این موضوع نتنها در تولید یک تبلیغ بلکه در هر کاری موجب ارائه ی بهترینش در نوع خود میشود . شنیدن نظرات دیگران و مشاورت با یک دیگر از ملاک های مهم تولید یک تبلیغ است که با نام اتاق فکر تعریف میشود.

مسلما همفکری چند نفر در یک زمینه به مراتب بهتر از تفکر و نیجه گیری یک فرد است .پس برای داشتن یک تبلیغ عالی نیاز به اتاق فکر ، بحث های متعدد و همچنین شنیدن نظرات افراد متخصص گوناگون در ارابطه با این موضوع هستید.

مقایسه با بازار سنتی

پیشتر نیز اشاره شد که به دلیل مشغله کاری مردم و شرایطی که امروزه بشر را تحت تاثیر قرار داده است دیگر تبلیغات سنتی مانند گذشته تاثیر گذار نیست و رفته رفته در حال کم رنگ شدن است . پس مانند هر چیزی که با پیشرفت بشر دستخوش تغییر میشود و سعی میکند خود را به روز نگه دارد تبلیغات نیز باید حال هوای جدیدی به خود بگیرد و نسبت به پیشرفتی که جوامع و عرصه های مختلف دارند به روز شود .

موشن گرافیک یکی از تبلیغات به روزی است که به تازگی در حال گسترش است و میتواند  نسبت به تبلیغات سنتی بسیار قویتر عمل کند .

قیمت ساخت موشن گرافیک

در طراحی و ساخت یک موشن گرافیک همانطور که اشاره شد فاکتور های گوناگونی وجود دارد که هرچه قدر روی هر یک از این فاکتور ها تخصصی تر وحرفه ای تر کار شود به طبع یک ویدئو موشن گرافیک از قیمت بالاتری برخوردار میشود. اما باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که هر پروژه ساخت موشن گرافیک ، بدون در نظر گرفتن تعرفه آن برای مشتریان ، به صورت اختصاصی و حرفه ای با طی مراحل گوناگون و گذر از فیلتر هایی که توسط شما وضع میشود به اتمام میرسد و اگر قیمت ساخت دو ویدئو موشن گرافیک با یک دیگر متفاوت است دلیل این تفاوت در اختلاف بسیار زیاد آنها در کیفیتشان نیست بلکه در دور برد هدف گذاری شده برای استفاده از این ویدیو در برند سازی شرکت و دیگر فاکتور هایی که مشتریان در سر دارند خلاصه میشود . در جمع بندی نهایی لازم به ذکر است که کیفیت هریک از پروژه های ما نشان گر کیفیت کار و اعتبار ما در این زمینه میباشد و هیچ شرکتی دوست ندارد این دو ارزش را ازدست بدهد .

نوع موشن گرافیکقیمت طراحی موشن گرافیک ( هر ثانیه / تومان )
موشن گرافیک رئال140
موشن گرافیک گرافیکی90
موشن گرافیک دوزبانه120
موشن گرافیک فوق حرفه ای120

 

تیم ما متشکل از 3 ایده پرداز و متخصص در این حوزه سعی در ارائه بهترین سناریو برای تولید موشن گرافیک دارد که بیشترین تاثیر را در روند کسب و کار مشتریانمان داشته باشد . اتاق فکر تیم ما که که هم از نظر کار های گرافیکی و هم بازاریابی دارای چندین سال سابقه کار است 3 سناریو را در رابطه با موضوع تبلیغ شما ارائه میدهند که به انتخاب مشتری یکی از این سناریو ها تبدیل به یک موشن گرافیک میشود که تمایی فاکتور های مورد نظر شما را دربر دارد . هر یک از این سناریو ها با در نظر گرفتن مخاطبان هدف و متناسب با روحیه انها که با عنوان روان شناسی افراد تعریف شد ، نوشته میشود .لازم به ذکر است که توجه به ارزش های برند شما و توجه به اعتبار کسب کارتان از ملاک های اصلی نوشتن سناریو میباشد .پس از نوشتن سناریو نوبت به تولید و ساخت موشن گرافیک میرسد که همانطور که پیشتر توضیح داده شدن روان شناسی رنگ یکی از مهم ترین فاکتور های تولید موشن گرافیک برای تیم ما میباشد و استفاده از رنگ هایی ماسب کسب کار شما دیگر فاکتور مهمی است که توسط تیم متخصص ما رعایت میشود . پس از طی این مراحل نوبت به صدا گذاری میرسد که شرکت پارماتیک از بهترین گوینده های زن و مرد در این زمینه بهره میبرد و به انتخاب شما جنسیت گوینده میتواند متغییر باشد..