پارماتیک
پارماتیک

طراحی موشن گرافیک

نگاه مخاطبان به وجهه‌ی بصری کسب و کار شماست، کسب و کار خود را خلاقانه تر به نمایش گذارید.

سفارش یک موشن گرافیک حرفه ای باعث خواهد شد تا حال هوای تبلیغات کسب و کارتان یک هوای تازه تر به خود بگیرد و با قدرتی بیشتر به کار خود ادامه دهد. ما به تبلیغات شما جانی دوباره خواهیم بخشید.

موشن گرافی یا موشن گرافیک چیست؟

گاهی برای انتقال بهتر پیام، باید چشم‌ها و نگاه مخاطب را همراه با صدایی که می‌شنود تحت تاثیر قرار دهیم. در اصل موشن گرافی یا موشن گرافیک به ویدیوهایی گفته می‌شود که حاوی یک پیام برای بیننده آن است و با استفاده از تصاویر متحرک ساخته شده است. به گونه‌ای که در آن از شخصیت‌ها و کاراکترهای کارتونی استفاده می‌شود تا فرد بیننده را درگیر خود سازد.

در موشن گرافی با حرکت شخصیت‌ها و صحنه‌های گرافیکی مختلف، سعی بر ساخت ویدیویی کوتاه و تاثیر گذار داریم. اکثر افرادی که سفارش موشن گرافی تبلیغاتی می‌دهند، به دنبال این هستند که از این طریق، خدمات کسب‌و‌کار خود را به مخاطبانشان بهتر و جذاب‌تر نمایش دهند.

دریافت مشاوره

مشاهده همه نمونه کارها

 

طراحی موشن گرافی

با توجه به اینکه حجم تبلیغات امروزی بسیار بیشتر از قبل شده است، مخاطبان، دیگر تمایل قبلی را برای مشاهده تبلیغات سنتی ندارند و به دلیل مشغله زیاد فکری آنگونه که باید به آن توجه نمی‌کنند. در نتیجه تبیلغات سنتی ارزش خود را نسبت به گذشته از دست داده است. اما در این بین شما می توانید با کمی خلاقیت و ایجاد تمایز بین خود و رقبایتان، به راحتی از تبلیغات خود بیشترین بازده و سود دهی را بگیرید.

یکی از مهم ترین نوع تبلیغات که در این سالها تاثیر بسیار زیادی را بر روی مخاطبان گذاشته است سفارش موشن گرافی تبلیغاتی می‌باشد. موشن گرافیک ها به دلیل زیبایی بصری و کوتاه بودن می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین مفهوم را به مخاطبان انتقال دهند و از آنجا که تصویر در ذهن مخاطب ماندگاری بیشتری دارد در نتیجه تبلیغات شما پربازده‌تر خواهد بود.

انواع موشن گرافی

قبل از اقدام برای سفارش طراحی موشن گرافی بهتر است با انواع آن آشنا باشید تا بتوانید انتخاب درستی از سفارش خود داشته باشید. لازم به ذکر است با توجه به نوع موشن گرافی، قیمت و تعرفه آن متفاوت است. همچنین تعرفه موشن گرافی حرفه ای در هر نوع بالاتر از سایرین است.

 1. موشن گرافی لوگو: موشن گرافی لوگو یا در اصطلاح لوگو موشن سبکی از طراحی موشن گرافیک است که در آن لوگوی یک مجموعه به حالتی خاص، به نمایش در می‌آید.
 2. موشن گرافی دو بعدی: در این سبک از طراحی موشن گرافی، همه‌ی اتفاق ها بر روی یک صفحه انجام می‌شود. در ساخت موشن گرافیک دوبعدی، شخصیت‌ها و صحنه‌ها دارای بعد نمی‌باشند و به ساده‌ترین حالت استفاده می‌شوند.
 3. موشن گرافی دو و نیم بعدی: تفاوت تیزر موشن گرافی دوبعدی و دو و نیم بعدی در صحنه آن است. در طراحی موشن گرافی دو ونیم بعدی، از صحنه سه بعدی استفاده می‌شود ولی همچنان کاراکترها به صورت دوبعدی می‌باشند.
 4. انیمیشن سه بعدی: شاید بتوان یکی از گران‌ترین و جذاب‌ترین موشن گرافی‌ها را، انیمشن سه بعدی دانست. از این نوع انیمیشن‌ها برای تبلغات و برند سازی حرفه‌ای استفاده می‌شود. به دلیل قیمت بسیار بالای این سبک، تنها افراد کمی هستند که سفارش موشن گرافی تبلیغاتی به صورت انیمیشن سه بعدی می‌دهند.
 5. موشن گرافی در ویدیو واقعی: حتما شما نیز دیده‌اید که افرادی که ویدیو منتشر می‌کنند، در طول ویدیو نوشته و تصاویری مشاهده می‌کنید که به زیبایی ویدیو و همچنین جذب بیشتر مخاطب به ویدیو تاثیر گذار است.

برای سفارش طراحی موشن گرافی خود همین حالا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

09337634545 | 021-91030840

ساخت موشن گرافی و مزیت های آن

ساخت موشن گرافی مزایای زیادی را برای هرکسب‌و‌کاری به همراه دارد. تیزر موشن گرافی اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود و تبلیغات درستی بر روی انتشار آن انجام شود، می‌تواند کاربران زیادی را به سمت استفاده از خدمات کسب‌و‌کار شما سوق دهد. در ادامه می‌توانید چند مزیت مهم ساخت موشن گرافی را مشاهده نمایید:

 1. تاثیر ویژه بر روی برندینگ
 2. جذب مخاطب بیشتر
 3. اعتماد سازی در بین کاربران
 4. ارائه بهتر خدمات در قالب ویدیویی
 5. افزایش فروش خدمات
 6. و …

هزینه ساخت موشن گرافی

در طراحی و ساخت موشن گرافیک، همانطور که اشاره شد فاکتور های گوناگونی وجود دارد که هرچه قدر روی هر یک از این فاکتوها تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر کار شود، به طبع یک ویدئو موشن گرافیک از قیمت بالاتری برخوردار می‌شود. اما باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که هر پروژه تیزر موشن گرافیک، بدون در نظر گرفتن تعرفه آن برای مشتریان، به صورت اختصاصی و حرفه‌ای با طی مراحل گوناگون و گذر از فیلترهایی که توسط شما وضع می‌شود به اتمام می‌رسد.

اگر قیمت ساخت دو ویدئو موشن گرافیک با یک دیگر متفاوت است دلیل این تفاوت در اختلاف بسیار زیاد آنها در کیفیتشان نیست بلکه در دور برد هدف گذاری شده برای استفاده از این ویدیو در برند سازی شرکت و دیگر فاکتور هایی است که مشتریان در سر دارند. تعرفه موشن گرافی حرفه ای با توجه به نوع ساخت، صدا گذاری، انتخاب کاراکتر و سناریو نویسی آن متفاوت خواهد بود. اما در حالت کلی می‌توانید از جدول زیر به عنوان قیمت پایه طراحی موشن گرافی استفاده نمایید.

موشن گرافی تایپوگرافیک موشن گرافی المان آماده موشن گرافی المان نیمه آماده موشن گرافی المان اختصاصی استاپ موشن
تماس بگیرید
تا 1 دقیقه
تماس بگیرید
تا 1 دقیقه
تماس بگیرید
تا 1 دقیقه
تماس بگیرید
تا 1 دقیقه
تماس بگیرید
تا 1 دقیقه
استفاده از پروژه های آماده استفاده از پروژه های آماده استفاده از پروژه های نیمه آماده تولید پروژه اختصاصی تمامی موارد کلاس حرفه ای A

 

تعرفه گویندگی موشن گرافی

زمانی که در ساخت موشن گرافی حرفه‌ای هدفمان تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطبان است، می توانیم از یک گوینده حرفه‌ای استفاده کنیم. موشن گرافیکی که با یک گوینده حرفه‌ای تولید و طراحی شده باشد به طبع می تواند اثربخشی بیشتری را برای مخاطب هدف شما به همراه داشته باشد. صدای باکیفیت در طراحی موشن گرافی حس شنوایی مخاطب را درگیر می‌کند.

با توجه به اینکه گوینده مورد نظر شما چه کسی باشد، تعرفه گویندگی موشن گرافی نیز متفاوت خواهد بود. استفاده از صداگذارها و شخصیت‌های معروف و محبوب جامعه هزینه به مراتب بالاتری نسبت به سایر افراد دارد. اما برای طراحی موشن گرافی، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از صداگذارهای معمولی استفاده نمایند که تعرفه گویندگی موشن گرافی این افراد نیز متفاوت است. اما شرکت‌ها و کسب‌و‌کارهای بزرگی، نباید تعرفه گویندگی موشن گرافی حرفه‌ای برایشان چندان اهمیتی داشته باشد. چراکه کیفیت برای این شرکت‌ها بسیار مهم‌تر از هزینه آن است.

نمونه موشن گرافی حرفه ای

در زیر می‌توانید برخی از موشن گرافی‌های حرفه‌ای که توسط مجموعه پارماتیک طراحی شده است را مشاهده نمایید.

 

 

مشاهده همه نمونه کارها

 

برای سفارش موشن گرافی تبلیغاتی خود همین حالا با شماره‌زیر تماس بگیرید.

021-91030840

مراحل طراحی موشن گرافیک توسط پارماتیک

مسلما شما نیز هدفتان از اینکه بخواهید سفارش موشن گرافی تبلیغاتی بدهید، این است که بازخورد مثبتی را در کسب و کار خودتان مشاهده کنید؛ ما نیز به خوبی به این موضوع واقف هستیم و اینجاییم تا به شما در این مسیر یاری رسانیم.

قبل از اینکه تیم ما هرگونه اقدامی را مبنی بر ساخت موشن گرافیک انجام دهد، اتاق فکری تشکیل خواهد شد که در آن به بررسی کامل کسب و کار شما و حوزه فعالیت شما خواهیم پرداخت. ما در این جلسات به چگونه موفق شدن هرچه بیشتر ساخت موشن گرافی شما می پردازیم و بررسی کاملی بر رقبا و بازار هدف و از جمله مخاطبان هدف شما خواهیم داشت.

در این قسمت با بررسی هدف شما از ساخت موشن گرافیک، به این موضوع خواهیم رسید که آیا هدف ما فروش بالاتر، برند سازی، شناخته تر شدن و یا چیزهای دیگر است.

پس از اینکه این مسائل به وضوح برای ما مشخص شدند ما را یک قدم در تیزر موشن گرافی شما،به پیش می اندازند.

در قدم بعد تیم خلاقیت ما به بررسی بهترین سناریو ممکن برای موشن گرافیک شما می پردازد. در این بخش سه فرد خلاق از مجموعه‌ی ما هریک یک سناریو داستانی خود را با توجه به توضیحات بخش اول برای شما آماده و مهیا می سازند.

در نهایت با توجه به نکات اشاره شده در بخش اول سه سناریو جذاب برای شما ارسال خواهد شد.

پس از ارسال سناریوها و بررسی های شما، در نهایت یک سناریو از سمت شما پذیرفته و در نهایت سناریو انتخابی به طراحان مجموعه تحویل داده می شود.

در این بخش طراحان گرافیک ما با استفاده از متدهایی همچون روانشناسی رنگ ها، انتخاب تصاویر مناسبِ متناسب با حوزه و بازار هدف و همچنین با نگاه ویژه به مخاطبان شما، موشن گرافی شما را طراحی خواهند کرد.

سفارش ساخت موشن گرافیک

سفارش ساخت موشن گرافیک به پارماتیک

اگر به دنبال طراحی موشن گرافیک حرفه‌ای می باشید، پارماتیک می‌تواند سفارش تیزر موشن گرافی شما را به بهترین حالت خود انجام دهد. داشتن متخصصان برتر حوزه گرافیک در داخل کشور و همچنین همکاری با بزرگترین و بهترین افراد مطرح دنیا در زمینه ساخت تیزر موشن گرافی، باعث شده است که نمونه‌های فوق العاده‌ای را برای کارفرمایان عزیز آماده نماییم. تیم طراحی موشن گرافی پارماتیک، تشکیل شده از افراد خلاق، باهوش و همچنین متخصص در زمینه ساخت موشن گرافیک می‌باشند.

همین حالا برای سفارش موشن گرافی تبلیغاتی خود اقدام کنید. ما در کنار تعرفه موشن گرافی مناسب، تعرفه گویندگی موشن گرافی را نیز مناسب‌تر از هرجای دیگری برای شما در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید با هزینه‌ای مناسب یک کار حرفه‌ای تحویل بگیرید.

سوالات متداول

1- هدف از طراحی موشن گرافی چیست؟

موشن گرافی یکی از بهترین نوع ارائه خدمات و محصولات را در بین سایر روش های تبلیغاتی دارد. تاثیرگذاری زیاد و هزینه به مراتب پایین‌تر موشن گرافی نسبت به تیزرهای تبلیغاتی باعث شده بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک روی به استفاده از این نوع ویدیوها بیاورند.

2- کدام موشن گرافی تاثیرگذاری بیشتری دارد؟

تاثیرگذاری موشن گرافی به عوامل مختلفی بستگی دارد، عواملی از جمله: انتخاب سناریو، کاراکتر، محیط مورد استفاده، موزیک استفاده شده و … . با توجه به اجرای پروژه های بزرگ توسط پارماتیک برای انجمن مدیریت جهادی کشور، سازمان آموزش و پرورش ایران، صدا و سیما و … باید بگوییم عوامل تاثیرگذار در هر موشن گرافی متفاوت هستند.

3- موشن گرافی چه تفاوتی با انیمشین دارد؟

از موشن گرافی به عنوان یکسان سازی صدا و حرکت در رسانه یاد می شود. در حقیقت، موشن گرافیک استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به طور کامل در گرافیک و گاهی در ترکیب با تصویربرداری واقعی اجرا می شود. انیمیشن به طور کلی نمایش بصری یک داستان با شخصیت ها و یک خط داستان است.حرکت گرافیکی بیشتر به معنای جان بخشیدن به جزئیات صحنه مانند پس زمینه شخصیت است.

4- هزینه ساخت موشن گرافی چقدر است؟

هزینه موشن گرافی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها، پیشنهاد میکنم با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما داشته باشند.