پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو پوشاک

پوشاک خاص برای کامل شدن نیاز به یک لوگوی خاص دارند، برند شما خاص و متفاوت است

پارماتیک لوگویی برای برند لباس و پوشاک شما طراحی خواهد کرد که نام برند شما زبان زد عام و خاص شود. حس زیبایی و لوکس بودن را  ، با طراحی لوگو پوشاک حرفه ای به برند خود هدیه دهید. ما برای خاص کردن هویت بصری برند شما اینجاییم.

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو برای برندهای پوشاک

برندهای پوشاک به دو بخش مردانه و زنانه تقسیم می شوند. هریک از این دو نوع برند ارزش هایی را برای برند خود تعریف می کنند تا بتوانند در دنیای مد و پوشاک ، مد و فشن طرح های خود را به نمایش بگذارند و بتوانند خوش بدرخشند.

مسلما و قطع به یقین برای برندهای پوشاک دیده شدن اصلی مهم بشمار می رود ، این موضوع در همه ی کسب و کارها صادق است . برندهای پوشاکی که می خواهند وجه تمایزی با سایرین داشته باشند باید ابعاد مختلف کار خود را بسنجند ، یکی از ابعادی که حتما برندهای مد و پوشاک باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند طراحی یک هویت بصری کاملا حرفه ای می باشد.

اگر شما یک برند پوشاک هستید و تاکنون این بخش را نادیده گرفته اید بهتر است همین حالا نسبت به طراحی هویت بصری برندتان اقدام نمایید. این موضوع سبب رشد چندین برابری شما خواهد شد.

در راس هویت بصری نیز طراحی لوگو قراردارد ، یعنی قبل از هرچیز شما نیاز به طراحی لوگو برای برند پوشاک خود دارید ، لوگویی که بتواند نگاه هر بیننده ای را جلب نماید ، لوگویی که توانایی رشد در ابعاد جهانی را داشته باشد.

طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاک زنانه

به دلیل استقبال هرچه بیشتر بانوان از پوشاک ، صنعت مد و پوشاک زنانه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و همین موضوع باعث شده تا بخواهیم نگاه عمیق تری به این بخش داشته باشیم. اگر شما به دنبال این هستید که برای برند پوشکاک زنانه خود لوگو طراحی کنید باید جامعه هدف خود را بسنجید ، نوع پوشش مخاطبان هدف را بسنجید ، پوشاک تولیدی خود را بررسی کنید و نسبت این موارد اقدام به طراحی لوگو برند پوشاک خود کنید.

در تصویر بالا و در لوگوی مهربانو ، از آنجا که لباس های مورد طراحی سبک سنتی مدرن داشتند ، تلاش ما بر این بوده است که بتوانیم لوگویی طراحی شود که بتواند هر دو مفهوم سنتی و مدرن را به مخاطبان برساند.

در استفاده از رنگ طلایی هدف بر این بوده تا مخاطب حس مدرن و خاص بودن را دریافت نماید و اسم طراحی شده بر اساس ارزش های این مجموعه به این نوع سبک طراحی شده است.

باید در نظر گرفت لوگوهایی که برای پوشاک زنانه طراحی می شوند باید بر اساس اصول روانشاسی زنان طراحی شوند تا بتوانند بر بیشتر آنها تاثیر گذاشته و حس خوب را به آنها منتقل نمایند.

طراحی لوگو پوشاک مردانه

طراحی لوگو برای پوشاک مردانه نیز به طبع از قوانین خاص خود پیروی می کند ، اگر برند شما به طراحی کت و شلوارهای مخصوص شناخته می شود لوگویی که برای برند شما طراحی خواهد شد باید به گونه ای باشد که حس خاص بودن را منتقل نماید. اگر طیف سنی مخاطبان شما رده سنی 25-45 سال می باشد و اکثریت آنها مدیران مجموعه ها هستند ، حس سرسنگین بودن و در عین حال خاص بودن باید به آنها انتقال پیدا کند.

در کل معیارهای متفاوتی برای طراحی یک لوگوی حرفه ای برای برندهای پوشاک مردانه و زنانه وجود دارد که در ابتدا باید برند شما توسط کارشناسان ما بررسی شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم.

سفارش طراحی لوگو ورزشی

سفارش طراحی لوگو معماری

سفارش طراحی لوگو پزشکی

سفارش طراحی لوگو مهندسی

سفارش طراحی لوگو شرکت

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو تجاری

سفارش طراحی لوگو سایت

سفارش طراحی لوگو رستوران