پارماتیک
پارماتیک

طراحی سایت در اردبیل

کسب و کار خود را از همان ابتدا حرفه ای آغاز نمایید

? بزرگترین شرکت طراحی سایت در اردبیل ?
حرفه ای ترین ها این بار در اردبیل ، با وجود ما دیگر نگران اجرا شدن پروژه های خود نباشید. اول بودن حق شماست پارماتیک در اردبیل است تا در رسیدن به حقتان شما را یاری کند.

دیزان اختصاصی


دیزاین اختصاصی همراه با کد نویسی توسط مجرب ترین افراد متخصص در این زمینه ، حرفه ای بودن صفت ماست

زیبا در طراحی


زیبایی وبسایت یکی از مهم ترین فاکتور های شروع کسب و کار اینترنتی می باشد. با ما زیباترین وبسایت ها را خواهید داشت

رعایت UI و UX


رعایت الگو های UI و UX با جدیدترین تحقیقات بدست آمده از روانشناسی چشم و احساسات انسان ها

پشتیبانی قدرتمند


بعد از اتمام پروسه طراحی سایت پشتیبانی پارماتیک قطع نمی شود و تا آخر مسیر موفقیت، همراه شما خواهیم بود

قیمت طراحی سایت در اردبیل

وبلاگی

شروع از

4000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

پزشکی

شروع از

5000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شرکتی

شروع از

6000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

فروشگاهی

شروع از

8000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شاید یکی از موفقیت های مجموعه ما آشنایی با تیم حرفه ای و متخصص پارماتیک بود. متخصصانی که در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی در این مجموعه حضور داشتند، با تجربه و حوصله بسیار بالا بهترین خدمات خود را برای ما ارائه دادند که همین امر باعث شد تا ما این مجموعه را در سایر سرمایه گذاری های خود نیز شریک و مشاور خود قرار دهیم.

سمیعی – مدیر بازاریابی خرید املاک

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی برای ما بسیار سخت و ریسک پذیر بود. از طرفی هم آنرا تنها راه برای جذب مشتری از سرتاسر ایران می دانستیم. کار با تیم متخصص پارماتیک نه تنها خیال ما را از ریسک پذیری این زمینه بسیار راحت کرد بلکه روز به روز به تعداد مشتریان و بازدیدکنندگان خدمات ما افزوده می شود.

مهدی فتحی – موسس دپارتمان آرتان بورس تاپ

پروژه های بسیار زیادی را در نظر داشتیم اما به سختی تیمی پیدا می شد که شامل متخصصان در زمینه های مختلف باشد تا کارها را به صورت یکپارچه انجام دهد. از طریق یکی از آشنایان با مجموعه پارماتیک آشنا شدیم. کار کردن با این مجموعه قوی برایمان بسیار رضایت بخش و لذت بخش بود. از همین جا نیز طبق همیشه مراتب قدردانی را نسبت به پارماتیک به جا می آوریم.

شریفات – مدیرعامل هلدینگ جینگوبینگو

حضور مجموعه آذر آلتین در جامعه جهانی یک نقص و کاستی داشت. گوگل به مجموعه ما کمک کرد تا تیم پارماتیک را پیدا کرده و به کمک افراد متخصص حاضر در آنجا این نقص را به بهترین شکل ترمیم کنیم. در نهایت نیز یک سایت بسیار زیبا و دارای پرستیژ کاری بالا تحویل ما شد که بسیار بسیار مورد رضایت ما بود.

آذری – مدیرعامل کارخانه آذر آلتین تبریز

رها کردن یک شغل دولتی و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین به هیچ وجه راحت نیست. به همین دلیل دنبال یک تیم همراه و متخصص قوی بودیم و چه کسی بهتر از آژانس همشهریمان. هم صحبت شدن با مدیران و متخصصان پارماتیک بدون شک یکی از عوامل پیشرفت و افزایش فروش ما بوده و هست. کسب و کار بازرگانی اسپوتا همواره مدیون پارماتیک خواهد بود.

اعتباری – موسس شرکت بازرگانی اسپوتا

رقابت با رقیبان قدر در زمینه کاری ما بسیار سخت بوده و هست بنابراین سرمایه گذاری روی کسب و کار اینترنتی و به همراه آن همکاری با یک تیم طراحی و سئو قوی از ملزوماتی بود که به آن احتیاج داشتیم. همکاری با تیم پارماتیک نه تنها یک سایت حرفه ای و اصولی را به ما هدیه داد بلکه باعث شد تا حجم بیشتری از بازار را در اختیار بگیری. بخاطر خدمات دلسوزانه و حرفه ای شما بسیار متشکریم.

عباس پور – مدیر بازاریابی جوجه کش

برای فروش راحت و بدون دغدغه محصولات خودم به یک وبسایت احتیاج داشتم که آژانس پارماتیک به بهترین صورت این کار را برای من انجام داد. از آنها بسیار متشکرم که پروژه من را به صورت حرفه ای و سر وقت تحویل دادند.

مریم قربان پور – نویسنده

طراحی سایت در استان اردبیل فرصتی ایده‌آل برای شماست تا کسب و کارتان را گسترش دهید و مشتریان زیادی را از طریق دنیای وب جذب کنید. این فرصت را از دست ندهید. 

طراحی وبسایت در اردبیل ، برای شروع اصلی ترین موضوع این است که باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید، اما مسئله مهم و اصلی این است که چه کسی یا شرکتی برای شما این کار انجام بدهد.

مجموعه پارماتیک در این راستا بهترین و کامل‌ترین خدمات طراحی سایت در استان اردبیل، زیرا علاوه بر داشتن تجربه و اطلاعات تخصصی در این زمینه سابقه خوبی نیز در طراحی انواع سایت ها از خود نشان داده است.

تیم پارماتیک همیشه در جهت بهبود کسب و کار شما تمام تلاش می کند و هم اکنون خدمات طراحی وبسایت در اردبیل را ارائه کرده است تا کسب و کارهای اردبیلی بتوانند رشد بالاتری را تجربه کنند و سهم بازار بیشتری بگیرند.

طراحی سایت در اردبیل با پارماتیک

 

طراحی وبسایت در اردبیل برای چه کسانی مناسب است ؟

برای کسانی که می خواهند استارتاپ در شهر اردبیل راه اندازی کنند اولین و بهترین انتخاب در ابتدا این است که سایتی کاملا اختصاصی و حرفه ای برای خود طراحی کنند.

کسب و کار های بسیاری می توانند برای خود سایت داشته باشند از وکلا گرفته تا پزشکان و افراد متخصص عمدتا سایت شخصی دارند. یا شرکت‌ها و حتی کسب و کارهای خانگی هم وبسایت خاص خودشان را دارند.

جالب اینجاست که کسب و کارهای نوپا در اردبیل ، فروشندگان محصولات مختلف و حتی شرکت های مطرح و مشهور شهر اردبیل نیز می توانند برای خود یک وبسایت داشته باشند و درآمد و سهم بازار خود را از این طریق افزایش بدهند.

برای این که از سایت خود به فروش های بالا دست یابید و کسب و کار خود را رشد دهید پیشنهاد می کنیم که برای طراحی سایت اردبیل با شرکت پارماتیک تماس حاصل فرمایید.

مزیت های طراحی سایت در داخل استان

شهر اردبیل نسبت به فرهنگ غنی بالا و موقعیت جغرافیایی خوب تعداد انگشت شماری سایت حرفه ای دارد و این یک مزیت برای کسی که می خواهد به تازگی سایتی را راه اندازی کند به حساب می آید، چون رقیب کمتری نیز دارید.

طراحی وبسایت در اردبیل انتخابی درست برای رشد کسب و کارهای اردبیل و همچنین آغاز برندینگ می باشد چون در دنیای امروز که افراد بیشتر به اینترنت سر می زنند و عمده وقت خود را در مرورگر ها برای رسیدن به اهداف خود به جستجوی کلمات مختلف می پردازند بهترین روش برای خلق یک برند داشتن سایت و ارائه خدمات به صورت حرفه ای از آن طریق می باشد.

 

چرا باید طراحی وبسایت اردبیل را به پارماتیک بسپارید؟

همان طور که می‌دانید برای طراحی سایت خود نیاز دارید تا هم از نظر کیفیت و هم کارایی در سطح بالایی باشید که در این راستا مجموعه پارماتیک می تواند بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار دهد و در عین حال امنیت سایت شما را نیز تضمین می کند.

 • هاست اختصاصی برای سایت شما در نظر گرفته می‌شود و سرعتی بالا را تجربه خواهید کرد.
 • سایتی زیبا و در عین کاربردی برای شما طراحی می‌شود که مخاطب شما را هیجان‌زده می‌کند و شما می‌توانید به راحتی کسب و کارتان را به مخاطبان‌ معرفی کنید.
 • تمام امکاناتی که نیاز دارید داخل سایت قرار خواهند گرفت.
 • رنگ‌بندی و طراحی عناصر سایت متناسب با نظرات شما خواهد بود و تیم گرافیکی مجموعه ما تمام تلاشش را می‌کند تا سایت شما را خاص و جذاب طراحی کند تا نسبت به رقبا متمایز و خاص دیده شوید.
 • شما سایتی واکنش‌گرا و ریسپانسیو خواهید داشت که روی موبایل و کامپیوتر و تبلت به زیبایی هر چه تما‌م‌تر نمایش داده می‌شود.
 • همیشه در دسترس خواهید بود. سایتی بدون نقص و ایراد خواهید داشت و تمام باگ‌های آن برطرف می‌شوند.
 • یک سال از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره‌مند خواهید شد و امکانات جدید و طرح‌های جدید متناسب با نیاز شما به سایت اضافه خواهند شد.

 

بهینه سازی سایت شما در موتور جستجوی گوگل نیز اهمیت ویژه ای دارد که این مجموعه از آن هم سربلند بیرون آمده است، پس با خیال راحت می توانید سئو سایت در اردبیل را نیز به تیم ما بسپارید.

طراحی سایت خود در اردبیل را به شرکت طراحی سایت پارماتیک بسپارید چون سایتی اختصاصی و حرفه ای با قیمت مناسب خواهید داشت و فراموش نکنید که پارماتیک فقط حرف نمی زند بلکه عمل می کند.

برای مطالعه بیشتر : هاست چیست؟

طراحی سایت با وردپرس در اردبیل

طراحی سایت با وردپرس در اردبیل

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و اوپن سورس است البته به دلیل آن که از امکانات بسیاری در جهت طراحی وبسایت برخوردار است از محبوب ترین آن ها نیز به شمار می آید.

طراحی و راه اندازی سایت با وردپرس سرعت کار را به شدت افزایش داده است و بدون نیاز به دانش کدنویسی می توان از آن به خوبی استفاده کرد.

این بستر قدرتمندی که وردپرس به کاربرانش ارائه می دهد علاوه بر این که می توان برای طراحی سایت در اردبیل از آن بهره برد در سئو سایت در اردبیل نیز تاثیر دارد که تیم پارماتیک به کمک این سیستم می تواند سایت شما را طراحی کند و شما خیلی سریع‌تر در گوگل و سایر موتورهای جستجو دیده خواهید شد.

پس همین الان با ما تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان از مشاوره های ما برای انجام این کار بهره ببرید.

طراحی سایت فروشگاهی در اردبیل

فروشگاه اینترنتی در اردبیل

چندین سال است که تعداد سایت ها در دنیای وب افزایش یافته است بیشتر این سایت ها هم با هدف ایجاد کسب و کار اینترنتی به بازار طراحی وبسایت کشیده شده اند. سایت هایی نظیر دیجی کالا، مدیسه و دیگر سایت های فروشگاهی، چند نمونه از این وبسایت ها هستند که محبوبیت خوبی نیز در میان مردم کسب کرده اند.

برخی از شما ممکن است فکر کنید که آیا با این همه رقیب که مثال زدیم می توان در شهری مثل اردبیل نیز یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد؟

به خوبی بر این نکته واقف هستید که دیجی کالا و سایر فروشگاه های اینترنتی عمده فعالیتشان در شهر های خودشان است و این یک مزیت برای شما محسوب می شود که به طور خاص و ویژه در شهر اردبیل به طراحی سایت فروشگاهی بپردازید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اردبیل می تواند به وسیله کارشناسان و تیم طراحی سایت ما به بهترین شکل انجام شود، از این طریق می توانید در کمترین زمان ممکن اجناس و محصولات خود را در بستر اینترنت به فروش برسانید.

طراحی سایت فروشگاهی در اردبیل را با تیم تخصصی ما تجربه کنید.

 

طراحی وبسایت شرکتی

اگر در شهر زیبای اردبیل شرکتی را اندازی کرده اید و کسب و کارتان به واسطه یک شرکت می باشد آیا به این فکر کرده اید که ممکن است مشتریان شما در فضای اینترنت به دنبالتان گشته باشند و شما را در آن جا نیافته باشند. با طراحی وب سایت شرکتی در اردبیل می‌توانید دسترس‌پذیری خودتان را بیشتر کنید تا مشتریان احتمالی‌تان بتوانند به سادگی شما را پیدا کنند.

پس شما نیاز دارید تا برای برقراری ارتباط بهتر با مشتریانی که در فضای وب نیز حضور دارند یک سایت متناسب با شرکت و خدمات آن طراحی کنید.

سایتی که هم خدمات شما را به بهترین شکل به کاربران نمایش دهد و هم بتوانید از آن به کسب درآمد بپردازید سایت شرکتی در اردبیل است.

شرکت پارماتیک می تواند در رسیدن شما به این هدف خطیر و طراحی سایت شرکی در اردبیل یاری رساند و حتی با مشاوره هایی که از تیم فنی پارماتیک دریافت می کنید بهتر از قبل به برندسازی و محبوبیت شما نیز کمک خواهد کرد.

ساخت سایت املاک

بارها برای شما هم ممکن است اتفاق افتاده باشد که بخواهید از طریق اینترنت به خرید خانه، آپارتمان، ویلا بپردازید حتی شاید هم فقط به دنبال مشاهده چند نمونه باشید.

اگر مشاور املاک هستید و یا خود به صورت آزادانه قصد ایجاد کسب و کاری در حوزه خرید و فروش املاک مختلف در شهر اردبیل را دارید با ساخت یک وبسایت در شهر اردبیل می توانید به این مهم دست یابید.

سایت های املاک ممکن است از سایر نقاط ایران و حتی کشور های دیگری نیز مشتری برای خرید ملک و املاک در شهر اردبیل داشته باشند پس می توان گفت که دایره مشتریان این حوزه کاری بسیار وسیع بوده و می توانند درآمد خوبی نیز از سایت بدست بیاورند.

 

سئو سایت در اردبیل

سئو سایت-در-اردبیل

مبحث سئو (SEO) از مهم ترین کارهایی است که باید پس از طراحی سایت نسبت به  آن اقدام کنید چون به بهتر شدن جایگاه وبسایت شما در نتایج جستجو کمک می کند.

اگر سایتی را طراحی کرده باشید و نیاز دارید تا در کلمات جستجو شده مختلف در نتایج شما را در قسمت های ابتدایی گوگل نمایش دهد باید سایت خود را برای موتور جستجوی گوگل بهینه کنید.

سئوی سایت اردبیل باعث می شود ترافیک بازدیدکنندگان وبسایت در اردبیل بسیار شود، ولی نگران نباشید این موضوع به نفع شما خواهد بود چون در آن صورت کاربران بیشتری از سایت شما بازدید می کنند و به احتمال زیاد اگر تمایل داشته باشند مشتری نیز خواهند شد.

اهمیت سئو سایت در اردبیل

با سئو وبسایت در شهر اردبیل می توانید در هر حوزه ای که فعالیت می کنید در نتایج سرچ گوگل، بالاتر باشید همچنین در هزینه های تبلیغاتی شما نیز صرفه جویی می شود.

اگر شخصی در گوگل کلمه کلیدی هدف شما را سرچ کرده باشد طبق الگوریتم های گوگل البته به طور خاص الگوریتم کبوتر گوگل، شما در محلی که قرار دارید به شخص نمایش داده می شوید.

حال که لوکیشن ثبت شده در مرورگر شما شهر اردبیل می باشد باید به افرادی که دقیقا در شهر اردبیل، کلمه هدف شما را سرچ می کنند نمایش دهد به این نوع از سئو ، سئوی محلی گفته می شود که در آغاز سئوی سایت شما انجام آن به شدت مهم است.

اگر هم فردی به عنوان مثال در شهر تهران به جستجوی کلمه فروشگاه اینترنتی در اردبیل بپردازد فروشگاه های فعال در اردبیل به آن ها نمایش داده می شود و نه فروشگاه های اینترنتی شر تهران.

سخن پایانی

پس اگر تمایل به طراحی سایت در اردبیل دارید می توانید با مشاوران باتجربه ما تماس بگیرید و پس از ثبت سفارش در مدت مشخص شده سایت خود را دریافت نمایید. اگر هم در حال حاضر سایت دارید برای دریافت خدمات سئو سایت در اردبیل نیز می توانید از این طریق اقدام فرمایید.

خدماتی که شرکت پارماتیک به عزیزان این استان ارائه می دهد محدود به خدمات گفته شده نمی باشد بلکه موارد زیر نیز وجود دارند:

 • طراحی سایت صنعتی در اردبیل
 • طراحی سایت پزشکی در اردبیل
 • طراحی سایت بازرگانی در اردبیل
 • طراحی  و ساخت سایت ورزشی در اردبیل
 • طراحی وبسایت هتل در اردبیل
 • طراحی سایت خبری در اردبیل
 • طراحی وب سایت آموزشی در اردبیل
 • طراحی وب سایت در اردبیل برای اشخاص
 • طراحی و راه اندازی سایت وکالت در اردبیل

بسته به نیازتان می توانید برای مشاوره و استعلام قیمت طراحی سایت اردبیل و سئوسایت اردبیل با ما تماس بگیرید.