درباره پارماتیک بیشتر بدانیم

پارماتیک متشکل از تیمی است که با هدف بهبود و رشد حوزه وب کار خود را آغاز کرده است. در این زمینه همواره تلاش ما بر این بوده است که بتوانیم چه در ارائه مسائل خدماتی نظیر ، برندینگ ، طراحی سایت ، طراحی لوگو ، سئو و بهینه سازی و … و چه در ارائه روند آموزش های خود بهترین خدمات موجود را ارئه دهیم.

درباره پارماتیک

در حالت کلی می توان پارماتیک را به دو بخش تقسیم نمود:

2- ارائه محصولات آموزشی

در حال حاضر پارماتیک در دو حوزه کسب و کار اینترنتی و گرافیک به آموزش حرفه ای افراد می پردازد.

در قسمت کسب و کار اینترنتی آموزش هایی نظیر ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش سئو ، آموزش ایمیل مارکتینگ ، آموزش افزایش فروش ، آموزش بازاریابی اینستاگرام فعالیت می کند

در بخش گرافیک نیز آموزش هایی نظیر ، طراحی لوگو ، فتوشاپ ، افترافکت ، ساخت موشن گرافیک ، طراحی کارت ویزیت و … را در نظر گرفته ایم

1- ارائه خدمات

ما در پارماتیک معتقدیم که باید بهترین را برای کارفرما به انجام رساند.

با گسترش فضای کسب و کار اینترنتی در ایران و همچنین تمایل هرچه بیشتر افراد برای ورود به این حوزه ، بازارکار برای متخصصان حوزه وب به مراتب بهتر از قبل شده است . اما موضوعی که بسیاری از کارفرمایان را از فعالیت در این حوزه دلسرد کرده است کار کردن با افرادی است که تخصص کافی در این زمینه ندارند و صرف اینکه مبلغ پایین تری را درخواست کرده اند با افراد کم تخصص کار خود را آغاز نموده اند.

این موضوع سبب شده است که پس از مدتی و نرسیدن به خواسته های مورد نظر ، کارفرما از فعالیت در حوزه فوق العاده وب دلسرد شود.

این موضوع گلایه بیشتر کارفرمایی بود که با پارماتیک در این بارهه صحبت کرده بودند.

از همین رو ما تیمی را در پارماتیک گردهم آورده ایم که بتوانند تمام خواسته های کارفرمایان عزیز را به بهترین حالت خود به انجام رسانند و هریک از این افراد جزو برترین های تخصص خود باشند.

+60 مقاله ها
+12000 اعضای سایت
+940 پروژه های انجام شده
+850 مشتری راضی

مجموعه پارماتیک توسط مهندس امیرحسین شریفی مدیریت می شود