درباره شرکت پارماتیک

آژانس بازاریابی پارماتیک با هدف کمک به کسب و کارهای اینترنتی فعالیت خود را شروع نمود. از آنجا که تیم پارماتیک در پروژه های مختلفی افراد ، موسسات و استارتاپ های مختلفی را دیده و در بین آنها و مشکلات آنها بوده است سعی براین دارد تا با تجربه ای که در این سالها بدست آورده به شرکت ها ، افراد و … کمک های لازم را جهت نیاز به شروع یک کسب و کار اینترنتی انجام دهد.

همچنین پارماتیک علاوه بر خدمات مشاوره به کسب و کارها و افرادی که تمایل دارند در حوزه وب مشغول شوند خدمات دیگری از جمله طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی جلد کتاب و … نیز انجام می دهد.

از آنجایی که سالها در بازارکار بوده ایم و با کارفرمایان متفاوتی روبرو شده ایم کاملا نیازهای بازار را به خوبی می شناسیم و می دانیم که چه مسیری کسب و کار شما را به موفقیت خواهد رساند از همین رو در مواردی که تخصص کافی داشتیم و حرفی برای ارائه ، آموزش هایی را در نظر گرفته ایم تا با استفاده از آنها شما نیز بتوانید مسیر درست را تشخیص دهید و مهارت های مورد نیاز دنیای وب را به خوبی آموزش ببینید و در حوزه کاری خود به سطح برترین های آن رشته برسید.

ما بهترین هارا گردهم آورده ایم

از روز شروع کار شرکت پارماتیک همواره بر این باور بوده ایم که باید افراد متخصص هر رشته دورهم جمع شوند تا بتوانند باعث پیشرفت و رشد یک کسب و کار شوند. به همین دلیل پارماتیک افراد متخصصی را که در زمینه های کاری خود حرفی برای گفتن داشته اند را برای انجام پروژه های شما جمع آوری کرده است تا پروژه شما به بهترین حالت ممکن خود انجام شود.
مجموعه آژانس بازاریابی پارماتیک که توسط مهندس امیرحسین شریفی مدیریت می شود، در نظر دارد تا با انجام پروژه های شما به بهترین شکل و ارائه انواع خدمات از جمله طراحی لوگو و طراحی کارت ویزیت، رضایت کاربران و طرفداران خود را جلب کند.

  • دانش عالی با آخرین تکنولوژی ها.
  • افراد متعهد با نگرش.
  • ایده های تازه برای کسب و کارها
  • پشتیبانی ویژه ۲۴/۷ برای مشتریان.
  • به روز رسانی مداوم و منظم برای یادگیری تکنولوژی های جدید

ویژگی های اصلی ما.

بهترین بودن

در تمامی پروژه ها سعی برآن بوده است تا مشتریان عزیزمان را به بهترین چیزی که در ذهن خود دارند برسانیم و آنهارا در این کار یاری رسانیم.

تحویل به موقع

در زمان تعیین شده پروژه های شما را به انجام خواهیم رساند تا با برنامه ریزی درست فعالیت خود را آغاز نمایید

پشتیبانی عالی

ما پس از انجام پروژه شما ، با شما و کسب و کارتان خداحافظی نخواهیم کرد و برای رونق کسب و کارتان بیش از پیش در ارتباط خواهیم بود و همواره می توانید از پشتیبانی های ما برخوردار باشید