پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو املاک

با طراحی لوگو املاک حرفه ای تمایز و هویت منسجمتان را به رخ همه بکشید

طراحی لوگو املاک مناسب و حرفه ای با توجه به نوع مشتریان و مخاطبانتان، حس اعتماد، لوکس بودن، متمایز بودن و… را به آنها القا می کند. لوگوی املاک حرفه ای طراحی شده توسط پارماتیک علاوه بر ایجاد این احساس در مخاطبان، برای رشد و دیده شدن شما در زمینه کاریتان و در میان انبوهی از رقبا بسیار سودمند خواهد بود.

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو املاک حرفه ای؛ رمز دیده شدن شما

یکی از مزیت هایی که طراحی لوگو حرفه ای به هر کسب و کاری می دهد، متمایز سازی و دیده شدن آن کسب و کار نسبت به سایر هم رده های خود است. هرچه لوگوی شما خاص تر، حرفه ای تر و با مسمی تر طراحی شود، باعث می شود که کسب و کار املاکی شما نسبت به دیگران متفاوت تر، با ارزش تر و خاص تر نمود پیدا کند. داشتن یک هویت بصری مناسب می تواند نگاه مخاطبان را نسبت به شما عوض کند.

بنگاه های ملکی نیاز دارند تا خود را بهتر و قابل اعتمادتر نشان دهند. داشتن یک لوگوی ملکی مناسب می تواند اعتماد مشتریان را نسبت به بنگاه شما بیشتر کند و در نتیجه می تواند باعث فروش راحت تری برای شما شود. تاثیر گرافیک بر فروش ، امروزه به خوبی اثبات شده است.

این می تواند همان دلیلی باشد بر آنکه مشتریان بالقوه را با یک نگاه جذب شما کرده و تبدیل به مشتری واقعی کند.

طراحی لوگو املاک | طراحی لوگو مشاور املاک

در نتیجه طراحی لوگو املاک حرفه ای برای مشاوری املاک تان می تواند مزیت بزرگی را در رقابت با سایر مشاورین املاک برای شما ایجاد کند. مزیتی که رمز دیده شدن شما خواهد بود که در نهایت منجر به هدف شما یعنی افزایش هرچه بیشتر فروش تان خواهد شد.

تمامی لوگوهایی که مجموعه پارماتیک تا کنون طراحی کرده اند قابل ثبت بوده است. به عبارتی شما می توانید کار ثبت لوگو شرکت و یا بنگاه خود را نیز به ما بسپارید تا از این لوگو تنها بنگاه شما استفاده نماید

3 نکته مهم در طراحی لوگو املاک حرفه ای

  • اختصاصی بودن لوگو طراحی شده یکی از مهمترین نکات در طراحی لوگو بنگاه های املاک است.(می توانید نگاهی به ویژگی های لوگو حرفه ای بیندازید) از آنجا که مشاورین املاک مختلف در جای جای ایران تقریبا لوگویی یک شکل و با یک مفهوم ساده را استفاده می کنند و تقریبا هیچ ارزش و هدفی را به مشتری القا نمی کنند، در نتیجه طراحی لوگو اختصاصی املاک و لوگویی متفاوت و برجسته می تواند کلید افزایش اعتبار شما در زمینه کاریتان باشد.
  • لوگویی که برای یک کسب و کار املاکی طراحی می شود باید هویت بخش باشد. به گونه ای که تمامی المان های دیگر مانند سایت، اپلیکیشن، محصولات چاپی و حتی در طراحی محیطی نیز بتوان از آن الهام گرفت. هر چقدر هویت بصری شما منسجم و با مفهوم تر از قبل باشد در نتیجه آن افزایش اعتماد مشتریان نسبت به شما را در بر خواهد داشت.
  • لوگو طراحی شده برای بنگاه های املاک باید بتواند ارزش ویژه برند شما را که کسب و کارتان را از سایرین جدا کرده و باعث تمایز شما با دیگران می شود، به بهترین شکل به مخاطبانتان القا کند. به طبع هر مخاطبی که متوجه شود کسب و کار شما خدمات بهتر و متمایز تری را نسبت به دیگر مشاوران املاکی به آنها ارائه می دهد، صد در صد انتخاب اول برای آنها خواهید بود.

طراحی لوگو املاک | طراحی لوگو املاک حرفه ای | افزایش فروش با طراحی لوگو املاک

سپردن سفارش طراحی لوگو املاک به افراد متخصص

اکنون که تا حد زیادی متوجه ارزش و اهمیت طراحی لوگو حرفه ای املاک شده اید، حال نوبت ثبت سفارش آن برای طراحی است.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای آنکه طراحی زیبا و ماندگاری را داشته باشید حتما باید سفارش پروژه خود را به آژانس ها و یا افراد متخصص در زمینه طراحی لوگو بدهید. تصور کنید که اگر این کار را انجام ندهید و نتیجه نهایی لوگو املاک شما همانند سایرین شد و هیچ اتفاق دیگری در آن نیافتاد، چه ضرری را در هزینه های طراحی مجدد لوگو متحمل خواهید شد. با توجه به قیمت طراحی لوگو حرفه ای نیز ممکن است این هزینه برای افراد، کمی زیاد باشد

از آنجا که آژانس برندینگ و دیجیتال مارکتینگ پارماتیک سابقه ای 8 ساله در زمینه طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کار های مختلف دارد، به شما پیشنهاد می دهیم که جهت دریافت مشاوره رایگان برای ثبت سفارش طراحی لوگو املاک، با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل کنید.