پارماتیک
پارماتیک

طراحی سایت در قزوین

کسب و کار خود را از همان ابتدا حرفه ای آغاز نمایید

? بزرگترین شرکت طراحی سایت در قزوین ?
اینجا هستیم تا شما را در رسیدن به اهدافتان یاردهیم. انجام خدمات طراحی و سئو سایت در قزوین توسط بهترین ها در این زمینه

ارائه خدمات طراحی سایت در قزوین توسط بهترین شرکت طراحی سایت در ایران. اگر شما نیز به دنبال راه اندازی سایت در شهر قزوین می باشید، می توانید کار طراحی وب سایت خود را به مجموعه پارماتیک بسپارید. پارماتیک با داشتن نمونه های موفق در زمینه طراحی سایت در قزوین و سایر شهرهای ایران، هموراه یکی از از بهترین شرکت های طراحی سایت ایران بوده است.

دیزاین اختصاصی


دیزاین اختصاصی همراه با کد نویسی توسط مجرب ترین افراد متخصص در این زمینه ، حرفه بودن صفت ماست

زیبا در طراحی


زیبایی وبسایت یکی از مهم ترین فاکتور های شروع کسب و کار اینترنتی می باشد. با ما زیباترین وبسایت ها را خواهید داشت

رعایت UI و UX


رعایت الگو های UI و UX با جدیدترین تحقیقات بدست آمده از روانشناسی چشم و احساسات انسان ها

پشتیبانی قدرتمند


بعد از اتمام پروسه طراحی سایت پشتیبانی پارماتیک قطع نمی شود و تا آخر مسیر همراه شما خواهیم بود

قیمت طراحی سایت در قزوین

وبلاگی

شروع از

4000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

پزشکی

شروع از

5000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شرکتی

شروع از

6000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

فروشگاهی

شروع از

8000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

نمونه کارهای طراحی سایت در قزوین

شاید یکی از موفقیت های مجموعه ما آشنایی با تیم حرفه ای و متخصص پارماتیک بود. متخصصانی که در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی در این مجموعه حضور داشتند، با تجربه و حوصله بسیار بالا بهترین خدمات خود را برای ما ارائه دادند که همین امر باعث شد تا ما این مجموعه را در سایر سرمایه گذاری های خود نیز شریک و مشاور خود قرار دهیم.

سمیعی – مدیر بازاریابی خرید املاک

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی برای ما بسیار سخت و ریسک پذیر بود. از طرفی هم آنرا تنها راه برای جذب مشتری از سرتاسر ایران می دانستیم. کار با تیم متخصص پارماتیک نه تنها خیال ما را از ریسک پذیری این زمینه بسیار راحت کرد بلکه روز به روز به تعداد مشتریان و بازدیدکنندگان خدمات ما افزوده می شود.

مهدی فتحی – موسس دپارتمان آرتان بورس تاپ

پروژه های بسیار زیادی را در نظر داشتیم اما به سختی تیمی پیدا می شد که شامل متخصصان در زمینه های مختلف باشد تا کارها را به صورت یکپارچه انجام دهد. از طریق یکی از آشنایان با مجموعه پارماتیک آشنا شدیم. کار کردن با این مجموعه قوی برایمان بسیار رضایت بخش و لذت بخش بود. از همین جا نیز طبق همیشه مراتب قدردانی را نسبت به پارماتیک به جا می آوریم.

شریفات – مدیرعامل هلدینگ جینگوبینگو

حضور مجموعه آذر آلتین در جامعه جهانی یک نقص و کاستی داشت. گوگل به مجموعه ما کمک کرد تا تیم پارماتیک را پیدا کرده و به کمک افراد متخصص حاضر در آنجا این نقص را به بهترین شکل ترمیم کنیم. در نهایت نیز یک سایت بسیار زیبا و دارای پرستیژ کاری بالا تحویل ما شد که بسیار بسیار مورد رضایت ما بود.

آذری – مدیرعامل کارخانه آذر آلتین تبریز

رها کردن یک شغل دولتی و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین به هیچ وجه راحت نیست. به همین دلیل دنبال یک تیم همراه و متخصص قوی بودیم و چه کسی بهتر از آژانس همشهریمان. هم صحبت شدن با مدیران و متخصصان پارماتیک بدون شک یکی از عوامل پیشرفت و افزایش فروش ما بوده و هست. کسب و کار بازرگانی اسپوتا همواره مدیون پارماتیک خواهد بود.

اعتباری – موسس شرکت بازرگانی اسپوتا

رقابت با رقیبان قدر در زمینه کاری ما بسیار سخت بوده و هست بنابراین سرمایه گذاری روی کسب و کار اینترنتی و به همراه آن همکاری با یک تیم طراحی و سئو قوی از ملزوماتی بود که به آن احتیاج داشتیم. همکاری با تیم پارماتیک نه تنها یک سایت حرفه ای و اصولی را به ما هدیه داد بلکه باعث شد تا حجم بیشتری از بازار را در اختیار بگیری. بخاطر خدمات دلسوزانه و حرفه ای شما بسیار متشکریم.

عباس پور – مدیر بازاریابی جوجه کش

برای فروش راحت و بدون دغدغه محصولات خودم به یک وبسایت احتیاج داشتم که آژانس پارماتیک به بهترین صورت این کار را برای من انجام داد. از آنها بسیار متشکرم که پروژه من را به صورت حرفه ای و سر وقت تحویل دادند.

مریم قربان پور – نویسنده

چرا طراحی وبسایت در قزوین مهم و ضروری است؟

استان قزوین

استان قزوین در شمال غربی ایران واقع است و با این که تنها 1 درصد از مساحت کشور را داراست نزدیک به ۸ درصد از اقتصاد و تولیدات کشور را در اختیار دارد.

بر اساس آمار های اخیر بدست آمده از استان قزوین، جمعیت این استان در حدود 1میلیون و 300 هزار نفر می باشد که 600 هزار نفر آن ها در شهرستان قزوین ساکن هستند.

علاوه بر موارد گفته شده، به دلیل اقتصاد روبه رشد و رونق گرفتن بازارهای اینترنتی در این شهر زیبا ، بهتر است شما نیز کسب و کارتان را به سمت بازار کسب و کارهای موجود در اینترنت سوق دهید.

در رویداد کرونا بسیاری از کسب و کار های سنتی حتی موفق به دلیل کاهش تردد مشتری با شکست و ضرر قابل توجهی مواجه شدند، با این وجود تمامی کسب و کارهای اینترنتی در این زمان حداقل رشد دو برابری را تجربه کردند.

برای اثبات این نکته چه چیز بهتر از افزایش سهام آمازون تا سقف 20 میلیارد دلار می تواند توجیه کننده این مسئله باشد.

با این میزان از جمعیت در استان قزوین اگر به طراحی وبسایت در این شهر بپردازید، می توانید تعدادی از این همشهریان را به مشتریانی وفادار به خود تبدیل کرده و از این طریق درآمدهای بالا کسب کنید.

شرکت پارماتیک پس از چندین سال فعالیت در حوزه های طراحی سایت و برندینگ و طراحی لوگو خدمات طراحی سایت استان قزوین را هم به صورت تخصصی عرضه می‌کند و آماده‌ی همکاری با کسب و کارهای اینترنتی در استان قزوین است.

امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت چشمگیر دنیای وب، کاربران بسیاری از این فضا استفاده می کنند و شما با طراحی وب سایت در قزوین بتوانید درآمد و سودتان را بالاتر ببرید.

راه اندازی سایت در قزوین

طراحی سایت در قزوین

طراحی اختصاصی سایت به همراه پشتیبانی یک‌ساله، سرویس جدید پارماتیک برای استان قزوین است.

این مجموعه تمام تلاش خود را می کند تا شما را در بازار رقابتی سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی به موفقیت برساند و وضعیت کسب و کار شما را بهبود بخشد.

اگر شما مالک یک کسب و کار سنتی یا یک فروشگاه در شهر قزوین باشید تا زمانی که کسی در محدوده کاری شما نباشد نمی تواند از فروشگاه شما دیدن کرده و در حالت کلی به شما دسترسی ندارد.

اگر هم ارائه دهنده خدمات می باشید باز هم افراد کمی شما را می شناسند و به شما اعتماد دارند.

منظور ما این است که با این اوصاف، آیا فکر نمی کنید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در شهر قزوین درآمد بالاتری نسبت به کسب و کارهای سنتی برایتان به ارمغان خواهد آورد؟

آمارها نشان می‌دهند که تراکنش‌های اینترنتی درصد بیشتری از گردش مالی کشور را شامل می‌شوند و این به معنای غلبه کسب و کارهای اینترنتی به کسب و کارهای سنتی است، پس می توانید همین الان برای سفارش طراحی سایت در قزوین اقدام بفرمایید.

طراحی سایت فروشگاهی در قزوین

طراحی وب سایت فروشگاهی در قزوین

فکر می کنم درباره فروش بیشتر با تبلیغات کمتر صحبت نکرده باشیم. طراحی سایت برای کسب و کار سنتی شما بهترین راهی است که به وسیله آن می توانید در عین حال که تعداد بیشتری از اجناس خود را می فروشید با تبلیغات کمتر، مخاطبین بیشتری را نیز جذب کنید.

همان طور که واقف هستید تعداد فروشگاه های اینترنتی در سراسر دنیا در حال افزایش است و ممکن است شما را دچار این اشتباه کنند که آیا ما که در شهر قزوین هستیم، می توانیم با این فروشگاه های اینترنتی ایرانی رقابت کنیم؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است و با یک مثال می توانید آن را دریابید:

برای مثال اگر بخواهید مایحتاج خود چه خوراکی و چه لباس و امثالها را تهیه کنید آیا از نزدیکترین محل به خانه خود خرید نمی کنید؟ آیا برای سفارش غذا به دورترین رستوران شهر سفارش می دهید؟

پس متوجه می شویم که دسترسی سریعتر به خدمات، مزیتی است که از طریق طراحی سایت فروشگاهی در قزوین امکان پذیر است و دیگر فروشگاه های اینترنتی در کلان شهرها و سایر نقاط جهان نمی توانند بدین شکل خدمت رسانی کنند.

بهترین سوغاتی های شهر قزوین باقلوا و سنگ پا می باشد و به عنوان عمده تولیدات داخلی شهر قزوین می توان موارد زیر را نام برد:

فندق
پسته
 زغال‌اخته
انگور
گلابی
کشمش
گوجه فرنگی

تمامی این تولیدات می توانند ایده هایی برای ساخت سایت فروشگاهی در قزوین به شما بدهند در صورتی که به بهترین شکل و توسط طراحان حرفه ای انجام شوند.

با وضعیت اقتصادی امروز و شیوع بیماری هایی مانند ویروس کرونا و خیلی از معضلات اجتماعی و فرهنگی دیگر به نظر می آید بهتر است به راه اندازی یک سایت در قزوین برای کسب و کار خود بپردازید تا با درآمدزایی علاوه بر این که روحیه خود را تقویت کنید نکات منفی ای که فکر شما را مشغول می کنند از یاد ببرید.

طراحی سایت وردپرسی در قزوین

طراحی سایت ورد پرسی در قزوین

اگر سایت خود را به این cms قدرتمند بسپارید علاوه بر این که سرعت بالایی خواهد داشت به دلیل open-source بودن سایت می توانید کدهای لازم را بسته به نیاز خود تغییر دهید.

سایت های وردپرسی رابط کاربری و پنل مدیریتی بسیار ساده ای نیز دارند و باعث می شود به هر قابلیتی که نیاز است در سریعترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید.

پیشنهاد می کنیم اگر تمایل به طراحی سایت در قزوین دارید سایت خود را با وردپرس بسازید و اگر ما را قابل بدانید حاضریم این کار را برایتان انجام داده و به درآمدزایی شما در شهر قزوین از طریق وبسایت کمک کنیم.

طراحی سایت وردپرسی در قزوین بدین شکل انجام می گیرد:

 • پس از مشخص شدن هدف شما برای راه اندازی سایت قزوین، رابط کاربری شما در یک قالب وردپرس طراحی می شود.
 • سپس با توجه به نیاز شما امکاناتی که می خواهید به سایت افزوده می شود.
 • و در نهایت پس از تغییرات لازم و برقراری امنیت وبسایت، می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

طراحی سایت ورزشی در قزوین

برای تمامی ورزشکاران و مربیان ورزشی که قصد دارند سایتی برای خود داشته باشند از طریق جذب شاگرد یا با دادن برنامه های تمرینی به شاگردان باشگاه و یا اعضای وبسایت پول در بیاورند به طراحی سایت می پردازد.

حتی با مشاوره هایی که از مجموعه ما دریافت می کنید می توانید اعضای بیشتری نیز به باشگاه خود دعوت کرده و درآمد خود را افزایش بدهید.

فقط کافی است وبسایت ورزشی در قزوین طراحی کنید و در آن به نوشتن برنامه های تمرینی و دادن مشاوره های ورزشی بپردازید تا خود را به یک برند تبدیل کنید.

شرکت طراحی سایت در قزوین

طراحی و راه اندازی وبسایت در قزوین

شرکت های طراحی سایت معمولا در سر تا سر نقاط ایران مشغول خدمت رسانی هستند جالب اینجاست که چون قرار است به عنوان مثال سایتی برای شما طراحی کنند، دیگر لازم نیست در شهر محل اقامت خود به آن هایی که دفتر کاری دارند سفارش بدهید.

این نکته را نیز بیفزایم که طراحی سایت در قزوین از طریق سایت هایی که در شهر های دیگر دفتر دارند و یا حتی موقعیت مکانی آن ها خارج از کشور شماست نیز قابل انجام است چون شما می خواهید در فضای جهانی وب حضور پیدا کنید و از راه دور نیز می توان این سفارش را به شرکت های طراحی سایت در قزوین داد.

مهم ترین نکته در طراحی سایت استان قزوین این است که مخاطبان همشهری شما بتوانند با جستجوی ساده در گوگل بیابند و این کار با استفاده از تقویت سئوی سایت شما امکان پذیر است. در این وهله از تاریخ کم کم در حال حرکت به سمتی هستیم که برای آسایش و راحتی بیشتر انسان ها تقریبا همه چیز به سمت فضای دیجیتال حرکت می کند. فروشگاه های اینترنتی تقریبا تمام نیاز های مردم به مواد غذایی و لوازم جانبی را برطرف می سازد ، شرکت ها تقریبا اکثر خدمات و محصولات خود را از طریق وبسایت ها به فروش می رسانند و این کار باعث شده است که تنها با چند کلیک ساده و پرداخت ، محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنید

افزایش سرعت سایت در قزوین

سایت هایی که طراحی می شوند علاوه بر این که باید نیازهای مخاطبینشان را تامین کنند باید سرعت لود بالایی نیز داشته باشند. مخاطبان دوست دارند تا سریع تر نتیجه دریافت کنند و اکثر مردم به دلیل دغدغه و مشکلات شاید دوست ندارند چندین ثانیه منتظر لود و بالا آمدن سایت باشند. گوگل نیز به خوبی به این مسئله پی برده است و از الگوریتم هایی برای تشخیص سرعت لود و میزان حجم دانلودی صفحه بهره برده است. این موتور جستجو گر قدرتمند اگر متوجه شود که عکسی بدون هیچ ارزش محتوایی درون وبسایت قرار گرفته شده است و در حال افزایش حجم دانلود برای مخاطب می شود آن وبسایت را جریمه می کند.

پس واقعا چه دلیلی وجود دارد که از عکس و فیلم هایی بی ارزش و با حجم بالا استفاده کنیم تا هم به خود و هم ب مخاطب ضرر برسانیم. پس در هنگام طراحی سایت بهتر است این موارد را در اولویت قرار دهید تا بیس و ریشه کارتان قدرتمند و درست انجام شود و در آینده نیز با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

بارها اتفاق افتاده که همه ما در گوگل لینکی را انتخاب کرده ایم که چون پس از چند ثانیه بالا نیامده است آن را بسته ایم.

دلیل های مختلفی دارد که این اتفاق برای یک وبسایت می افتد اما با افزایش سرعت سایت خود از طریق کم کردن حجم عکس ها و یک سری اصول فنی و کدنویسی ها می توان این مشکل را برطرف کرد.

باید یادآوری کرد که این مشکل، خیلی بزرگ است چون آمار بازدید شما را به شدت پایین می آورد و در نتیجه جایگاه شما در نتایج گوگل نیز کاهش خواهد یافت.

طراحی سایت شرکتی در استان قزوین

شاید بهترین کسب و کار هایی که نیاز به یک سایت داند همین شرکت ها و بازرگانی ها می باشند. طبق تجربه چندین ساله و سالها فعالیت با مشتریان و مخاطبان ، متوجه شدیم که در بین این قشر بیشترین سود و بازده در رابطه با ورود به بازار دیجیتال را شرکت ها و بازرگانی ها داشتند.

دلیل این موضوع هم واضح است زمانی که شما خود را یک شرکت و کسب و کار در بازار معرفی می کنید ، وجود یک وبسایت به فعالیت شما اعتبار زیادی می بخشد همانگونه که در کشور های اروپایی مردم به وبسایت ها بیشتر اعتماد دارند و یکی از لازمه های شروع فعالیت در این کشور ها بهره بردن از یک سایت می باشد.

تعرفه طراحی سایت در قزوین

در رابطه با هزینه طراحی سایت در استان قزوین نمی توان با قطعیت قیمت ثابتی را ارائه کرد ، دلیل این موضوع هم مربوط به امکاناتی می باشد که ارباب رجوع در نظر دارد. برای مثال فردی سایتی که مدنظر دارد امکانات یک سایت فروشگاهی را نیز داراست درحالی که شرکت دیگری همچنین امکاناتی را لازم ندارند ، ولی متناسب با انواع سایت هایی که تاکنون طراحی و دیزاین شده اند به صورت کلی می توان جدول قیمت گذاری زیر را به عنوان پایه ای برای شروع کار در نظر گرفت :

نوع سایت قیمت
وبلاگی شروع از 4000000 تومان
پزشکی شروع از 5000000 تومان
شرکتی شروع از 6000000 تومان
فروشگاهی شروع از 8000000 تومان

جمع بندی

در آخر باید گفت که طراحی وب سایت در استان قزوین با وجود منابع غنی معدنی بسیار در افزایش میزان درآمد و تغییر و تحول در شغل و زندگی شما دارد.
تقریبا بیش از 90 درصد مردم از دنیای وب استفاده می کنند پس چه بهتر است از این فضا به نفع خود استفاده کنیم و با طراحی یک سایت در استان قزوین به درآمد های کلان برسیم.

 

سوالات متداول

1- آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت ارتقا دارد؟

بله – تمامی سایت هایی که توسط پارماتیک طراحی می‌شوند، قابلیت ارتقا در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند.

2- تفاوت سایت داینامیک و استاتیک در چیست؟

در سایت های داینامیک شما می‌توانید از قسمت مدیریت و پیشخوان سایت، موارد مورد نظر خود را به راحتی تغییر دهید. اما در سایت های استاتیک، برای هر تغییر نیاز است تا کدنویسی مربوط به آن بخش انجام شود. همچنین در سایت های داینامیک انعطاف پذیری سایت برای تغییر بیشتر است.

3- بعد از تحویل سایت توسط پارماتیک، امکان تغییر اطلاعات توسط مدیرسایت وجود دارد؟

بله – تمامی آموزش های لازم برای کار با پنل سایت به شما داده خواهد شد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، هر تغییری که نیاز دارید را خودتان در سایت اعمال کنید.

4- بعد از تحویل سایت پشتیبانی آن به چه صورت خواهد بود؟

شما تا یکسال می توانید از پشتیبانی رایگان پارماتیک استفاده کنید و در این زمان هر مشکلی که از سمت سایت به وجود آید برایتان حل خواهیم کرد. بعد از آن نیز با پرداخت هزینه‌ای جزئی، می توانید پشتیبانی را تا یکسال دیگر تمدید کنید.

5- سئو سایت چقدر زمان بر است؟

این موضوع با توجه به کلمات سایت شما، میزان رقابت در آن حوزه و موارد مختلف دیگر متفاوت است. برای اطلاع از این موضوع پیشنهاد می کنم با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برای شما داشته باشند.