پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی کلید خاص، متفاوت و قدرتمند بودن برند شماست

تمامی لوگوهایی که آژانس برندینگ پارماتیک طراحی می کند کاملا خاص و اختصاصی است. لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه نمود شما را در بین سایر برند ها پر رنگ تر می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو هرچه خاص تر در نتیجه برند شما با هویت و منسجم تر!

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو اختصاصی چه مزیت هایی دارد ؟

یکی از اصول اولیه طراحی لوگو خاص بودن آن است. به طوری که لوگو در میان سایر برند های همرده و غیر هم رده به صورت متمایز دیده شود. پس ابتدایی ترین و اصلی ترین مزیت طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای ایجاد تمایز ارزشمند برای شما در میان سایر رقبا است.

هرچه این لوگو حرفه ای تر طراحی شود رابطه مستقیمی با دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما خواهد داشت.

دومین مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اگر لوگو شما به اصطلاح کپی یا ایده گرفته از سایر لوگو ها بخصوص لوگوی برند های همرده باشد، آن لوگو منفی ترین تبلیغی خواهد بود که می توانید داشته باشید. در نتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

طراحی لوگو اختصاصی | طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای

مزیت دیگر طراحی آرم اختصاصی، داشتن قابلیت ثبت لوگو شرکت است. فرآیند ثبت لوگو یک فرآیند تخصصی است و از آنجایی که تیم برندینگ پارماتیک بر روی این مسئله و تمامی قوانین مادی و حقوقی آن آگاه است، بهترین لوگوی اختصاصی و قابل ثبت را برای برند شما طراحی خواهد کرد.

اولین و مهمترین دلیل رد یک لوگو در جریان ثبت لوگو، بودن اثری از سایر لوگو های موجود در آن است. در نتیجه نقش یک لوگو اختصاصی نمود بیشتری در این حالت پیدا می کند.

نکاتی برای سفارش طراحی لوگو اختصاصی

هر شرکتی موظف است در قبال هزینه ای که از شما برای طراحی و اجرای لوگو می گیرد، لوگویی کاملا اختصاصی را نسبت به خواسته ها، اهداف و ارزش های برند شما، برایتان طراحی کند. اما هستند افرادی طراح نما که در قبال دریافت هزینه های کم لوگو هایی به اصطلاح کپی را تحویل شما می دهند. شما زمانی متوجه این موضوع خواهید شد که کار از کار گذشته و دیگر نمی توانید لوگو خود را ثبت کنید.

پس اولین نکته مهم برای سفارش طراحی لوگو عقد قرارداد و قید کردن اختصاصی بودن کامل لوگو های طراحی شده در آن است.

نکته بعدی که باید در سفارش لوگو اختصاصی در نظر بگیرید، ارائه دادن تمامی اطلاعات مورد نیاز برند شما به مجری پروژه تان است. مجریان طراحی لوگو حرفه ای همچون آژانس برندینگ و دیجیتال مارکتینگ فرمها و جلساتی را در اختیارتان خواهند گذاشت که شما موظف به دادن تمامی اطلاعات مورد نیاز به طراحتان هستید.

طراحی لوگو حرفه ای اختصاصی | طراحی لوگو قابل ثبت | طراحی اختصاصی لوگو

از طرفی مجری تعهد خواهد داشت که تمامی اسرار و اطلاعات برند شما را نزد خود محفوظ نگاه دارد.

در نتیجه هرچه آژانس طراحی لوگو و یا طراح لوگو شما اطلاعات کامل تری از برندتان داشته باشد، در نتیجه می تواند لوگویی اختصاصی در خور برند شما طراحی کند.

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

قیمت طراحی لوگو بسته به نوع کسب و کار، مخاطبان هدف، اهداف برند و ارزش های کسب و کارتان متغیر خواهد بود. اما شما می توانید به صفحه تعرفه و قیمت طراحی لوگو در سال 1399 رفته و از قیمت تقریبی طراحی لوگو اختصاصی آگاهی یابید. از طرفی نیز پیشنهاد می کنیم که اگر قصد طراحی لوگو اختصاصی آن هم به صورت حرفه ای برای برند خود دارید، جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.