سفارش طراحی لوگو ترکیبی هلدینگ میییم

طراحی لوگو هلدینگ میییم

طراحی لوگو

گستره فعالیت های هلدینگ میییم آنقدر زیاد است که نمی توان زمینه فعالیت این هلدینگ را فقط محدود به یک موضوع کرد. تاسیس باشگاه های ورزشی، برند لباس، احداث برج، صادرات و واردات، مواد غذایی و… حوزه هایی هستند که این هلدینگ در آنها فعالیت میکند. دفتر مرکزی میییم در تبریز مستقر است. برای فعالیت جانعی همچون میییم نیاز به لوگویی جامع نیز وجود دارد. در نتیجه بنانگذاران این هلدینگ در پی طراخی لوگویی ساده و جامع بودند تا بتواند بی نهایت بودن زمینه کاری این هلدینگ را مشخص کند آن هم در جایی که حروف لاتین این هلدینگ یعنی MIIIM نیز در آن نمایان باشد.

شناسنامه لوگو

طراحی سایت

کارفرما: هلدینگ میییم

طراحی سایت

نام لوگو: میم

طراحی سایت

زمینه کاری: گسترده

طراحی سایت

گستره فعالیت: ایران

طراحی سایت

سبک طراحی: ترکیبی (combination)

طراحی سایت

رنگ مورد استفاده: قرمز – مشکی

طراحی سایت

تاریخ اتمام پروژه: 3 مهر 1398

آلبوم شمای لوگو

اتود های دیگر

پالت رنگی

ایده طراحی لوگو هلدینگ میییم

روند طراحی و ایده پردازی لوگو میییم

شرح پروژه

یک لوگوی جامع، قابل استفاده در همه جا و هر زمینه کاری، با مفهوم و نمایانگر حروف برند، خواسته هایی بود که کار فرما از تیم برندینگ پارماتیک بود.

هلدینگ میییم قصد دارد تا در زمینه های کاری گسترده و متنوعی کار کند و هم اکنون نیز در زمینه هاب برند پوشاک، تاسیس باشگاه ورزشی و کار هایی از این دست فعالیت دارد . پس در نتیجه این برند به لوگویی نیاز دارد که مختص به یک حوزه نبوده و جامع باشد.

از طرفی دیگر نیز نماد  بی نهایت که نشانی از گستردگی کار برند میم است هم در طرح لوگو باید به مخاطب القا می شد. خواسته کارفرما بر آن بود که ساختار شمای لوگو هم سو با ساختار تایپوگرافی باشد.

در نایت تیم برندینگ پارماتیک پس از طراحی چندین اتود، به طرح نهایی و مدنظر خود رسید. طرحی که مشاهده می کنید تمام با استفاده از ساختار تایپوگرافی این لوگو طراحی شده است. نشانه ای که علاوه بر جا دادن حروف “MIIIM”، نمادی از بی نهایت بودن را نیز در مرکز خود جای داده است.

هم اکنون نیز برند میییم از این لوگو در زمینه های مختلف به راحتی استفاده می کند و جامعیت این لوگو باعث شده تا هرکس با دیدن آن در زمینه کاری متفاوت متوجه یکپارچه بودن این کسب و کار ها در یک برند می شود.

دیگر نمونه کارهای طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو بیمه

طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو استارتاپ

طراحی لوگو فیلم

طراحی لوگو شخصی

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت
سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی
سفارش طراحی لوگو تجاری
طراحی لوگو سایت
سفارش طراحی لوگو رستوران