سفارش طراحی لوگو تایپوگرافی پلتفرم مراسمات ازدواج پالمی

طراحی پلتفرم مراسمات ازدواج پالمی

طراحی لوگو

شرکت پالمی که برای اولین بار قصد داشت تا در شهرستان ارومیه فعالیت خود را آغاز کند، این نیاز را دید که برای برند خود یک لوگو جذاب، مرتبط و گیرا را طراحی کند تا بتواند به خوبی با مخاطبان ارتباط برقرار کند. پالمی پلتفرمی است که در آن همه کسانی که در آستانه ازدواج هستند، می توانند با مراجعه به آن بهترین آرایشگاه ها، لباس فروشی ها، تالار ها و… مشاهده کرده و به آن مراجعه کنند. این پلتفرم از طریق امتیاز کاربران تشخیص خواهد داد که کدام مکان ها برای مراجعه محبوب و مناسب هستند و بدین ترتیب علاوه بر تبلیغ مشاغل و دستیابی آسان به آنها، همواره سعی کسب و کار ها برای ارائه هرچه بهتر خدمات خود خواهد بود.

شناسنامه لوگو

طراحی سایت

کارفرما: پلتفرم مراسمات ازدواج پالمی

طراحی سایت

نام لوگو: پالمی

طراحی سایت

زمینه کاری: مراسمات ازدواج

طراحی سایت

گستره فعالیت: ایران

طراحی سایت

سبک طراحی: تایپوگرافی (typography)

طراحی سایت

رنگ مورد استفاده: طیف قرمز و بنفش

طراحی سایت

تاریخ اتمام پروژه: 8 شهریور 1398

آلبوم شمای لوگو

اتود های دیگر

پالت رنگی

ایده طراحی لوگو پلتفرم مراسمات ازدواج پالمی

روند طراحی و ایده پردازی لوگو پالمی

شرح پروژه

پالمی نام پلتفرمی است که در آن کسانی که برای مراسمات ازدواجشان نیازمند مراجعه به تالارها، آرایشگاه ها، مزون ها و غیره هستند، بتوانند همه این مکان ها را در قالب یک پلتفرم با تمام جزئیات مشاهده کرده و محل مورد نظر خود را انتخاب کرده و به آنجا مراجعه کنند.

بدین ترتیب است که خواسته مسئله از تیم برندینگ پارماتیک، طرحی فانتزی است که نمایانگر عشق و پیوند باشد. پس الز مطالعه و تحقیق در ارتباط با برند های مشابه در نتیجه تصمیمی گرفته شد تا طرحی متفاوت با استفاده از جفت حلقه نماد ازدواج طراحی شود.

همانطور که در روند ایده پردازی نیز مشاهده کردید، این دو حلقه به گونه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که علاوه بر القا کردن مفهوم پیوند و تعهد، نمادی از قلب را نیز تشکیل داده اند که نشانی از عشق و محبت است. بدین ترتیب ترکیب این نشان با یک تایپوگرافی فانتزی و به اصطلاح اسکریپتی، لوگویی با جذابیت بصری بالا را خلق کرد.

استفاداه از طیف رنگی بنفش ئ قرمز نیز باعث زنده و شاداب شدن این طرحن گردیده به گونه ای که رنگ قرمز به عنوان نشان دهنده عشق و هیجان، تاکیدی بر طرح کلی این لوگو دارد.

در نهایت بود که این لوگوی زیبا مورد پسند صد در صدی کارفرما قرار گرفت و در ادامه آن نیز بازخوردهای خوبی از طرف کاربران این پلتفرم دریافت شد.

دیگر نمونه کارهای طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو بیمه

طراحی لوگو پوشاک

سفارش طراحی لوگو استارتاپ

سفارش طراحی لوگو فیلم

سفارش طراحی لوگو شخصی

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو تجاری

طراحی لوگو سایت

سفارش طراحی لوگو رستوران