سفارش طراحی لوگو تایپوگرافی استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساعد

طراحی لوگو استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساعد

طراحی لوگو

استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساعد با داشتن نیروی کاری و مرب و به خصوص حرفه ای در زمینه عکاسی و تولید تیزر و فیلم فعلیت میکند. این استودیو که در ابتدا کار خود را از شهر رشت آغاز کرد، به دلیل فعالیت های حرفه ای زبان زد صاحب نظران در این زمینه شد و شاهد رشد چشمگیری بود. بدین ترتیب بود که ساعد از فضای محدود استانی خارج شد و وارد فعالیت در بازار کشوری شد. در ابتدای کار ورود به این بازار قطعا لوگویی متفاوت و زیبا می توانست هویتی مناسب را به ساعد بدهد. در نهایت نیز این پارماتیک بود که هویتی در خور ساعد را به آنها هدیه داد.

شناسنامه لوگو

طراحی سایت

کارفرما:استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساعد

طراحی سایت

نام لوگو: ساعد

طراحی سایت

زمینه کاری: عکاسی و فیلم برداری

طراحی سایت

گستره فعالیت: ایران

طراحی سایت

سبک طراحی: تایپوگرافی (typography)

طراحی سایت

رنگ مورد استفاده: قهوه ای

طراحی سایت

تاریخ اتمام پروژه: 13 مهر 1398

آلبوم شمای لوگو

اتود های دیگر

پالت رنگی

ایده طراحی لوگو استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساعد

روند طراحی و ایده پردازی لوگو ساعد

شرح پروژه

استودیو عکاسی و فیلم برداری ساعد که ابتدای کار خود را از استان گیلان آغاز کرد، پس از گسترش کسب و کار خود و شناخته شدن، کسب و کار خود را نیازمند یک لوگو مناسب که معرف آنها در سطح کشور باشد دانست.

درخواست کارفرما بر استفاده از تایپوگرافی قرینه بود به گونه ای که بتوان با آن نماد تصویر برداری و فیلمبرداری را خلق کرد. بدین ترتیب تیم برندینگ پارماتیک با ارائه چند اتود در این سبک که هر کدام زیبایی جالب توجه خود را داشت، دست بازی را در انتخاب لوگو به کارفرمای خود هدیه داد.

در نهای خطوط و مفهوم و جذابیت بصری لوگویی که در بالا نیز دیدید موجب شد تا نظر کارفرما را به سمت خود جلب کند و انتخاب او باشد. البته که انتخاب بین دو طرح فعلی و طرح دایره ای برای کارفرما بسیار سخت بود به گونه ای که کارفرما چندین بار نظر خود را تغییر داد.

ولی در نهایت لوگوی زیبا و با مفهومی که قبلا مشاهده کردید انتخاب پایانی گروه تصویر برداری و فیلم برداری ساعد بود. از طرفی نیز این لوگو همواره بازخورد های مثبتی را نیز از طرف مخاطبان خود داشته است.

سفارش طراحی لوگو بیمه

سفارش طراحی لوگو پوشاک

سفارش طراحی لوگو استارتاپ

سفارش طراحی لوگو فیلم

سفارش طراحی لوگو شخصی

سفارش طراحی لوگو اسم
سفارش طراحی لوگو اختصاصی
سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی
سفارش طراحی لوگو املاک
سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت
سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی
سفارش طراحی لوگو تجاری
سفارش طراحی لوگو سایت
سفارش طراحی لوگو رستوران