سفارش طراحی لوگو ترکیبی شرکت تولیدات لوازم بهداشتی شمیم بهداشت ماندگار

طراحی لوگو شرکت تولیدات لوازم بهداشتی شمیم بهداشت ماندگار

ایده پردازی و طراحی لوگو

شمیم بهداشت ماندگار، یک شرکت تولید و صادرات لوازم بهداشتی که همواره در سمینار ها و همایش های جهانی به عنوان تولید کننده برتر ایرانی حضور دارد. اما لوگو قبلی این شرکت هیچگاهی نشانی از یک طراحی حرفه ای را نداشت و نمیتوانست رقابت بصری شمای برند را در میان رقبا پیروز شود. از این رو این شرکت در صدد آن آمد تا لوگویی طراحی کند که بتواند آنها را در مجامع جهانی رو سفید کنید. محصولات تولیدی این شرکت شامل دستمال کاغذی، گوش پاک کن، پوشک، پد های بهداشتی و لوازم پاک کننده است.

شناسنامه لوگو

طراحی سایت

کارفرما:شرکت تولیدات لوازم بهداشتی شمیم بهداشت ماندگار

طراحی سایت

نام لوگو: SBM

طراحی سایت

زمینه کاری: تولید و صادرات لوازم بهداشتی

طراحی سایت

گستره فعالیت: جهانی

طراحی سایت

سبک طراحی: ترکیبی (combination)

طراحی سایت

رنگ مورد استفاده: آبی

طراحی سایت

تاریخ اتمام پروژه: 23 مهر 1398

آلبوم شمای لوگو

اتود های دیگر

پالت رنگی

ایده طراحی لوگو شرکت تولیدات لوازم بهداشتی شمیم بهداشت ماندگار

روند طراحی و ایده پردازی لوگو sbm

شرح پروژه

طولانی بودن نام ثبتی این شرکت مشکلاتی را در ارتباظ با طراحی برند آن به وجود آورده بود. به گونه ای که طراحان قبلی برند “شمیم بهداشت ماندگار” به دلیل خواسته کارفرما برای حضورئ تمام و کمال نام در طرح نمی توانستند لوگویی مناسب را برای این شرکت بزرگ طراحی کنند.

لوگوی قبلی این مجموعه لوگویی پیچیده و شلوغ بود و به هیچ وجه نمی توانست در عرصه جهانی با سایر لوگو در این زمینه رقابت کند. چراکه این برند همواره در تجمعات جهانی تولید کنندگان محصولات بهداشتی حضور داشت.

پس از طی چندین جلسه و اقناع کارفرما به استفاده از طرح های ساده تر تصمیم بر آن شد تا با استفاده از علائم اختصاری این لوگو طراحی شود. این نع طراحی نیز باعث مزیت هایی همچون سادگی در تلفظ و ماندگاری بالا نیز می شد.

در نتیجه تیم خلاقیت و بندینگ پارماتیک با اختصار حروف اول لاتین نام این شرکت لوگویی جذاب و به یاد ماندنی را خلق کرد به گونه ای که حتی لفظ “SBM” به عنوان برندی جالب به توجه در اجتماعات جهانی تبدیل شد.

ترکیب این نوشته نیز با نماد حفاظت و سلامت و رنگ آب این زمینه ی فعالیت در نهایت موجب خلق لوگویی تاثیرگذار و به یاد ماندنی برای شرکت “شمیم بهداشت ماندگار” شد.

دیگر نمونه کارهای طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو بیمه

طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو استارتاپ

طراحی لوگو فیلم

طراحی لوگو شخصی

طراحی لوگو اسم

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو صنعتی

طراحی لوگو حقوقی و وکالت
طراحی لوگو حسابداری و مالی
طراحی لوگو تجاری
طراحی لوگو سایت
طراحی لوگو رستوران