پارماتیک
پارماتیک

طراحی لوگو ورزشی

ما به دنبال خلق اثری زیبا برای ورزش شما هستیم.

در طراحی لوگوی ورزشی باید عوامل مختلفی را مورد بررسی قرارداد ، عواملی همچون تاریخ شروع ، ارزش های باشگاه ، مخاطبان ورزش و …. در طراحی لوگوهای ورزشی سبک های متفاوتی برای مخاطبان جذاب هستند که با توجه به سلیقه مخاطب اصلی شما این لوگو باید طراحی شود.

طراحی کامل و انحصاری ست اداری شمل سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و …

بازسازی لوگوی برند نسبت به ارزش های جدید برندتان

طراحی حرفه ای لوگو برای برندتان همراه با حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو ایران

ایجاد و خلق وبسایتی نوین و اختصاصی نسبت به اهداف برند تجاری شما

تعیین شرایط و قوانین استفاده از لوگو برای هماهنگی به منظور حفظ هویت بصری

انتخاب نام و شعار مناسب و خلاقانه برای برند شما

طراحی لوگو برای باشگاه های ورزشی

مسلما طراحی یک لوگو برای باشگاه های ورزشی متفاوت تر از سایر لوگوها خواهد بود ، چرا که با توجه به نوع مخاطب این حوزه باید در نظر گرفته بشود که مخاطب باشگاه های شما تمایل دارد چه سبک لوگویی را مشاهده کند.

در نظر بگیرید که شما یک تیم فوتبال دارید و به دنبال این هستید که یک لوگوی جدید برای تیم فوتبال خود طراحی کنید ، مسائلی که باید در روند طراحی لوگوی ورزشی شما مورد بررسی قرار گیرد مواردی همچون رنگ لباس تیم شما ، بررسی ابعاد لوگو و غیره می باشد.

اما باید به یاد داشته باشید که با توجه به نوع حوزه شما لوگو طراحی خواهد شد ، به عنوان مثال سبک لوگوی مسابقات اسب سواری با مسابقات فرمول 1 متفاوت خواهد بود و باید از رنگ ها و متدهای مناسب برای این دو حوزه متفاوت استفاده نمود.

طراحی لوگو برای باشگاه های بدنسازی

با توجه به استقبال مردم عزیزمان از رشته بدن سازی ، امروزه شاهد این هستیم که تعداد باشگاه های بدنسازی روز به روز بیشتر می شود ، در این بین داشتن یک لوگوی مناسب برای باشگاه های بدنسازی می تواند بر روی برندسازی باشگاه شما کمک شایانی کند، همچنین حس خاص بودن باشگاه شما می تواند یکی از مواردی باشد که با طراحی لوگو اختصاصی برای باشگاهتان به مجموعه افراد آنجا هدیه دهید

طراحی لوگو برای تیم های فوتبال

طراحی لوگوی ورزشی | رئال مادرید و بارسلوناتیم های فوتبال با توجه به اینکه بیشتر از سایر رشته ها در معرض دید تماشاگران خود هستند ، باید لوگویی را برای باشگاه خود انتخاب کنند که بتواند در ذهن تماشگرانشان در ساده ترین حالت ممکن نقش ببندد و تماشگران به راحتی آن را بخاطر بسپارند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پارماتیک با توجه به شناخت صحیح ارزش های باشگاه ها می تواند برای شما یک لوگوی کاملا حرفه ای را طراحی نماید.

چه نکاتی باید در سفارش لوگوی ورزشی رعایت شود؟

  1. ساده بودن : تیم ها یا افرادی که شناخته تر شده هستند به خوبی به این موضوع واقف اندکه لوگوی آنها نباید جزئیات زیادی داشته باشد چرا که لوگوی طراحی شده برای افراد مشهور و همچنین تیم های مشهور در نقاط مختلفی مورد استفاده تبلیغاتی قرار می گیرد و از همین جهت اگر لوگوی طراحی شده جزئیات زیادی را در خود داشته باشد زمانی که ابعاد لوگو کوچکتر می شود جزئیات قابل مشاهده نخواهند بود
  2. رنگ مناسب : استفاده از رنگ های مناسب در طراحی لوگوی ورزشی بسیار مهم می باشد ، بعضی رنگ ها نماد قدرت ، بعضی ها نماد ترس و استرس ، بعضی ها نماد افتخار و … می باشند . پس باید رنگ لوگوی ورزشی شما به درستی انتخاب شود.

سفارش طراحی لوگو ورزشی

سفارش طراحی لوگو معماری

سفارش طراحی لوگو پزشکی

سفارش طراحی لوگو مهندسی

سفارش طراحی لوگو شرکت

سفارش طراحی لوگو اسم

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

سفارش طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

سفارش طراحی لوگو املاک

سفارش طراحی لوگو صنعتی

سفارش طراحی لوگو حقوقی و وکالت

سفارش طراحی لوگو حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو تجاری

سفارش طراحی لوگو سایت

سفارش طراحی لوگو رستوران