نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت می تواند اولین قدم برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و آنلاین باشد. در نتیجه این کار باید به بهترین شکل برای شما انجام شود. نمونه کارهای زیر تنها بخشی از پروژه های انجام شده توسط تیم طراحی سایت پارماتیک است.

خدمات طراحی وبسایت | خدمات طراحی سایت

سئو و بیهنه سازی سایت

+8

سال خدمت
سئو و بیهنه سازی سایت

+300

کارفرمای راضی
سئو و بیهنه سازی سایت

+20

نیروی متخصص
نمونه کار طراحی سایت پزشکی پژواک کلینیک

پژواک کلینیک

طراحی سایت

پژواک کلینیک

یکی از فعالترین کلینیک های شنوایی و سمعک در ارومیه، این بار برنامه آن را داشت که به صورت آنلاین اقدام به معرفی و فروش محصولات خود کند.

شاید یکی از موفقیت های مجموعه ما آشنایی با تیم حرفه ای و متخصص پارماتیک بود. متخصصانی که در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی در این مجموعه حضور داشتند، با تجربه و حوصله بسیار بالا بهترین خدمات خود را برای ما ارائه دادند که همین امر باعث شد تا ما این مجموعه را در سایر سرمایه گذاری های خود نیز شریک و مشاور خود قرار دهیم.

سمیعی – مدیر بازاریابی خرید املاک
نمونه کار طراحی سایت املاک خرید املاک

خرید املاک

طراحی سایت

سلینوی کاله

مجموعه خرید املاک، مستقر در کشور ترکیه، برای آنکه بتواند در زمینه تبلیغات آنلاین گوی سبقت را از سایر رقبا برباید، نیاز به یک وبسایت زیبا و متمایز داشت.

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی برای ما بسیار سخت و ریسک پذیر بود. از طرفی هم آنرا تنها راه برای جذب مشتری از سرتاسر ایران می دانستیم. کار با تیم متخصص پارماتیک نه تنها خیال ما را از ریسک پذیری این زمینه بسیار راحت کرد بلکه روز به روز به تعداد مشتریان و بازدیدکنندگان خدمات ما افزوده می شود.

مهدی فتحی – موسس دپارتمان آرتان بورس تاپ
نمونه کار طراحی سایت آموزشی آرتان بورس تاپ

آرتان بورس تاپ

طراحی سایت

آرتان بورس تاپ

دپارتمان آرتان بورس تاپ در زمینه اعزام دانشجو به ترکیه. این دپارتمان در پی آن بود تا دایره مشتریانش را به سرتاسر ایران ارتقا دهد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی جینگوبینگو

جینگوبینگو

طراحی سایت

جینگوبینگو

هلدینگ جینگو بینگو ایده های بسیاری در سر دارد که به دنبال یک تیم همه کار برای پیاده سازی آنها بود و چه تیمی بهتر از متخصصان پارماتیک!

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی 20 شاپ

20 شاپ

طراحی سایت

20 شاپ

بیشتر فعالیت 20شاپ به صورت محلی در استان زنجان است که البته در سر دارد در آینده نزدیک گستره فعالیت خود را به سرتاسر ایران گسترش دهد.

نمونه کار طراحی سایت مجله خبری جینگوبینگو مگ

جینگوبینگو مگ

طراحی سایت

جینگوبینگو مگ

جینگوبینگو مگ یکی دیگر از ایده هاییست که هلدینگ جینگو بینگو در فکر انتشار آن بود.

پروژه های بسیار زیادی را در نظر داشتیم اما به سختی تیمی پیدا می شد که شامل متخصصان در زمینه های مختلف باشد تا کارها را به صورت یکپارچه انجام دهد. از طریق یکی از آشنایان با مجموعه پارماتیک آشنا شدیم. کار کردن با این مجموعه قوی برایمان بسیار رضایت بخش و لذت بخش بود. از همین جا نیز طبق همیشه مراتب قدردانی را نسبت به پارماتیک به جا می آوریم.

شریفات – مدیرعامل هلدینگ جینگوبینگو
نمونه کار طراحی سایت آموزشی مدیر موفق

مدیر موفق

طراحی سایت

مدیر موفق

مدیر موفق با شعار "همیار موفقیت" قصد دارد تا در آینده ای نه چندان دور بازار آموزشی موفقیت را از آن خود کند.

حضور مجموعه آذر آلتین در جامعه جهانی یک نقص و کاستی داشت. گوگل به مجموعه ما کمک کرد تا تیم پارماتیک را پیدا کرده و به کمک افراد متخصص حاضر در آنجا این نقص را به بهترین شکل ترمیم کنیم. در نهایت نیز یک سایت بسیار زیبا و دارای پرستیژ کاری بالا تحویل ما شد که بسیار بسیار مورد رضایت ما بود.

آذری – مدیرعامل کارخانه آذر آلتین تبریز
نمونه کار طراحی سایت صنعتی آذر آلتین تبریز

آذر آلتین تبریز

طراحی سایت

آذر آلتین تبریز

تولید و فروش دستگاه های طلاسازی تجارتی جهانی و پرسود دارد. برای رقابت در بازار جهانی و افزایش پرستیژ کاری آذر آلتین خود را ملزم به طراحی سایت دید.

رها کردن یک شغل دولتی و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین به هیچ وجه راحت نیست. به همین دلیل دنبال یک تیم همراه و متخصص قوی بودیم و چه کسی بهتر از آژانس همشهریمان. هم صحبت شدن با مدیران و متخصصان پارماتیک بدون شک یکی از عوامل پیشرفت و افزایش فروش ما بوده و هست. کسب و کار بازرگانی اسپوتا همواره مدیون پارماتیک خواهد بود.

اعتباری – موسس شرکت بازرگانی اسپوتا
نمونه کار طراحی سایت صنعتی بازرگانی اسپوتا

بازرگانی اسپوتا

طراحی سایت

بازرگانی اسپوتا

فروش محصولات شیمیایی و دستگاه های مرتبط به آب و فاضلاب آنهم در سطح کلان به روش سنتی سخت است. راه حل کسب و کار اینترنتی است.

نمونه کار طراحی سایت صنعتی ماشین سازی فتوحی

ماشین سازی فتوحی

طراحی سایت

ماشین سازی فتوحی

داشتن سایت برای به رسمیت شناختن هر کسب و کاری در هر صنعتی نیاز است. ماشین سازی فتوحی نیز با توجه به گسترش کسب و کارش به این فکر افتاد.

نمونه کار طراحی سایت مجله خبری ایران تاپ 10

ایران تاپ 10

طراحی سایت

ایران تاپ 10

10تای برتر یکی از موضوعات مورد علاقه بلاگر ها در سراسر دنیا استکه در ایران فقدان این موضوع بسیار زیاد است. اینجاست که آنها به فکر می افتند.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی جوجه کش

جوجه کش

طراحی سایت

جوجه کش

رقابت در این زمینه با وجود رقیب های قدر بسیار سخت است. در نتیجه "جوجه کش" به دنبال یک تیم متخصص طراحی و سئو افتاد.

رقابت با رقیبان قدر در زمینه کاری ما بسیار سخت بوده و هست بنابراین سرمایه گذاری روی کسب و کار اینترنتی و به همراه آن همکاری با یک تیم طراحی و سئو قوی از ملزوماتی بود که به آن احتیاج داشتیم. همکاری با تیم پارماتیک نه تنها یک سایت حرفه ای و اصولی را به ما هدیه داد بلکه باعث شد تا حجم بیشتری از بازار را در اختیار بگیری. بخاطر خدمات دلسوزانه و حرفه ای شما بسیار متشکریم.

عباس پور – مدیر بازاریابی جوجه کش
نمونه کار طراحی سایت شرکتی اورموسایت

اورموسایت

طراحی سایت

اورمو سایت

یک تیم جوان و کاری برای فعالیت در زمینه طراحی سایت در استان آذربایجان غربی تشکیل شد.

برای فروش راحت و بدون دغدغه محصولات خودم به یک وبسایت احتیاج داشتم که آژانس پارماتیک به بهترین صورت این کار را برای من انجام داد. از آنها بسیار متشکرم که پروژه من را به صورت حرفه ای و سر وقت تحویل دادند.

مریم قربان پور – نویسنده
نمونه کار طراحی سایت نویسندگی مریم قربان پور

مریم قربان پور

طراحی سایت

مریم قربان پور

فروش بدون دردسر و بی دغدغه محصولات، مهمترین دغدغه مریم قربان پور بود.