کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی ، عبارتی که شاید این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و هر فردی که از توانایی های بالقوه این بازار باخبر است قصد راه اندازی کسب و اینترنتی خود را دارد چراکه درآمدهای ناشی از آن بسیار بالاتر از کسب و کارهای دیگر است. در این مقاله قصد داریم عبارت های روبرو را به طور جامع و کامل بررسی کنیم : کسب و کار اینترنتی چیست؟ ، کسب و کار اینترنتی در منزل و بدون سرمایه ، بازار  کسب و کار اینترنتی در ایران ، بهترین کسب و کارهای اینترنتی و چندین ایده کسب و کار اینترنتی .

همچنین آموزش هایی را که در این مسیر به آنها نیاز پیدا خواهید کرد و دانستن آنها از ضرورت های مهم شروع کسب و کار اینترنتی است نیز برایتان آماده کرده ایم تا به ساده ترین و کم مسیرترین حالت کسب و کار خود را راه اندازی کنید و بتوانید کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی

#مقدمه

#داستان یک رویا

#کسب و کار اینترنتی چیست

#سه مهارت ضروری که باید قبل از شروع بیاموزید

#نقش وردپرس در کسب و کار اینترنتی

#درآمدزایی از طریق سئو

#باورهای ثروت ساز

#درآمدزایی از طریق اینستاگرام

#پنجاه ایده ناب برای کسب درآمدهای چند ده میلیونی در ماه

#جمع بندی

مقدمه

در ابتدا باید بگویم این مقاله تنها به درد افرادی خواهد خورد که قصد دارند به صورت جدی در این حوزه مشغول به کار شوند و از طریق آن درآمدهای چند ده میلیونی در ماه کسب کنند. از همین رو باید تمام نکات داخل این مقاله را تا جای ممکن انجام دهید و خودتان شاهد رشد  پیشرفت خود خواهید بود. باید بگوییم درآمدهای بالا زمانی حاصل می شوند که شما ارزش زیادی برای بازار داشته باشید و اگر شما به فرد ارزشمندی در این بازار تبدیل نشوید ، نمی توانید انتظار درآمدهای بالاتر را داشته باشید.

نکات این صفحه حاصل چندین سال فعالیت حرفه ای در حوزه اینترنت و کسب درآمد از آن و همچنین مطالعه و انجام بسیاری از عادت های ثروت ساز بوده است که باعث شده است امروز آن را با شما عزیزان به اشتراک گذارم.

توجه به نکات مقاله کسب و کار اینترنتی پارماتیک چقدر مهم است؟

داستان یک رویا هنگام نوجوانی

سال ۱۳۹۶ زمانی که تنها ۱۸ سال داشتم ایده ی ساخت یک فروشگاه اینترنتی تخفیف محور را همراه با چندین نفر در سر داشتیم. در ابتدا قصد داشتیم کار خودمان را با یک اپلیکیشن اندروید آغاز کنیم و از طریق اپلیکیشن به فروش محصولات بپردازیم ، اما زمانی که میخواستیم سفارش طراحی اپلیکیشن را بدهیم به پیشنهاد شرکت خدماتی تصمیم گرفتیم ابتدا با یک وب سایت فعالیت خود را شروع کنیم.

بعد از طراحی سایت و آماده شدن وبسایت آن چیزی که در ذهن من و بقیه افراد تیم بود این موضوع بود که از فردای آن روز ، فروش محصولات ما آغاز خواهد شد . خبر خوب این بود که همان روز اول و قبل از شروع رسمی کار یک نفر از استانی دیگر اولین سفارش را که یک چای ارل گری هایکا بود ثبت کرد و همین موضوع باعث بیشتر شدن انگیزه ما شد.

اما برخلاف آن روز، روزهای دیگر ، فروشگاه وضعیت جالبی نداشت. بخاطر همین موضوع تصمیم گرفتیم تبلیغات سنتی را آغاز کنیم. شروع به چاپ تراکت و پوستر کردیم و آن هارا در سطح شهر پخش کردیم. برای شروع نتیجه خوبی به همراه داشت و توانستیم در دوهفته اول فروش بالای ۱۵ میلیون را تجربه کنیم. دیگر خیالمان راحت بود که مشتری اولیه را جذب کرده ایم و نگرانی بابت سفارش ها نخواهیم داشت.

کسب درآمد از اینترنت در دو هفته

اما بعد از گذشت مدتی و تمام شدن تبلیغات سنتی به صورت باورنکردنی ای فروش ما متوقف شد. از همان جا متوجه شدم که مسیر را اشتباه می رویم و با این شرایط نمی توان ادامه داد. اما نکته قابل توجه این بود که تعدادی از محصولات ما همیشه فروش داشتند و بیشتر این فروش نیز از سایر استان ها بود و نه شهری که در آن تبلیغات را انجام می دادیم و این موضوع همیشه برایم جالب بود که چگونه؟…

همان محصول ها مرا کنجکاو کرد تا دلیل فروش آنها را متوجه شوم…

در ادامه به شما توضیح خواهم داد که چگونه این محصولات فروش بالاتری نسبت به سایر محصولات داشتند و این عامل مهم چگونه می تواند باعث رشد و درآمدزایی هر کسب و کار اینترنتی ای شود

کسب و کار اینترنتی چیست؟

کسب و کار اینترنتی چیست؟

کسب و کار اینترنتی به کارهایی گفته می شود که شما با استفاده از فضای اینترنت می توانید برای خود درآمدزایی کنید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی می تواند با یک موبایل باشد و یا یک سایت و یا یک اپلیکیشن موبایل و یا … ؛ حتی شما می توانید کسب و کار اینترنتی را در منزل خود راه اندازی کنید و به درآمدهای خوبی نیز برسید. کسب و کار آنلاین بیشتر از این بابت مورد توجه قرار گرفته است که شما می توانید با هزینه بسیار کمتر و گاهی حتی بدون هزینه یک کسب و کار را راه اندازی کنید و بتوانید در مدت زمان مشخص به درآمدهای قابل توجهی دست پیدا کنید.

اما خب همانند کارهای دیگر نیز شما برای به راه انداختن کسب و کار آنلاین نیاز دارید تا مهارت هایی را آموزش ببینید و تسلط کافی بر این مباحث داشته باشید تا بتوانید حرفی برای گفتن در این بازار داشته باشید ، همچنین اگر خود نیز نمی خواهید این مهارت هارا آموزش ببینید باید تیمی که با آنها کار میکنید توانایی کافی برای این کار را داشته باشند.

باید این را بخاطر بسپارید که اگر کسب و کار آنلاین سخت تر از کسب و کارهای سنتی نباشد آسان تر نخواهد بود ، اما به محض اینکه کار شما به نقطه ی امن خود برسد دیگر کارتان بسیار کمتر خواهد شد و از آن پس با خیالی آسوده تر می توانید کار خود را ادامه دهید و در این زمان است که باید منتظر دریافت درآمدهای بسیار بالا باشید.

مشکلات کسب و کار اینترنتی

من در این مقاله سعی دارم تمام نکاتی که نیاز است شما برای موفقیت در مسیر کسب و کارهای اینترنتی به خوبی بدانید را با شما به اشتراک بگذارم از همین جهت نقشه یادگیری را برایتان در نظر گرفته ام که با استفاده از آن می توانید در سریعترین زمان ممکن جزو بهترین افراد این حوزه شوید.

در ادامه مهارت های مورد نیاز برای شروع یک کسب و کار آنلاین را با هم بررسی خواهیم کرد، یادگرفتن هریک از این مهارت ها می تواند شما را یک گام در کسب و کارتان به جلو بیندازد و باعث شود که زودتر و با علم و دانش کافی به هدفتان دست یابید.

۳ مهارت ضروری که باید برای شروع یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید.

آموزش وردپرس:

آموزش وردپرس پارماتیک برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر کسب و کار اینترنتی شما می خواهد به صورت یک سایت اینترنتی باشد ، بهترین گزینه برای شروع ، آموزش وردپرس خواهد بود. وردپرس بستری را آماده می کند که شما بدون داشتن هیچ اطلاعاتی راجب کد نویسی و برنامه نویسی حرفه ای می توانید سایت خود را به حرفه ای ترین حالت ممکن راه اندازی کنید.

در وردپرس امکان راه اندازی انواع فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. شما می توانید در این فروشگاه ها به فروش محصولات فیزیکی یا دانلودی بپردازید.

می توانید سایت های دانلود فیلم و موزیک ، اشتراک ویژه ، اخبار ، وبسایت شرکتی ، فروش فایل و … بسازید. هزینه راه اندازی سایت وردپرسی نیز بسیار پایین تر از سایت های اختصاصی می باشد ، همچنین زمان آماده شدن آن نیز بسیار سریعتر از سایت های اختصاصی است به نوعی که اگر شما در آن متخصص شوید می توانید یک سایت فروشگاهی را نهایتا یک هفته ای آماده سازید.

شما با آموزش حرفه ای وردپرس حتی می توانید وارد بازار طراحی سایت شوید و از این طریق نیز کسب درآمد کنید و اگر به خوبی وردپرس را یادگرفته باشید می توانید از طریق آموزش آن به دیگران نیز کسب درآمد کنید.

در واقع شما بعد از اینکه توانستید وردپرس را به صورت حرفه ای آموزش ببینید ، می توانید سایت خود را بدون دانش کدنویسی طراحی کنید و صاحب کسب و کار خود شوید.

سوال راجب دوره آموزش وردپرس پارماتیک

پس در واقع آموزش وردپرس یکی از حیاتی ترین آموزش ها برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی می باشد. شما با داشتن یک سایت حرفه ای می توانید مخاطبان بسیاری برای خود داشته باشید و از طریق این مخاطبان به درآمدهای کلان دست یابید.

برای اینکه شما بتوانید به یک متخصص کاملا حرفه ای وردپرس تبدیل شوید ما یک دوره صفر تا صد ورپرس را برای شما تهیه کرده ایم. شما پس از گذراندن این دوره تبدیل به یک متخصص حرفه ای وردپرس خواهید شد که توانایی این را خواهید داشت که بدون نوشتن یک خط کدنویسی و داشتن مهارت برنامه نویسی تبدیل به یک طراح سایت حرفه ای وردپرس شوید. ما تمام تجربیاتتمان را در این دوره با شما به اشتراک گذاشته ایم تا پس از گذراندن این دوره به هیچ دوره ی دیگری نیاز نداشته باشید.

برای تهیه این آموزش ویژه می توانید روی عکس زیر کلیک کنید.

سئو سایت

در بالا اشاره کردم در فروشگاهی که داشتیم بعضی از محصولات ما در سرتاسر کشور فروش داشتند و زمانی که من به دنبال چرایی این موضوع گشتم با مفهوم سئو آشنا شدم. سئو (SEO) به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو می باشد.

بدین معنا که سایت شما با استفاده از رعایت فاکتورهایی می تواند در کلمات و عبارات مورد نظرتان در صفحه اصلی نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد.

نمایش نتایج جستجو گوگل در طراحی سایت در ارومیه و کسب و کار آنلاین پارماتیک

این موضوع بسیار اهمیت دارد که اگر وبسایتی دارید حتما به سئوی آن توجه ویژه ای کنید چرا که بخش درآمدزای شمای همین بخش است. بگذارید مثالی بزنم تا بهتر متوجه شوید. فکر کنید که وبسایت شما در زمینه آموزش صنایع دستی فعالیت میکند و شما قصد دارید از طریق آموزش های مجازی که در داخل سایت قرار داده اید کسب درآمد کنید.

مخاطبان چگونه می توانند سایت شما و خدمات شمارا بیابند؟ به خوبی می دانیم در دنیای امروز اگر کسی به دنبال چیزی باشد قبل از هرچیز درباره آن اطلاعات بدست می آورد و از طرف دیگر نیز می دانیم امروزه بزرگترین منبع اطلاعات گوگل است که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن یافت می شود ؛ پس در نتیجه بیشتر افراد قبل از هرچیز در گوگل جستجو می کنند تا اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند.

حال اگر سایت شما در نتایج صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرد می توانید انتظار درآمدهای نجومی را داشته باشید ، چراکه مخاطبان شما از سرتاسر جهان خواهند بود.

در واقع شما بعد از طراحی سایت نیاز دارید تا برای ساییتان مخاطب جذب کنید و بهترین راه برای جذب مخاطب سئو و بهینه سازی سایت می باشد. شما با سئو مخاطب کاملا هدفمند برای سایتتان جذب خواهید کرد.

تاثیر سئو بر درآمد سایت و کسب و کارهای اینترنتی

مثالی درباره درآمد سئو برایتان خواهم زد تا به اهمیت بالای آن پی ببرید. فرض کنید شما عبارت طراحی لوگو را سئو کرده و به صفحه اول نتایج گوگل برسانید و فرض می کنیم این عبارت درماه ۳۵۰۰ بار توسط افراد مختلف جستجو می شود، از این ۳۵۰۰ نفر تنها ۱۰۰ نفر به شما سفارش طراحی لوگو بدهند و تعرفه و قیمت طراحی لوگو شرکت شما تنها ۵۰۰ هزار تومان باشد.

با یک حساب سر انگشتی می توان دریافت که شما می توانید در ماه ۵۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید. اما این انتهای کار نیست ، بلکه شروع کار است؛ بعد از اینکه توانستید جایگاه خود را در این عبارت تثبیت کنید می توانید سراغ کلمه ی بعدی بروید ، به عنوان مثال طراحی سایت در اصفهان ، فرض می کنیم این عبارت نیز ۳۰۰۰ جستجو داشته باشد و سهم شما از این کلمات تنها ۲۰ نفر باشد. اگر شما بعد از گذراندن دوره وردپرس بتوانید سایت های خوبی طراحی کنید و قیمت تعرفه شما نیز برای هر سایت حداقل ۳ میلیون تومان باشد ، شما از این بخش نیز می توانید در ماه ۶۰ میلیون درآمد داشته باشید.

و هر روز بر تعداد کلمات خود اضافه کرده و بر درآمد قبلی خود اضافه کنید. معجزه سئو در اینجا مشخص می شود که بعد از تلاش چند ماهه درآمدهایی کسب خواهید کرد که در کمتر کاری می توان به آن دست پیدا کرد.

خود من نیز در سایت پارماتیک از عبارات طراحی سایت در ارومیه شروع کردم و توانستم برای خودم درآمدزایی کنم ، سپس به سراغ کلمات دیگر رفتم و بر درآمد قبلی خودم اضافه کردم.

در واقع یک سئوکار همانند بازاریاب در دنیای واقعی می ماند که باعث فروش محصولات و خدمات یک شرکت می شود. پس اگر قصد دارید فروش فوق العاده و شگفت انگیزی از سایت خود داشته باشید ، باید تبدیل به یک سئوکار حرفه ای شوید.

برای اینکه تبدیل به یک سئوکار کاملا حرفه ای شوید باید سئو را به خوبی یاد بگیرید. من برای شما یک دوره جامع سئو آماده کرده ام که نتیجه ۴ سال سابقه حرفه ای در زمینه سئو و بهینه سازی سایت است. در این دوره تمامی نکاتی که می تواند باعث درآمدزایی سایت شما شود را بررسی کرده ایم و من از تجربه های شخصی و آزمون و خطاهایم برایتان گفته ام که در هیچ دوره آموزشی گفته نشده است.

شما بعد از گذرندان دوره آموزش وردپرس و سئو پارماتیک ، هم می توانید به عنوان یک سئوکار حرفه ای و یک طراح سایت وردپرس حرفه ای وارد بازارشوید و یا اینکه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی بالا برسانید برسانید.

برای اطلاعات بیشتر راجب این دوره طلایی و شگفت انگیز می توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید

باورهای درست

می توانم به جد بگویم این موضوع مهم ترین مسئله ای است که می تواند بر هر کسب و کاری تاثیر مستقیم بگذارد. به احتمال زیاد شما هم تا به حال دیده و یا شنیده اید که در این وضعیت اقتصادی که برای ایران عزیزمان به وجود آمده است برخی پر از گله و شکایت هستند و از نبود کار گله می کنند. اما در این بین افرادی نیز وجود دارند که در همین اوضاع اقتصادی به اصطلاح بد توانسته اند درآمدهای بسیار خوبی را برای خود رققم زنند.

پس چه چیزی در این بین متفاوت است که عده ای می توانند و عده ای نمی توانند؟

این مسئله به قدری برای من مهم بود که مدت ها بر روی آن تحقیق کردم و دوره ها و کتاب های مختلف افراد موفق و ثروتمند جهان را شرکت و مطالعه کردم و زندگی شخصی آن هارا تا جایی که ممکن بود بررسی کردم. باید بگویم آن زمان ها من هر درآمدی که بدست می آوردم را صرف خرید دوره های مختلف رشد شخصی می کردم و وقت بسیاری در این زمینه برای رشد شخصی خود گذاشته ام تا بتوانم تغییرات مثبت را در زندگیم اعمال کنم.

از همین رو به شما نیز توصیه می کنم حتما و به صورت جدی بر روی خود کار کنید. جمله ی معروفی آقای شُف به آقای جیم ران در این زمینه می گوید.

آقای ران اگر بر روی کارت تمرکز کنی تنها به اندازه امرار و معاش خود کسب درآمد می کنی اما اگر روی خودت کار کنی می توانی ثروتمند شوی.

باورها نقش به سزایی در روند زندگی ما دارند ، اگر شما نتوانید باورهای ثروت ساز را در خود ایجاد کنید مسلما نخواهید توانست درآمدهای بسیاری را بدست آورید و پس از مدتی درآمدهای ثابتی خواهید داشت.

این موضوع در خود من نیز صدق می کرد و زمانی که باورهای اشتباهی راجب کسب درآمد و ثروت داشتم نمی توانستم درآمدهای بالایی دربیاورم. از آنجا رشد شخصی یک پروسه زمان بر است و نمی توان یک شبه باورها و رفتارهایی که تا به الان داشته ایم را با باورهای ثروت ساز تعویض کرد ، چندین سمینار بسیار مفید در این زمینه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

این موضوع را حتما بخاطر بسپارید که افراد متخصص زیادی در بازار وجود دارند اما تنها تعداد انگشت شماری توانسته اند ثروتمند شوند. من نیز قبلا عادت داشتم برای جذب مشتری قیمت های بسیار پایین تری را ارائه کنم تا بلکه بخاطر قیمت های پایین مخاطبان بیشتری داشته باشم و درآمد بیشتری کسب کنم. اما بعد از مدتی متوجه شدم که اینکار اشتباه است و من باورهای نادرستی را در خودم پرورش داده ام.

از آن روز به بعد بر روی باورهایم کار کردم و ذهنیتم را کاملا عوض کردم. دیگر به دنبال این نبودم که قیمت های پایین تری برای ارائه خدماتم ارائه کنم چراکه باور داشتم افرادی که به دنبال کیفیت بالاتری هستند مطمئنا هزینه های بیشتری نیز خواهند کرد.

در همین فضای وب دوره های مختلفی ممکن است وجود داشته باشد و هریک با قیمت های مختلفی ، سوال اینجاست آیا کسانی با قیمت پایین تر دوره های خود را به فروش می رسانند موفق ترند؟ مسلما خیر.

از نظر من این افراد ذهنیت ثروتمند سازی را هنوز نتوانسته اند در ذهن  خود ایجاد نمایند و بر روی باورهای نادرست پیش می روند.

برای اینکه بتوانید در این بخش هم رشد کافی را داشته باشید سمینارهای رایگان را برایتان در آماده کرده ام که می توانید از بخش زیر آنها را دانلود کنید. هرچند مشاهده تمام این ویدیوها ممکن است وقت گیر باشد اما مفید است.

با این حال درحال تهیه آموزشی مبنی بر باورهای درست و پول ساز هستم که تمام نکات مفید و کلیدی را دربگیرد و متناسب با کشور خودمان باشد.

همچنین کتاب های زیر نیز می تواند در این راه به شما بسیار کمک کند و به نوعی مسیر شمارا هموارتر از قبل کند. برای راحتی کار شما ما بهترین ترجمه ها را برای شما آماده کرده ایم تا در این مورد نیز مشکلی نداشته باشید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب بهترین سال زندگی دارن هاردی

کتاب پدر پولدار پدر بی پول

کتاب بخواه تا به تو داده شود

کتاب قدرتِ من هستم

جمع بندی

در انتهای این مقاله باید بگوییم اگر تمامی نکات این صفحه را به صورت کامل انجام داده باشید مسلما شما پس از ۶ ماه توانایی کسب درآمد حداقل ۱۰ میلیون درماه را خواهید داشت. در این مقاله ما فهمیدیم با تبدیل شدن به یک متخصص وردپرس و سئو می توانیم درآمدهای بسیار بالایی را از طریق اینترنت بدست آوریم. یادگرفتیم که باورهای ما می تواند نقش به سزایی در درآمدهای ما داشته باشد و اگر ما بر سیگنال و باور اشتباهی باشیم هیچوقت نمی توانیم درآمد بسیاری کسب کنیم.

کسب و کار اینترنتی نیز همانند سایر شغل ها سختی های خود را به همراه دارد و من سعی کردم با تهیه دوره هایی جامع سختی این مسیر را تا حد بسیار زیادی برایتان کاهش دهم تا سریعتر به موفقیت برسید. این مقاله بروز خواهد شد و نکات کلیدی و مهمی به آن اضافه می شود ، پس بار دیگر به این مقاله سر بزنید و نکات جدید را یاد بگیرید.

در آخر نیز اگر این مقاله برای شما مفید بوده است آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین ما مشتاقیم نظرات شما را در زیر این مقاله ببینیم ، پس نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

Share:

نظرات

۴ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *