خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

هر آنچه برای رشد در کسب و کار و برند خود نیاز دارید می توانید از ما دریافت کنید. ما یک پکیج کامل صفر تا صد موفقیت در کسب و کار اینترنتی و برندینگ را برای شما تدارک دیده ایم تا بتوانید بیشترین بازده را برای کسب و کار خود دریافت کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ و خدمات برندینگ

سئو و بیهنه سازی سایت

+8

سال خدمت
سئو و بیهنه سازی سایت

+300

کارفرمای راضی
سئو و بیهنه سازی سایت

+20

نیروی متخصص

خدمات برندینگ

داشتن یک لوگوی مناسب و حرفه ای برای شرکت هایی که قصد دارند برند تجاری خود را به صورت اصولی و درست به پیش ببرند از واجب واجبات است. یک لوگوی حرفه ای می تواند کار و خدمات شما به گونه ای معتبرتر به مخاطبان نمایش دهد.

تیم خلاقیت پارماتیک می تواند برای برند تجاری شما، با توجه به اهداف و بازار هدف یک لوگوی کاملا حرفه ای و مناسب طراحی نماید.

هر برند قدرتمندی نیاز به هویت بصری واحد و منسجم دارد. یک طراحی هویت بصری زیبا، علاوه بر اینکه یکپارچگی و نظم سازمان شما را نشان می دهد، بلکه موجب افزایش جایگاه و پرستیژ کاری شما نیز هست.

تیم برندینگ پارماتیک که شامل متخصصان حرفه ای در این زمینه طراحی هویت بصری است، با تجربه ی بالا و خلاقیت مثال زدنی خود، برایتان یک هویت بصری زیبا، متحد و چشمگیر طراحی خواهد کرد. هدف ما متمایز و حرفه ای نشان دادن شماست.

نام برند همان چیزی است که مردم راجع به آن صحبت خواهند کرد. این نام برند است که بر سر زبان ها می افتد و مصرف کنندگان برای آن معانی و تداعیات مختلفی تعریف می کنند. انتخاب نام برند متمایز و جذب کننده می تواند شمارا در دنیای برند ها هزاران گام پیش بیاندازد.

اعضای تیم برندینگ ما با تخصص کافی در مباحث علمی از جمله زبان شناسی، آواشناسی و… و در مباحث کاربردی مانند روانشناسی جامعه، تاثیر بر ذهن مخاطب و… بهترین گزینه ها را برای نام برندتان انتخاب خواهد کرد. همان نامی که سالها همراهتان خواهد بود.

شعار برند یکی از عناصر اصلی تبلیغات برند شماست. این جمله می تواند تمامی ارزش ها و تعاریف مثبت از محصولاتتان را به مخاطب ارائه دهد. یک شعار گیرا، قدرتمند و پرمفهوم به شدت فروش شما را افزایش خواهد داد. به طور کلی، می توان گفت: شعار یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی است.

انتخاب شعار برند زیبا و قوی ارتباط مستقیمی با خلاقیت دارد. از آن رو که تیم برندینگ پارماتیک بسیار خلاق بوده و همواره با انجام پروژه های موفق بسیار ، همیشه بر این ادعا صحه گذاشته، در نتیجه می تواند برند شما را نیز با ارائه یک شعار تبلیغاتی مناسب، رشد دهد.

طراحی بسته بندی محصول زیبا و متمایز، قطع به یقین دست مشتری را در هنگام انتخاب محصول به سوی شما خواهد آورد، بسته بندی محصول تاثیر گذارترین عنصر برندسازی در انتخاب محصول است. شما با طراحی یک بسته بندی زیبا و متمایز می تواند به عینه شاهد رشد سریع برند خود باشید.

اگر شما قصد طراحی بسته بندی محصول خود را دارید بدون شک باید به دنبال متخصصین مجرب، خلاق و کاردان در این زمینه باشید. پیشنهاد ما به شما همکاری با تیم قدرتمند برندینگ پارماتیک است. در نهایت این لبخند رضایت است که از دو مجموعه برایمان باقی خواهد ماند.

درست است! کارکنان سازمان شما نیز جزو برندتان هستند. نوع پوشش، رفتار، ادبیات و هرچیز دیگری که فکر کنید نیز تاثیر بسازایی در دیدگاه مشتری از برند شما خواهد گذاشت. انتخاب رنگ محیط و دکوراسیون نیز در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

ما می توانیم از طریق یک مشاوره صحیح و اصولی بر طبق برندی که دارید بهترین انتخاب ها را برای برندتان آماده کرده و اجرا کنیم.

طراحی و مدیریت استراتژیک برند نیازمند افراد کارشناس در این زمینه است. هر برندی برای آغاز به کار خود نیازمند تدوین یک استراتژی مستحکم و برنامه ریزی قوی دارد تا راه موفقیت را به درستی پیدا کند. تحقیقات در ارتباط با پرسونای مشتری نیز یکی از مهمترین مباحث در زمینه طراحی برند است.همچنین این مبحث معقوله ای بسیار پیچیده و تخصصی است که توضیحات آن در این محتوا نمی گنجد.

تیم برندینگ پارماتیک 0 تا 100 طراحی برند شما را عهده دار خواهد بود و در این مسیر همواره به عنوان یک نیروی فکری و اجرایی پشتیبان شمال خواهد بود.

کسب و کار اینترنتی

برای ورود موفق به دنیای کسب و کار اینترنتی خدماتی که برای شما در نظر گرفته شده است بسیار می تواند به شما کمک کند.

ما در راه رسیدن کسب و کار اینترنتی شما به موفقیت هرچه بیشتر ، تلاش خواهیم کرد و با تجربه ای که در طی این سالها داشته ایم نکات مهم را در کسب و کار شما اجرا می کنیم.

موفقیت در کسب و کار، با پاماتیک معنا پیدا می کند

برخی از خدمات گرافیک

چقدر حس خوبی می تواند باشد که کارت ویزیت شما جزو کارتهایی باشد که ارزش نگهداری در کیف پول مشتری را داشته باشد. طراحی کارت ویزیت زیبا ماندگاری را برای شما به ارمغان می آورد.

پارماتیک طراحانی را گرد هم آورده است که به شدت در کار خود متخصص بوده و وظیفه دارند تا بهترین و متمایزترین کارت ویزیت ها را برای شما طراحی کنند.

بیلبوردها، صفحات شبکه های اجتماعی، صفحات وب، مجلات و… همه و همه جایگاه مطمئن برای قراردادن یک تبلیغ زیبا برای جذب مشتریان است. داشتن یک بنر تبلیغاتی جذاب و مفهومی، چه روی یک بیلبورد و چه روی صفحه وب، تضمین کننده بازدید کنندگان و خریداران بیتری برای کسب و کار شما است.

خلاقیت حرف اول را در طراحی بیلبورد ها و بنر ها می زند. پس چه انتخابی بهتر از تیم خلاقیت پارماتیک:)

دنیای پوسترها آنقدر زیبا و چشم نواز است که ورود هر اثری به آن ممنوع است. برای آنکه بتوانید در این دنیای زیبا متمایز و جذاب دیده شوید تا مشتریان و بینندگان بیشتری جذب کنید، راهی جز سپردن کار طراحی پوستر کسب و کارتان به یک متخصص ندارید.

نیاز به متخصص دارید!؟ پس متخصصان پارماتیک را از دست ندهید!

کاتالوگ ها کتابی مرجع از کسب و کارتان و یا محصولاتتان است. هرچقدر کاتالوگ شما خلاقانه تر و پربار تر و زیباتر باشد در نتیجه جذب مشتری و یا کارفرمای بیشتر را برای شما به همراه خواهد داشت. کاتالوگ یکی از مهمترین ابزار های گرافیکی برای معرفی کسب و کار و فروش است.

طراحان گرافیک پارماتیک با انجام 10ها پروژه موفق طراحی کاتالوگ، تجربه کافی جهت انجام پروژه شما به بهترین شکل را دارا هستند. موفقیت پروژه تان را با پارماتیک تجربه کنید.

تبلیغات، تضمین کننده حیات کسب و کار شماست. تراکت ها نیز ابزاری تاثیرگذار در این زمینه هستند. اما نه هر تراکتی! تراکت زشت و بی مفهوم خود یک تبلیغ منفی برای شما نیز حساب می شود. طراحی یک تراکت تبلیغاتی زیبا، مخاطبان را به استفاده از کسب و کارتان ترغیب خواهد کرد.

خلاقیت تیم پارماتیک در طراحی انواع تبلیغات بر اساس تایید کارفرمایان و مشتریانش همواره اثبات شده است. خلاقانه ترین ایده های ما آماده طراحی برای شما هستند.

از مهمترین بخش های طراحی هر سایت و اپلیکیشنی، طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری آن است. هرچه در این بخش بتوانید اصولی تر و بهتر کار کنید، موفقیت اپلیکیشن و یا سایت خود را تضمین کرده اید.

متخصصان حرفه ای بسیاری در زمینه طراحی UX و UI در مجموعه تیم برندینگ پارماتیک حضور دارند که با تجربه چندین ساله در این زمینه، توانایی انجام هر پروژه ای در این زمینه را به بهترین شکل ممکن دارند.

هرچه دنیا به سمت پیشرفته تر شدن می رود، روزانه به این حجم عظیم اطلاعاتی موجود افزوده می شود. بهترین راه برای ارائه اطلاعات با حجمی تقریبا بالا، به شگل مصور است. مردم از نگاه کردن به اینفوگرافیک های جذاب خسته نمی شوند. پس از بازار اینفوگرافیک ها عقب نمانید.

طراحان گرافیک پارماتیک با تجربه بسیار بالا در زمینه طراحی اینفوگرافیک، آماده هستند تا جذاب ترین اینفوگرافیک ها را برای کسب و کارتان طراحی کنند.

اینستاگرم یکی از برترین و پربازدیدترین بسترها برای شروع یک کسب و کار است. البته کاربران به هر پیجی برای فالو کردن اعتماد نمی کنند. ساختار گیرای یک پیج می تواند افراد بیشتری را برای شما جذب کند. در هر صورت برای ورود به بازار اینستاگرام نیاز به یک ساختار قوی با پرستیژ بالا دارید.

طراحی ساختار صفحات اینستاگرمی نیازمند تحقیق پرسونای مشتری و طراحی حرفه ای و زیبا است. متخصصان حرفه ای پارماتیک می توانند به بهترین شکل پروژه کسب و کار شما را انجام داده و به اتمام برسانند.

امضا یار و همره همیشگی ما در این دنیاست. داشتن یک امضای زیبا و متمایز از هر کسی آرزوی بسیاری از افراد است. مخصوصا که اگر در یک کسب و کار فعالیت دارید نیاز دارید تا با یک امضا زیبا پرستیژ کاری خود را بالا ببرید.

آرزوی داشتن یک امضای منحصر به فرد و جذاب را با پارماتیک محقق خواهد شد.

فیلم و تیزر تبلیغاتی

تولید یک تیز تبلیغاتی مناسب علاوه بر اینکه در بازار رقابت امروزی پرستیژ کاری شما را بالا می برد و به کسب و کارتان رسمیت می بخشد، تاثیر به سزایی در ذهن مصرف کنندگان و انتخاب نهایی آن ها دارد.

متخصصان پارماتیک شما را در رسیدن به یک نتیجه ی عالی همراهی خواهند کرد. تیم ما به بهترین شکل از سناریو تا اجرا تیزر را برای شما انجام خواهد داد.

موفقیت در کسب و کار، با پارماتیک معنا پیدا می کند

طراحی سناریو و داستان

طراحی سناریو و داستان

بهترین فیلم ها را بهترین داستان ها خلق می کنند
طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر

طراحی شخصیت مناسب = موفقیت در اجرا پروژه
ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک روشی ارزان و تاثیرگذار در تولید تیزر تبلیغاتی
کارگردانی و تدوین

کارگردانی و تدوین

همه کار دست آنهاست، پس باید از بهترین ها باشند
استاپ موشن

استاپ موشن

استاپ موشن همواره زیبا، چشم نواز و تاثیرگذار است
تیزر رئال

تیزر رئال

بسیار تاثیرگذار با صحنه های واقعی و کاراکتر های انسانی