پارماتیک
پارماتیک

طراحی سایت در قم

با پارماتیک کسب و کاری به روز داشته باشید

? بهترین شرکت طراحی سایت در قم ?
انجام تمامی امورات مربوط به طراحی و سئو وب سایت در شهر قم توسط تیم برنامه نویسی پارماتیک

طراحی سایت در قم و همچنین سئو سایت در این شهر بسیار زیبا و بزرگ که می توان قطب مذهبی ایران نام برد ، در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است به گونه ای که هتل ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک واقع در این استان برای رشد کسب و کار خود و همچنین توسعه شغل ، متمایل به استفاده از حوزه ی دیجیتال  شده اند. طراحی وب سایت در شهر زیبای قم می تواند نقطه عطفی برای رشد کسب و کارهای سنتی شهر باشد.

پارماتیک به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در قم آماده ارائه هرگونه خدمات راه اندازی سایت و سئو سایت به صورت حرفه ای برای مردم عزیز قم می باشد.

دیزاین اختصاصی


دیزاین اختصاصی همراه با کد نویسی توسط مجرب ترین افراد متخصص در این زمینه ، حرفه بودن صفت ماست

زیبا در طراحی


زیبایی وبسایت یکی از مهم ترین فاکتور های شروع کسب و کار اینترنتی می باشد. با ما زیباترین وبسایت ها را خواهید داشت

رعایت UI و UX


رعایت الگو های UI و UX با جدیدترین تحقیقات بدست آمده از روانشناسی چشم و احساسات انسان ها

پشتیبانی قدرتمند


بعد از اتمام پروسه طراحی سایت پشتیبانی پارماتیک قطع نمی شود و تا آخر مسیر همراه شما خواهیم بود

قیمت طراحی سایت در قم

مذهبی

شروع از

6000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

بازرگانی

شروع از

7000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

هتل

شروع از

8000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

فروشگاهی

شروع از

9000000 تومان
 • کد های اختصاصی
 • ریسپانسیو
 • بهینه شده برای سئو
 • طراحی زیبا
 • پشتیبانی مادام العمر

شاید یکی از موفقیت های مجموعه ما آشنایی با تیم حرفه ای و متخصص پارماتیک بود. متخصصانی که در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی در این مجموعه حضور داشتند، با تجربه و حوصله بسیار بالا بهترین خدمات خود را برای ما ارائه دادند که همین امر باعث شد تا ما این مجموعه را در سایر سرمایه گذاری های خود نیز شریک و مشاور خود قرار دهیم.

سمیعی – مدیر بازاریابی خرید املاک

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی برای ما بسیار سخت و ریسک پذیر بود. از طرفی هم آنرا تنها راه برای جذب مشتری از سرتاسر ایران می دانستیم. کار با تیم متخصص پارماتیک نه تنها خیال ما را از ریسک پذیری این زمینه بسیار راحت کرد بلکه روز به روز به تعداد مشتریان و بازدیدکنندگان خدمات ما افزوده می شود.

مهدی فتحی – موسس دپارتمان آرتان بورس تاپ

پروژه های بسیار زیادی را در نظر داشتیم اما به سختی تیمی پیدا می شد که شامل متخصصان در زمینه های مختلف باشد تا کارها را به صورت یکپارچه انجام دهد. از طریق یکی از آشنایان با مجموعه پارماتیک آشنا شدیم. کار کردن با این مجموعه قوی برایمان بسیار رضایت بخش و لذت بخش بود. از همین جا نیز طبق همیشه مراتب قدردانی را نسبت به پارماتیک به جا می آوریم.

شریفات – مدیرعامل هلدینگ جینگوبینگو

حضور مجموعه آذر آلتین در جامعه جهانی یک نقص و کاستی داشت. گوگل به مجموعه ما کمک کرد تا تیم پارماتیک را پیدا کرده و به کمک افراد متخصص حاضر در آنجا این نقص را به بهترین شکل ترمیم کنیم. در نهایت نیز یک سایت بسیار زیبا و دارای پرستیژ کاری بالا تحویل ما شد که بسیار بسیار مورد رضایت ما بود.

آذری – مدیرعامل کارخانه آذر آلتین تبریز

رها کردن یک شغل دولتی و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین به هیچ وجه راحت نیست. به همین دلیل دنبال یک تیم همراه و متخصص قوی بودیم و چه کسی بهتر از آژانس همشهریمان. هم صحبت شدن با مدیران و متخصصان پارماتیک بدون شک یکی از عوامل پیشرفت و افزایش فروش ما بوده و هست. کسب و کار بازرگانی اسپوتا همواره مدیون پارماتیک خواهد بود.

اعتباری – موسس شرکت بازرگانی اسپوتا

رقابت با رقیبان قدر در زمینه کاری ما بسیار سخت بوده و هست بنابراین سرمایه گذاری روی کسب و کار اینترنتی و به همراه آن همکاری با یک تیم طراحی و سئو قوی از ملزوماتی بود که به آن احتیاج داشتیم. همکاری با تیم پارماتیک نه تنها یک سایت حرفه ای و اصولی را به ما هدیه داد بلکه باعث شد تا حجم بیشتری از بازار را در اختیار بگیری. بخاطر خدمات دلسوزانه و حرفه ای شما بسیار متشکریم.

عباس پور – مدیر بازاریابی جوجه کش

برای فروش راحت و بدون دغدغه محصولات خودم به یک وبسایت احتیاج داشتم که آژانس پارماتیک به بهترین صورت این کار را برای من انجام داد. از آنها بسیار متشکرم که پروژه من را به صورت حرفه ای و سر وقت تحویل دادند.

مریم قربان پور – نویسنده

طراحی سایت در قم می تواند تغییر و تحولی بزرگ در کسب و کارهای شما بوجود آورد به گونه ای که می توانید به عنوان یکی از خادمان حضرت معصومه در فضای وب فعالیت کنید.خدمت کردن به خلق خدا برای همه اقشار جامعه می تواند مفید باشد این خدمتی که نیازی را از زائرین ،مسافران و یا ساکنان قم بر طرف می کند می تواند در قالب یک سایت باشد که نیازهای آنان را رفع می کند.

در جهان امروزی باید بدانید که مصرف کنندگان اینترنت و جستجو برای کسب علم و دانش در همه شهر ها حتی در قم نیز افزایش یافته است پس اگر بخواهید کسب و کار خود را رونق دهید دیگر چه چیزی می خواهید؟

با طراحی سایت حرفه ای در قم می توانید علاوه بر این که میزان درآمد از کسب و کار سنتی خود را افزایش می دهید خدمات خود را در سطح وسیع تری از جامعه به نمایش می گذارید همچنین راهکاری سریع و امن را برای افزایش درآمد خود انتخاب کرده اید.

شهر قم

اطلاعاتی درباره شهر قم به منظور راه اندازی سایت در قم

استان قم 6 شهر را در خود جای داده است و شهر قم یکی از شهر هایی است که سالانه پذیرای بسیاری از مهاجران افغانی، پاکستانی و عرب به دلیل زیارت بارگاه حضرت معصومه(س) است.

این شهر یک میلیون و سیصد هزار جمعیت دارد و به عنوان یکی از شهر های مذهبی و یکی از شهرستان های گردشگر پذیر ایران برای مسلمانان سراسر جهان محسوب می شود.

رهبر انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای، این شهر را “مادر نظام جمهوری اسلامی” نامیده‌اند و قطب فرهنگی و مذهبی ایران می دانند.

این شهر پایتخت فرهنگی ایران و جهان و به عنوان قطب تولید معارف ایران نیز به حساب می آید و سالانه بسیاری از طلبه ها در حوزه های علمیه قم از سرتاسر جهان در این شهر آموزش می بینند.

این شهر مرکز تعلیمات دینی و مذهبی نیز به حساب می آید و همان طور که می دانید بزرگترین حوزه علمیه در جهان و محل اقامت بسیاری از روحانیون بلند پایه شیعه می باشد.

شهر قم نیز شاهد رشد بیش از پیش کاربران اینترنتی می باشد و به دلیل پتانسیل بالا در صنعت گردشگری هر کس می تواند با راه اندازی یک وبسایت در بستر جهانی وب درآمدی بالا نیز داشته باشد.

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی در قم

پیش از این درباره مزایای طراحی سایت در استان قم و علی الخصوص این شهر مذهبی و توریست پذیر صحبت کرده ایم این نکته را نیز بیفزاییم که طراحی یک وبسایت فرصت مناسبی برای دیده شدن و محبوبیت هر چه بیشتر شما و یا کارتان است.

خوب می دانید که طلاب و دانش پذیران مذهبی بسیاری وجود دارند اما در این فضای پرترافیک و پرمخاطب ممکن است حضور نداشته باشند.

همین افراد اگر به طراحی سایت مذهبی چه برای حوزه علمیه خود و حتی به طراحی سایت شخصی در قم بپردازند می توانند با ارائه مشاوره به دانشجویان خود، مشاوره هایی را نیز در سطح جهانی برای همه مردم دنیا ارائه بدهند.

وبسایت های فرهنگی و مذهبی زیادی راه اندازی نشده اند پس می توان گفت که فرصت مناسبی است تا فرهنگ سازی و تعلیم علم و معرفت اسلامی به شکلی کاملا متفاوت تر از قبل در ابعادی بزرگتر یعنی در قالب طراحی سایت در قم انجام بگیرد.

پس پیشنهاد می شود هر چه سریعتر برای طراحی وب سایت قم اقدام کنید تا جامعه بزرگتری را به مخاطبان خود بیفزایید.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل درقم

چون توریستان و گردشگران بسیاری به شهر قم سفر می کنند پس نیاز دارند تا برای اقامت خود در این شهر در هتلی در نزدیکی مکان های تفریحی و زیارتی انتخاب کنند و در آن ساکن شوند.

سایت های رزرو هتل معمولا از چندین ماه قبل از سفر پر می شوند چون متقاضیان زیادی دارند و در نتیجه چه بهتر که بتوانید وبسایت هتل در قم طراحی کنید تا به این حجم از درخواست کنندگان اقامت در هتل های قم خدمت رسانی کنید.

البته مشاهده عکس ها و تصاویر اتاق های هتل از شهر های دیگر و در اینترنت از طریق صفحات مجازی نیز امکان پذیر است ولی آیا بهتر نیست که با طراحی سایت هتل تمامی روند خرید و مشاهده اتاق ها و امکانات هتل و سایر توضیحات مربوط به تاریخچه هتل و میزان دسترسی ها در یک وبسایت به صورت یکپارچه قرار بگیرد؟

نکات مهم در طراحی سایت هتل در قم

برای راه اندازی یک وبسایت هتل که خدمات رزرواسیون و حتی گردشگری نیز برای خریداران ارائه بدهد بهتر است این مولفه ها به سایت افزوده شوند:

تاریخچه ای از هتل برای بازدید کننده قرار داده شود.

از تصاویری با کیفیت و جذاب برای جلب توجه کاربر وبسایت باید استفاده کرد.

انواع اماکن مهم سیاحتی و زیارتی نزدیک و دور از هتل قرار داده شوند و فاصله آن ها نیز مشخص شده باشد.

می توانید در کنار رزرو هتل در قم با دریافت هزینه ای بیشتر خدمات تور و مسافرت از مکان های دیدنی قم را به کاربران سایت خود ارائه دهید.

اگر هم مخاطبان هدف هتل داران و یا صاحبان وب سایت هتل در قم در کلاس جهانی و از سراسر نقاط جهان است باید علاوه بر اضافه کرن امکان پرداخت ریالی، قابلیت پرداخت دلاری را نیز به سایت خود بیفزایند. (در این حالت پیشنهاد می کنیم وبسایت دو زبانه در قم طراحی کنید تا از این متقاظیان نیز خرید داشته باشید)

طراحی سایت فروشگاهی در قم

قطعا می دانید که قم را با سوغات شیرینی آن یعنی سوهان قم می شناسند پس همه کسانی که به این شهر سفر می کنند به طور حتم میل دارند تا مقداری از آن خرید کنند.

حال فرض کنید کسانی که در بازارهای سنتی مغازه هایی را کرایه کرده اند و در آن به فروش سوهان می پردازند، از نظر ما این افراد می توانند با طراحی سایت فروشگاهی در قم، سوهان و سایر سوغاتی های این شهر را به تعداد بیشتری نیز بفروشند.

مسلما درآمد فروشگاه های اینترنتی که در قم راه اندازی می کنید بیشتر از فروشگاه های سنتی حاضر در خیابان ها و حتی مکان های مهم تجاری شهر و استان قم می باشند.

اگر صاحب تولیدات و یا محصولاتی هستید که می توان در اینترنت برای آن ها مشتری پیدا کرد سریعا برای راه اندازی سایت خود اقدام کنید.

در کل با راه اندازی سایت فروشگاهی در قم از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • دسترسی به بازار جهانی به طوری که در طول شبانه روز باز است و تا زمانی که شما نخواهید بسته نمی شود.
 • می توانید برند خود را بسازید و یا توسعه دهید.
 • نرخ تبدیل به مشتری با داشتن سایت برای کسب و کار خود در قم بسیار بالا است.
 • راه اندازی وبسایت ریسک کمتری از راه اندازی فروشگاه در دنیای واقعی دارد.
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو ساده تر و بهتر از تبلیغات های سنتی و دهان به دهان و 12 نوع مختلف بازاریابی (که قبلا در مقاله بازاریابی چیست ؟ بررسی کردیم) می باشد.

سئو سایت در قم

سئو سایت در قم

پس از راه اندازی وبسایت خود در قم شما در میان جمع کثیری از صاحبان سایت ها در گوگل قرار خواهید گرفت، پس چگونه می توانید مخاطبان و مشتریان بیشتری جذب کنید؟

راهکار آن بهینه سازی وبسایت خود در گوگل از طریق استفاده از روشی به نام سئو (بهینه سازی نتیجه جستجو) می باشد.

با SEO یا سئو سایت در قم دیگر لازم نیست تبلیغات گوگل ادوردز خریداری کنید و شما تنها با صرف هزینه ای ناچیز به شرکت های طراحی سایت و سئو سایت در قم می توانید حتی در صفحه یک گوگل حضور داشته باشید.

سئو سایت در قم شامل انواع وبسایت ها می باشد فقط کافی است وبسایت شما راه اندازی شود سپس با بررسی های لازم صورت گرفته توسط متخصصین سئو می توانید در جهت بهبود نتایج خود در گوگل دست به کار شوید.

به عنوان مثال اگر کاربری در گوگل بخواهد کلمه “رزرو هتل در قم” را سرچ کند معیار گوگل برای نمایش وبسایت در نتایج بالاتر، تعداد ستاره ها و یا نزدیکی به محل های مهم نیست بلکه میزان رضایت کاربر و رعایت نکات سئو نیز در بهبود وضعیت نتایج گوگل موثر است.

نکته مهم دیگر در بهبود سئو سایت در قم توجه به الگوریتم های گوگل است چرا که Google بر طبق آنها معیاری برای نمایش در نتایج تخمین می زند.

تولید محتوا برای وبسایت

رضایت کاربر زمانی از یک سایت بالا می رود که محتوای آن وبسایت دارد:

 1. جذاب باشد (یعنی برای کاربر، ارزشی خلق کند)
 2. نیاز کاربر را بر طرف کند (به درد کاربر بخورد)

پس بهتر است سفارش تولید محتوا ی وبسایت خود در قم را به پارماتیک بسپارید چون با چندین سال سابقه در طراحی سایت و سئوی سایت ها به همراه متخصصان و کارشناسان تولید محتوای حرفه ای برایتان انجام می دهیم.

تعرفه و قیمت طراحی سایت در قم

هر شرکتی برای ارائه خدمات خود مسلما قیمتی نیز تعیین می کند، شرکت های طراحی سایت نیز بدون شک قیمت های طراحی سایت در قم را بر اساس خدماتی که ارائه می دهند می گذارند.

خیلی بهتر از ما می دانید که قیمت های بالای یک محصول دلیلی برای کیفیت بهتر آن نیست ولی اگر برای هر کاری سرمایه بیشتری گذاشته شود مسلما نتیجه بهتری نیز به همراه خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت در قم به نسبت نوع کار تعیین می شود ولی باز هم متغیر است چون هر شرکت طراحی سایت در قم خدمات متنوعی دارد.

خدمات پارماتیک در سطح استان قم

 • ارائه پشتیبانی و مشاوره در طول زمان راه اندازی سایت
 • ارتقا رتبه گوگل و الکسا
 • بررسی مداوم سئو سایت شما توسط رایان وب
 • افزایش سرعت لود و بارگذاری وبسایت و امکان سفارشی سازی سایت
 • تامین امنیت وبسایت طراحی شده
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت ورزشی

طراحی انواع سایت های حرفه ای و اختصاصی که شکل ظاهری زیبا داشته و با رعایت اصول سئو توسط متخصصین این حوزه طراحی می شوند.

جمع بندی

تیم پارماتیک علاوه بر شهر قم در سایر شهرها نیز فعالیت می کند. طراحی سایت در تبریز ، طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت در گیلان ، طراحی سایت در رشت و… فقط و فقط بخش کوچکی از ارائه خدمات طراحی سایت شرکت پارماتیک می باشد. ما بر آنیم تا بهترین سایت را متناسب با نیاز شما برایتان آماده و مهیا سازیم. درست است که ما به عنوان شرکت طراحی سایت در قم فعالیت نمی کنیم و در شهر ارومیه ، تهران ئ استانبول به صورت فیزیکی فعالیت داریم، اما این موضوع باعث نشده کیفیت سایت هایی که در قم طراحی کرده ایم ذره ای پایین تر از سایر شهرهای دیگر باشد.

طراحی سایت در قم نیز با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی مانند ، برنامه نویسی react ، فشرده سازی فایل های html , css ، برنامه نویسی بر اساس اصول سئو ، استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند wordpress انجام می شود تا بازخورد مثبتی را بگیرید.

قم یکی از مراکز مهم دینی کشور می باشد و با وجود افزایش کاربرد اینترنت در دنیای امروزی نیاز ایجاد کسب و کار در این فضا و طراحی سایت حرفه ای قم بسیار افزایش یافته است.

جالب است بدانید که در این واقعه اخیر مربوط به شیوع بیماری کرونا طبق تحقیقات انجام شده فروشگاه های اینترنتی میزان خرید و فروش بیشتری را به نسبت قبل تجربه کرده اند پس چه راه حلی بهتر از طراحی سایت آن هم توسط شرکتی که تخصص لازم را در این عرصه پرمخاطب دارد.

در این مطلب سعی کردیم چند مورد از انواع طراحی های وب سایت که در قم می توانید انجام بدهید و شرکت پارماتیک صمیمانه می تواند در طول این مسیر یاری تان دهد.

برای اطلاع از تعرفه های طراحی و سئو سایت در قم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.